• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten renovirano - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs namešten renovirano - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs namešten renovirano" pronađeno 796 nekretnina - prosečna cena 1.341 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni dvosobni stan 38 m2, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. Lokacija Vojvode Stepe. Objekat poseduje dvoriste sa rostiljem i parkom. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 36m2, 4/19, CG, lift, interfon, internet, klima Nepokretnost se nalazi na uglu ulica Stanoja Glavaša i Kneza Danila, što obezbeđuje kompletno razvijenu infrastrukturu, kao i brzu vezu sa ostalim delovima grada. Sve što treba za život je na par koraka od stana. U prilici smo da....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.270 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 215.270 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran i kompletno namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu 4. Smešten je na šestom spratu uredne i održavane zgrade sa dva ulaza i dva lifta. Stan odlikuje izuzetno funkcionalan raspored, sastoji se od dve komforne sobe, prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Elegantan, dizajnerski trosoban stan od 88 m², dvostrano orijentisan, potpuno renoviran i kompletno namešten nameštajem visokog kvaliteta. Nalazi se na 5.spratu u ulici Kralja Milutina, u gradskom delu Savskog Venca nadomak Slavije. Zgrada je održavana, čista i poseduje dva lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 194.670 €, 63,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

Otvaramo vrata vašem savršenom domu! Na prodaju je elegantan dvoiposoban stan smesten na prestižnom Bulevaru Patrijarha Pavla, površine 63m². Ovaj izuzetan stan nudi prostranu dnevnu sobu koja se prostire u trpezariju i modernu kuhinju, dve udobne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2022.,

www.indomio.rs

Renoviran salonski stan, namesten,na duzi period. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo namešten,kompletno renoviran dvosoban stan na Bulevaru kod parka, u odličnom stanju, na šestom spratu, u stambenoj zgradi sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa izlazom na veliku lodju, kuhinje sa trpezarijom koja je povezana sa dnevnom i sa izlazom na manju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i vrlo komforan dvosoban stan površine 65 m², smešten na šestom spratu uredne stambene zgrade sa liftom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 3. Stan je orijentisan ka jugoistoku i pruža prijatan pogled na mirno dvorište, što obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju dvosoban stan 51 m² + terasa 4 m² (neuknjižena), Stara Detelinara. Nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta (stara gradnja). Stan je renoviran pre 6 godina i prodaje se namešten – useljiv bez ulaganja. Struktura: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, soba, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.200 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 92968, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Nudimo vam fantastičnu nekretninu za izdavanje, stan smešten u staroj zgradi francuskog stila iz 1921. U pitanju je stan salonskog tipa, koji je nedavno kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na sedmom spratu, zgrada ima lift i izdaje se kompletno namešten. Terasa sa pogledom na Skadarliju. Stan je potpuno renoviran na visokom nivou, nove elektro i vodovodne instalacije, PVC stolarija, granitna keramika, hrastov parket. U dnevnoj sobi je trosed sa mogućnošću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu dnevnu sobu, kvadratnog oblika koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinja je odvojena odličnim i veoma funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 119.900 €, 63,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, UKNJIŽEN STAN U RAKOVICI SA PRELEPIM POGLEDOM, PRODAJA! Cena:119.900€ Kontakt: +38166809121 Lokacija: Rakovica, ul Mile Dimić, sprat 2/2 Površina: 63m2 Struktura: Dvoiposoban stan koji se sastoji od: - open space dnevnog boravka sa kunhinjom i trpezarijom;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 139.050 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, dvosoban stan na Detelinari. Prodaje se komplet namešten. Stan ima pripdajući podrum. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 900 €
10.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.5, 73m2, VPR/VIII, EG, renoviran, depozit. Kompletno renoviran i opremljen lux duplex, površine 73 m² u Južnom bulevaru. Stan je potpuno namešten, uređen sa posebnim stilom i ukusom, i opremljen svim neophodnim elementima za udoban život. U neposrednoj blizini se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i namesten stan u Dr. Velimirovica preko puta NIS-ove pumpe, prvi parkic. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, dve manje sobe, kuhinje, kupatila, terase, pripadajuceg podruma. Ispred zgrade koja ima 2 ulaza je parking, a iza je veliko decije igraliste.....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 74.900 € na 92.700 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 73.000 €
14.11.2025 - 75.190 €
23.01.2026 - 74.900 €
01.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju manjeg salonskog stana u najlepšem delu grada. Lux renoviran stan od 21m2 (u prirodi 25m2), sa salonskom visinom plafona od preko 3m. Stan ima izuzetno dobar raspored: dnevni/spavaći deo, delimično izdvojenu kuhinju i kupatilo. Poseduje i terasu koja je u produžetku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 550.000 €, 172,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan duplex na DORĆOLU - GORNJI GRAD! Zgrada na idealnoj poziciji u samom srcu Beograda, u blizini Akademskog parka. Ispred same zgrade je vrtic, osnovna skola, maxi, lilly, DM, pekara, sve u 10 metara. Do Knez Mihailove ima 200....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten dvosoban stan koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom koja je locirana u jednom od najtraženiji delova grada, na Grbavici. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 137.600 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u samom Centru, Novi Sad. U samom srcu Novog Sada, na lokaciji koja pruža ritam gradskog života u njegovom najboljem izdanju, nalazi se predivan dvosoban stan savršeno osmišljenog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 48,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Delimično renoviran kompletno namešten stan . Uknjižen 1/1 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.250 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban Stan za Izdavanje - Kalemegdan, Pjarona de Mondezira, 80 m2 Izdaje se svetao, kompletno renoviran trosoban stan u ulici Pjarona de Mondezira, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Kalemegdana. Stan je dvostrano orijentisan (istok/zapad), potpuno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 290.000 €, 64,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, Njegoševoj, u neposrednoj blizini Slavije, nalazi se ovaj izuzetno svetao i funkcionalan stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu. Lokacija pruža savršen balans između mira i urbanog života – okruženi ste prepoznatljivim gradskim ambijentom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 220.000 €, 41,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan za prodaju, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u samom srcu Beograda. Zgrada se nalazi na idealnoj poziciji, u neposrednoj blizini Obilićevog venca, a stan je udaljen svega 2 minuta hoda od Knez Mihailove ulice, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo lux renoviran stan u centru Žarkova sa odličnom infrastrukturom . Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 94,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,salonski stan kompletno renoviran,prodaje se kompletno namešten.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049539 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 750 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131125, IV/V, klima, lift, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izdaje se odlican kompletno namesten 2,5 soban stan.Lift, cg, dvorisno orijentisanSadtoji se od hodnika , kuhinje, dnevne i spavace sobe, kupatila, 2 lodje,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Bagremaru od 48m2 u blizini hipodroma i Šumarica. Zgrada je starije gradnje, stan je kompletno renoviran od elektroinstalacija , cevi za vodu i kanalizaciju , zamenjena stolarija, urađeni podovi . Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

