• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten pala cena - GoHome traženje oglasa na webu
  • www.indomio.rs namešten pala cena - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs namešten pala cena" pronađeno 651 nekretnina - prosečna cena 904 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 943 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • lift
    • nenamešten
    • parking
    • renovirano
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 450 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 500 €
15.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, svetao stan ,kompletno namešten. Odlična pozicija sa svim potrebnim sadržajima, školama, vrtićima, parkovima, trgovinskim lancima.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Infostan 9000, struja po potrošnji, internet i katv na ime zakupca. Useljiv odmah. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.400 € na 1.300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 1.400 €
15.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je svetao i kompletno renoviran, a izdaje se ili nenamešten ili delimično namešten. Dve velike sobe su organizovane oko treće salon sobe. Pored velikog predsoblja, na raspolaganju su i kupatilo, wc i kuhinja i terasa sa lođom i pogledom na dvorište. Kuhinja sadrži belu tehniku....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 1.300 €
13.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno namešten stan u luksuznom kompleksu Elixir Garden, Blok 65, sa pogledom na mirno dvorište i park. Stan je povučen od buke, idealan za one koji traže mir i udobnost, a u isto vreme žele da budu u srcu Novog Beograda. Novogradnja, vrhunska zvučna i termička....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 120.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Dovoljno daleko od gradske vreve i smoga, bez problema sa parkiranjem, na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, u neposrednoj blizini zvezdarske šume, u ulici Jovanke Radaković, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je na prizemlju novije zgrade iz 2012.godine....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 450 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 400 €
29.04.2026 - 500 €
17.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo potpuno namešten renoviran stan od 85 m2 na Zvezdari/Mirijevo. Stan se prostire na dve etaže sa tri spavaće sobe i velikim dnevnim boravkom i kuhinjom. Dve terase. Jedno kupatilo i jedan wc . Pogodan za višečlanu porodicu ili 3-4 studenta. Niski režijski troškovi .Infostan....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 400 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan dvosoban stan 40m2 na prvom spratu sa novim stvarima. Dvorišno orijentisan sa terasom. Velika prednost je gas grejanje - kalorimetri. Useljivo odmah. Informatika oko 3000. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u kolektivnoj garaži ispod....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 450 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u ulici Mile Dimić, u prizemlju porodične kuće. Stan je useljiv odmah. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, hodnika sa garderoberima, kupatila. Renoviran je kompletno i delimično namešten, pogodan za stanovanje ili poslovni prostor. Grejanje na gas. Kablovska,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
20.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra: 9109331.Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na 2. spratu zgrade, u Kisačkoj ulici, u neposrednoj blizini centra grada.Stan je useljiv 01.05.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 600 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 700 €
19.04.2026 - 650 €
20.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman I, ulica Veljka Petrovića. Kompletno namešten, komforan trosoban, svetao stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Izolovan od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini Štranda, Limanskog parka, fakulteta, TC Promenada, Spensa Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 950 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u Bloku 11, u ulici Aleksinačkih rudara, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na četvrtom spratu novogradnje, koja poseduje dva lifta i video nadzor. Lokacija u Bloku 11 pruža odličan pristup gradskim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 550 €
27.03.2026 - 500 €
13.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje moderno namešten i opremljen komforan dvosoban stan koji se nalazi u blizini Sajma. (Bulevar Kralja Petra I). Dnevna soba Kuhinja i trpezarija Spavaća soba Kupatilo Predsoblje i ostava Terasa Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine + agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 280 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 300 €
17.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA DETELINARI---Agencijska šifra: 9112649. Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan na prvom spratu zgrade na Detelinari. Kućni ljubimci bi bili dozvoljeni uz određenu doplatu. Stan je useljiv od 1.6.2026. Potreban je depozit....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.600 € na 1.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.500 €, 107,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 2.000 €
04.03.2026 - 1.800 €
18.03.2026 - 1.600 €
13.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep stan u diplomatskom naselju na Senjaku. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi bez lifta i sastoji se od ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, terase i open space-a koji čine kuhinja, trpezarija i velika dnevna soba. Stan je veoma svetao, kompletno namešten,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.400 € na 1.300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.300 €, 98,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.400 €
15.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran trosoban stan od 98 m2 na Dedinju. Stan je renoviran, kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa video nadzorom i poseduje zidanu garažu sa sopstvenom strujom. Grejanje je na gas, a dodatnu udobnost pruža kamin i klima uređaj. Depozit....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 390 € na 250 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 250 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 390 €
20.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi  je dvosoban, namešten stan, idealan za izdavanje učenicima ili zaposlenim licima u Kragujevcu.LokacijaStan se nalazi u samom centru grada, u neposrednoj blizini Pozorišta, Muzičke škole i I Kragujevačke Gimnazije.Struktura Stana Dnevni boravak Kuhinja Spavaća soba....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 247.500 € na 239.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 239.000 €, 86,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2025 - 250.000 €
12.01.2026 - 262.900 €
22.02.2026 - 258.900 €
13.03.2026 - 255.400 €
05.04.2026 - 247.500 €
17.05.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 86m² u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope-Adamovićevo naselje Karakteristike: • Dve komforne spavaće sobe • Dva kupatila • Vešernica • Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom • Grejanje po potrošnji,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan za izdavanje - Zvezdara, Vukov spomenik, 700 euraIzdaje se kompletno namešten i renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Vukovog spomenika, na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu uredne stambene zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 211.150 € na 198.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, IRIG, 198.800 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.12.2024 - 230.000 €
20.12.2024 - 228.000 €
31.01.2025 - 208.000 €
02.02.2025 - 185.400 €
16.07.2025 - 211.150 €
17.05.2026 - 198.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom. Apartman je komforan i svetao, površine 55 m², sa jednom i po sobom, na drugom spratu u zgradi od sedam spratova. Opremljen je novim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 179.220 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 179.220 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 185.400 €
17.05.2026 - 179.220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, pijace, Bulevara Evrope Ovaj stambeni prostor na donjoj etaži čini prostrana dnevni boravak,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 400 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Beograda na vodi, u opštini Savski venac, izdaje se jednosoban stan koji predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Smešten je na četvrtom spratu stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traži praktičan i lepo organizovan prostor na urbanoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 230 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 250 €
20.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Maloj Americi, na devetom spratu u zgradi sa liftom. Stan je renoviran i opremljen nameštajem i tehnikom. Površine je 44m2, sa dve terase, od kojih je jedna zatvorena, ali je veoma funkcionalan, ima ulaz, odvojenu kuhinju, trpezariju sa dnevnom sobom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-651 (od ukupno 651)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>