• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2" pronađeno 768 nekretnina - prosečna cena 885 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • parking
    • centralno grejanje
    • 3.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 118.450 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi agencije potpuno namešten dvosoban stan na Keju. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Na svega par minuta hoda do Centra grada, Dunavskog parka, Spensa, fakulteta. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta, .Uknjižen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Novi Sad – izdaje se potpuno namešten stan na odličnoj lokaciji, spreman za odmah useljenje. Cena zakupa iznosi 450 evra, pri čemu su svi troškovi uključeni u cenu (infostan, struja, internet), što ovaj stan čini izuzetno povoljnom ponudom na tržištu izdavanja stanova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan dvosoban stan, sunčan i svetao, kompletno namešten i opremljen tehnikom, na centralnoj novobeogradskoj lokaciji, funkcionalan i komforan. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten do 170000 eura 40 m2'
320 €
350 €
115.360 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep, namešten stan u odličnom stanju u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen, uspešno iz izvorno jednosobnog adaptiran u jednoiposoban, uknjižen na 38 kvm korisne, sa terasom ima 40 kvm. Sastoji se od predsoblja koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan na mirnoj gradskoj lokaciji, bez ulaganja. Uknjižen 1/1. Za vise informacija zovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten, renoviran, po strukturi jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Obezbeđeno parking mesto....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 86.520 €, 40,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan u novoj tek useljenoj zgradi. Zgrada je vrhunskog kvaliteta, i važi za jednu od boljih na ovom delu grada. Stan se prodaje kompletno namešten. Od opreme stana izdvajamo sigurnosna ulazna vrata, hrastov višeslojni tarket, šestokomornu rehau stolariju, unutrašnju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo nov namešten stan useljiv od 01.03.2025. Moguće gledanje stana pre 01.03.2025. kao i rezervisanje istog. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Ukoliko ste zainteresovani u vezi stana/stanova za više informacija pozovite: 0668442277 Vaše Gold nekretnine! Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i funkcionalan jednoiposoban stan površine 40 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom na Telepu. Stan je kompletno namešten i pažljivo uređen, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

OPREMLJEN DVOSOBAN STAN NA ROTKVARIJI---Agencijska šifra: 9100450.Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan na visokom prizemlju zgrade na Rotkvariji, u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Moderno opremljen nov apartman na Treski.. Zgrada novoizgradjena i useljena. Od zicare na 300 m. Poseduje vlastito parking mesto. Zgrada ima svoju skijasnicu. Apartman se prodaje namesten opremljen za ugodan boravak. Odlicna investicija koja se brzo moze vratiti, kao i vase mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan - sve novo! Fantastična i veoma tražena lokacija - kod Limanske pijace! Uknjižen 1/1. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 84.500 €, 40,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelep stan kompletno renoviran. Uknjizen 1/1 na vlasnika pa se može kupiti i putem kredita. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. U blizini autobusko stajalište, osnovna škola, marketi. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 480 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS NEKRETNINE * - Izdajemo Bulevar oslobođenja 40 m2 dvosoban namešten stan, 6 sprat od 11, lift, klima, vm, LUX CENA mesečno 480 Evra+ 480 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, BULEVAR OSLOBOĐENJA 40 m2 - 480 Evra LUX USELJIV IZ 48319 Agencija je upisana u registar....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 40,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen namešten , potpuno opremljen, 1.5 stan, 40 m2, lux,novogradnja, terasa, lift, parking mesto, Zlatibor, 3 min hoda Prodajemo izuzetan stan , potpuno namešten i opremljen stan na odličnoj poziciji na Zlatiboru. 3 minuta hoda od jezera. Stan je lux kategorije, potpuno brendiran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 460 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi ima funkcionalan i renoviran jednoiposoban stan površine 40 m² na traženoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Dnevna i spavaća soba su delimično odvojene, što omogućava dobru organizaciju prostora i prijatan boravak. Stan je namešten i odmah useljiv.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
11.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107851, PSUT/, klima. Izdaje se stan u Zemunu, polusuturen, u stanu je raspored : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatilo i ostava za ves masinu,namesten odmah useljiv,blizu skole i vrtica,tri autobuska prevozа 15,45,78,grejanje ta i klima,ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Udoban, moderno opremljen jednoiposoban stan lociran na donjem Dorćolu na jednom od najlepših delova Beograda, a u neposrednoj blizini Novog Dorćola, površine 40m2. Sastoji se od ulaznog dela koji je povezan sa moderno opremljenom kuhinjom, trpezarijom i dnevnom sobom koje imaju izlaz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji u ulici Rasadnik , u neposrednoj blizini Palilulske pijace, povrsine 40m 2 . Idealan za studente ili parove! Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila i terase. Na podovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi nov odličan stan u blizini Šeratona. Izdaje se nov, moderno i kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja je locirana u blizini Šeratona. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit i agencijska provizija u iznosu od 50% Stan nije....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 98.000 €, 40,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od 40 m2 na mirnoj lokaciji udaljenoj od gužve. Stan se sastoji od dnevne sobe u sklopu sa trpezarijom i kuhinjom. Poseduje i spavaću sobu komfornu za odmor. Terasa pruža prelepi pogled na pejzažnu okolinu i izlaz i iz spavaće sobe. Stan se prodaje namešten. Ukoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, renoviran apartman u Makedonskoj ulici, 1.5, mereno 45m2, na VPr. Stan poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu sa galerijom, kupatilo i toalet. Od opreme na raspolaganju je veliki bračni ležaj, internet, TV, klima, veš mašina, frižider i zamrzivač.Visina....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Crveni krst, 40 m2Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu novogradnje sa ukupno četiri sprata, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u naselju Crveni krst. Stan se nalazi u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, lux, namesten dvosoban stan u novogradnji na prvom spratu u mirnom delu ulice u blizini svih neophodnih sadrzaja za kvalitetan nacin zivota. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaca soba i prostrana terasa. * Podno grejanje na elektricni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban namešten stan od 40 m2 na Ceraku. Pozicioniran u mirnoj ulici u neposrednoj blizini autobuskih stajališta, marketa i ostalih komercijalnih sadržaja. Režije su povoljne, depozit u visini mesečne kirije. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevna soba, kupatilo i terasa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Opis: Otkrijte eleganciju života na Zlatiboru u ovom ekskluzivnom dvosobnom stanu, smeštenom u srcu naselja Obudojevica. Ovaj stan će vas očaraće svojom udobnošću i luksuznim detaljima. Sa površinom od 40m2, ovaj stan na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U ŽARKOVU ZA IZDAVANJE! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 400 € Lokacija: Beograd, Čukarica, ul. Vodovodska, sprat 1 Površina: 40 m2 Struktura: Dvosoban stan, koji se sastoji od: - dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - spavaće sobe; - toaleta; -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namesten, renoviran, jednoiposoban stan u Bulevaru Mihaila Pupina, blizu raskrsnice sa ulicom Džona Kenedija. Stan je zapadno orijentisan, prepun svetla, sa predivnim pogledom na Zemun. Zgrada je u mirnom kraju, bez buke i sa mnogo zelenila, izmedju Zemunskog Parka i Starog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan u novogradnji, smešten na 5. spratu od ukupno 7, u neposrednoj blizini Tržnog centra Delta. Stan je potpuno namešten, izuzetno funkcionalan i odmah useljiv. Struktura stana obuhvata ulazni hodnik koji povezuje sve prostorije, prostranu dnevnu....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten sprat kuće u Centru. Useljivo od 01.02.2025. Zaseban ulaz. Za više informacija pozovite 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan 2.5 namešten stan na petom spratu zgrade novije gradnje na Zvezdari. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska provizija 2%.//Agent:060/1588466// .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zvezdare, u blizini Cvetkove pijace i Gradske bolnice, u ulici Preševska izdaje se kompletno namešten dvosoban stan. Stan je površine 40m2, a nalazi se na prvom spratu renovirane petospratnice sa liftom. Stan čine ulazni hodnik, komforan dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo 1.5 stan, 40 m2 na NOVOJ DETELINARI , Stan se nalazi na drugom spratu i kompletno je namešten. Neposredna blizina Bulevara evrope, dobra povezanost sa autobuskim linijama, u blizini Medicinskog fakulteta. Za više informacija pozovite 0668442266 Vaš siguran partner u svetu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 128.750 €, 40,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

Dvosoban kompletno namešten stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u blizini Bulevara i Futoškog parka. Odličnog je rasporeda, na terasi ostava, ima i podrumsku ostavu. Dvorično je orijentisan, tako da je tiho i mirno. Uknjižen stan 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN SA DVORIŠTEM U CENTRU NOVOG SADA---Agencijska šifra: 9108497.Izdaje se kompletno namešten dvorišni dvosoban stan u prizemlju, u užem centru Novog Sada. Lociran u mirnom kraju, sa vrlo malo stanara i ulazom iz dvorišta sa zelenilom i mestom za odmor. Mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 40,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u donjoj etaži, kupatilo u gornjoj), prodaje se sa novim nameštajem, parket nedavno ishoblovan. Zgrada poseduje zajedničku biciklanu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra: 9108513.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 40m2 na drugom spratu zgrade sa liftom u Centru. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade. Odmah useljiv.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan za izdavanje - Zvezdara, Vukov spomenik, 700 euraIzdaje se kompletno namešten i renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Vukovog spomenika, na Zvezdari. Stan se nalazi na 1. spratu uredne stambene zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 320 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na Adicama, 40m² Na visokom prizemlju zgrade izdaje se funkcionalan jednosoban stan površine 40m². Stan je kompletno namešten, poseduje terasu, klima uređaj i obezbeđeno parking mesto. Odmah je useljiv i idealan za samce ili parove koji traže mirno i prijatno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje u Beogradu, na Julinom brdu, u mirnom i uređenom delu grada idealnom za udoban svakodnevni život. U pitanju je funkcionalan i potpuno namešten stan površine 40 m, pogodan za jednu osobu ili par. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?