• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2" pronađeno 765 nekretnina - prosečna cena 883 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • renovirano
    • duplex
    • bazen
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - jednoiposoban - KIČEVO - kompletno namešten stan, na samo par min od Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Površina stana je 40m², 1.sprat, CG. Uređaji su pod garancijom. Meselni zakup: 350eur Pozovite nas i rezervišite svoj termin za razgledanje 069/654-007! @ Blažić nekretnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 320 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan na trećem spratu u kući. Površina stana je 40m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, toaleta, terase i parkinga koji se nalazi u okruženju kuće. Grejanje je na struju, inverter klima i etažno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Veoma retko u ponudi, apartman od 40m2 u naselju ''Kraljevi čardaci''. Dupleks se sastoji iz dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje i kupatila na donjoj etaži. Gornju etažu čine dve spavaće sobe sa mokrim čvorom. Kompletno je renoviran od poda do plafona! Nov parket,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2'
600 €
500 €
300 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN U STAROM GRADU---Agencijska šifra: 1007365.Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade u Starom gradu, nadomak Keja. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

- Nov, lux stan, kompletno namešten.Jednosoban stan od 40m2 (kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaći deo na galeriji, kupatilo) Smešten je u visokom prizemlju zgrade . Udaljen od Knez Mihajlove 500 m, a od Skadarlije 200 m . U blizini se nalazi centar grada, fakulteti, kafići, restorani,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 40,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan namešten 2.0 stan u neposrednoj blizini Haxi Ruvimove ulice Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan Stan se sastoji od dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom koja poseduje prirodnu ventilaciju, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 86.520 €, 40,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan u novoj tek useljenoj zgradi. Zgrada je vrhunskog kvaliteta, i važi za jednu od boljih na ovom delu grada. Stan se prodaje kompletno namešten. Od opreme stana izdvajamo sigurnosna ulazna vrata, hrastov višeslojni tarket, šestokomornu rehau stolariju, unutrašnju....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 380 €
25.03.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Namešten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini TC Promenada, centra grada, Futoške pijace, fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.0 stan od 40m2 na 5. spratu zgrade u YUBC-u. Stan je kompletno namesten novim namestajem i opremom. Zgrada ima portirsku službu 24/7 , tehničko osoblje stalno zaposleno koje održava zgradu .Odmah useljiv, izdaje se na duze. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 370 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten jednopiosban stan na Grbavici. Stan se nalazi na sjajnoj lokaciji, u blizini Promenade i fakulteta. Takođe, u okolini se nalazi dosta komercijalnog sadržaja potrebnog za svakodnevni život. Za više informacija, slobodno nas pozovite 066/ 844 22 66 Vaše GOLD....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban u blizini parka Čair u Ljubićskoj ulici u zgradi novije gradnje završene 2026godine, bez lifta, na drugom spratu, površine 40m2 sa grejanjem na struju (inverter klima uređaj). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan - sve novo! Fantastična i veoma tražena lokacija - kod Limanske pijace! Uknjižen 1/1. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, renoviran apartman u Makedonskoj ulici, 1.5, mereno 45m2, na VPr. Stan poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu sa galerijom, kupatilo i toalet. Od opreme na raspolaganju je veliki bračni ležaj, internet, TV, klima, veš mašina, frižider i zamrzivač.Visina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izdajemo lux namešten 2.0 stan u novoj zgradi na Salajci u mirnom kraju grada. Stan ima terasu, dvorišno orjentisan sa pripadajućim parking mestom. Grejanje na gas sa kalorimetrima, tako da su računi vrlo niski. Za više informacija pozovite 0668442277 Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 128.750 €, 40,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

Dvosoban kompletno namešten stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u blizini Bulevara i Futoškog parka. Odličnog je rasporeda, na terasi ostava, ima i podrumsku ostavu. Dvorično je orijentisan, tako da je tiho i mirno. Uknjižen stan 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan od 40m2 na prvom spratu salonske zgrade u Esad-pašinoj ulici. Stan je renoviran i opremljen svim neophodnim aparatima bele tehnike, a sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, male izdvojene čajne kuhinje, kupatila i predsoblja. Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Tih dvosoban stan na gornjem Dorćolu Izdaje se izuzetno tih i funkcionalan dvosoban stan površine 40 m2 u Beogradu, opština Stari grad, Dorćol, u ulici Gospodar Jevremova. Stan se nalazi na četvrtom spratu od ukupno šest spratova u očuvanoj zgradi stare gradnje sa liftom.Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 750 €
05.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 84967, XI/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se lux stan na duži period sa otvorenim prelepim pogledom ka Avali i ostaku grada. Kompletno je namešten i odmah useljiv.U prijatnom komšijskom ambijentu, stan se sastoji iz velike dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednoiposobnog stana površine 40m2 u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku u okviru izdavanja stanova Novi Sad, posebno za one koji traže potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se na Grbavici Lep Namešten Dvosoban stan 40 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi na II spratu u zgradi bez lifta, stan nema terasu Blizina Limanske pijace, blizina centra grada, cgZakupnina iznosi 350e potreban je DEPOZIT u visini kirije. Usluga Agencije iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