- Branimira Ćosića, Novi Sad - 2.0 stan od 47m2, kompletno opremljen i namešten - dnevna soba, odvojena spavaća soba, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa - stan je renoviran, komforan i nalazi se na idealnoj lokaciji - useljiv odmah - potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 154.050 €, 66,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelep trosoban stan na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu, lux renoviran, prodaje se kompletno namešten, za više informacija kontaktirajte nas. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan u okviru kuće, površine oko 66m2, sa zasebnim ulazom. Stan se nalazi na prvom spratu. Stan koji se izdaje je kompletno renoviran i moderno opremljen, smešten u mirnom i porodičnom delu Voždovca, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Struktura: ulazno predsoblje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.200 €, 53,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41190, 061 234 30 11 Stefanela, Stan je u prizemlju, istočno orijentisan, renoviran i namešten od 53m2. Ima dve sobe, kuhinju, hodnik, degažman, kupatilo, terasu, ostavu, tavanski deo i biciklanu. Ugrađena su nova, sigurnosna vrata i estetska rešetka na terasi. Nalazi se u lepoj,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa 3 | renoviran dvosoban stan | 50m² | namešten | terasa | parking Izdaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3, ulica Kolumbova. Stan je površine 50m², nalazi se na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Struktura....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 159.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 175.000 €
23.07.2025 - 170.000 €
06.08.2025 - 165.000 €
17.04.2026 - 159.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Palilula - Karaburma 3.0, 57m2, pr/4, norveški radijatori, podrum Na samo 3 km od Trga Republike, u zelenom i mirnom delu Karaburme, prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 57 m², u visokom prizemlju uredne zgrade sa četiri sprata. Lokacija: Karaburma, opština Palilula....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
10.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten stan, kompletno renoviran, sa dve velike inevrter klime, opremljen kablovskom TV i internetom, veš mašinom, sudo mašinom, veliki TV, velika terasa, u mirnom delu ulice, dobar odnos cene zakupa i komfora koji dobijate. Mesečne režije 80eura Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u ulici Đordja Jovanovića (pored BITEF-a). Video nadzor, ulaz u zgradu sa šifrovanim inerfonom za svaki stan. Stan 55m2. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve pijace, pošte, Osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117799, II/III, klima, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. **EKSKLUZIVAN 3.0 SALONAC, TRG SLAVIJA** Ekskluzivan 3.0 salonac od 110m2, kompletno opremljen za život u centru grada, nedaleko od Trga Slavija. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 400.000 €, 90,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru Banovog brda. Ekskluzivna lokacija (blizina svega: marketi, pijaca, dom zdravlja, škola, vrtić, prevoz, park, Ada, Košutnjak) pruža vrhunski komfor i kvalitet stanovanja. Stan je renoviran prvoklasnim....