OPREMLJEN DVOSOBAN STAN NA ROTKVARIJI---Agencijska šifra: 9100450.Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan na visokom prizemlju zgrade na Rotkvariji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 320 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Namešten jednoiposoban stan sa parkingom u Veterniku Izdaje se kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m2, smešten u prizemlju, na mirnoj i odličnoj lokaciji u Veterniku, Novi Sad. Stan poseduje obezbeđeno parking mesto, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN - STARI GRAD---Agencijska šifra: 9112322. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 3. spratu zgrade, u Starom gradu, nadomak Spensa. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika.Useljiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Bulevar Evrope, nova Detelinara Na odličnoj lokaciji prodaje se kompletno opremljen i moderno namešten dvosoban stan površine 40 m². Stan je idealan za porodični život, parove ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike stana: • Dvosoban stan – 40 m² • Kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 580 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan 40 kv, Dorćol, Dunavski kej, Stari grad. Stan se nalazi u blizini keja, reke, šetalista, bicikističke staze, nedaleko od Sportsko rekreativnog centra bazena 25 maj- teretane, udaljenost od Knez Mihajlove ulice je oko tri autobuske stanice a do Kalemegdana....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Moderno opremljen nov apartman na Treski.. Zgrada novoizgradjena i useljena. Od zicare na 300 m. Poseduje vlastito parking mesto. Zgrada ima svoju skijasnicu. Apartman se prodaje namesten opremljen za ugodan boravak. Odlicna investicija koja se brzo moze vratiti, kao i vase mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban namešten stan od 40 m2 na Ceraku. Pozicioniran u mirnoj ulici u neposrednoj blizini autobuskih stajališta, marketa i ostalih komercijalnih sadržaja. Režije su povoljne, depozit u visini mesečne kirije. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevna soba, kupatilo i terasa....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
11.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107851, PSUT/, klima. Izdaje se stan u Zemunu, polusuturen, u stanu je raspored : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatilo i ostava za ves masinu,namesten odmah useljiv,blizu skole i vrtica,tri autobuska prevozа 15,45,78,grejanje ta i klima,ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za zakup stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje, buduci zakupac prvi ulazi u stan. Velik broj stanova posedujemo u Avenija kompleksu različitih kvadratura i opremljenosti, svi stanovi su Lux namešteni i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Delta Planeta, u zgradi starije gradnje sa dva lifta, na devetom spratu, površine 40m2, sa grejanjem na struju (uljani radijator). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odovjene spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten sprat kuće u Centru. Useljivo od 01.02.2025. Zaseban ulaz. Za više informacija pozovite 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi agencije potpuno namešten dvosoban stan na Keju. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Na svega par minuta hoda do Centra grada, Dunavskog parka, Spensa, fakulteta. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta, .Uknjižen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan stan u luksuzno opremljenoj zgradi izgrađenoj 2024. godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa ukupno 5 spratova i prostire se na površini od 40m2. Karakteristike stana: Neuseljavan i moderno opremljen stan Kompletno namešten: internet, TV, klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i funkcionalan stan sa pripadajućim dvorištem, u mirnom delu Voždovca, u neposrednoj blizini Farmaceutskog fakulteta. Idealan je za studente ili zaposlene koji traže praktičan i prijatan prostor za život. Struktura:Dnevni boravak sa trpezarijom, spavaća soba,kuhinja,toalet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i potpuno opremljen jednoiposoban stan od 40m² na odličnoj lokaciji u blizini Sajma na Novoj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i odmah useljiv. Idealan za jednu osobu ili par. Nalazi se u blizini svih neophodnih sadržaja – marketa, autobuskih linija,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan 2.5 namešten stan na petom spratu zgrade novije gradnje na Zvezdari. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska provizija 2%.//Agent:060/1588466// .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u donjoj etaži, kupatilo u gornjoj), prodaje se sa novim nameštajem, parket nedavno ishoblovan. Zgrada poseduje zajedničku biciklanu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namesten, renoviran, jednoiposoban stan u Bulevaru Mihaila Pupina, blizu raskrsnice sa ulicom Džona Kenedija. Stan je zapadno orijentisan, prepun svetla, sa predivnim pogledom na Zemun. Zgrada je u mirnom kraju, bez buke i sa mnogo zelenila, izmedju Zemunskog Parka i Starog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi nov neuseljavan stan u tek izgrađenoj zgradi na Telepu .Površine 40m2 Kompletno namešten. Kuhinja je u potpunosti opremljena, sadrži mašinu za sudove, kombinovani frižider sa zamrzivačem, ugradna ploču i rernu sa aspiratorom. Stan poseduje klima uredjaj i opremljeno kupatilo....