• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten renovirano - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs namešten renovirano - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs namešten renovirano" pronađeno 790 nekretnina - prosečna cena 1.328 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 123.600 € na 120.510 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 120.510 €, 47,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
07.09.2025 - 123.600 €
18.03.2026 - 120.510 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam renoviran dvosoban stan lociran u mirnoj ulici, na Staroj Detelinari. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se u neposrednoj blizini škola, vrtića i autobuskih stajališa. Stan se prodaje delimično namešten, a uz njega....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.200 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Zvezdara - Vukov spomenik - Ćirila i Metodija, stambeno-poslovni kompleks "Oaza" 3.0 stan, 125m2, 1/3, kompletno namešten + garažno mesto U srcu jednog od najtraženijih Beogradskih kompleksa, Oaza, izdaje se izuzetno komforan i moderno opremljen trosoban stan površine 125m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.200 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 92968, V/VI, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Nudimo vam fantastičnu nekretninu za izdavanje, stan smešten u staroj zgradi francuskog stila iz 1921. U pitanju je stan salonskog tipa, koji je nedavno kompletno....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 72.100 €, 43,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,jednosoban stan namešten,Terasa od 8 m2 duž celog stana nije ušla u kvadarturu za knjiženje. Sve osim kupatila je renovirano. Okrenut je ka Bulevaru. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052536 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 630 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan trosoban stan površine 60m² na odličnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save (Dubjanska ulica). Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se u prizemlju uredne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Posebna prednost stana su dva ulaza,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 48,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 200.000 €
05.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan 48m2, na petom spratu u zgradi sa liftom u ulici Vase Stajića , Stari grad. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava i kupatilo. Iz ovog stana se izlazi i koristi krovna terasa zgrade (170 m2). Stan je delimično....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na mirnoj lokaciji blizu Slavije i u neposrednoj blizini ambasada. Stan ima 80m2, nalazi se na prvom spratu kuće i ima pogled na sve četiri strane kuće. Ima jednu veliku, komfornu i prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom, jednu spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa delom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.090 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican 4.0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Stan se nalazi u zgradi iz 1995.godine koja ima veliki parking sa dosta zelenila. Nalazi na visokom prizemlju, na 1 metar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.indomio.rs

Iznajmljuje se svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji, Vidikovački venac. Sastoji se: dnevni boravak , dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo I terasa. Površine 60m2. Renoviran, potpuno namešten, opremljena kuhinja sa uredjajima. Miran kraj sa svim potrebnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u kući u blizini Pravnog fakulteta, 72 m2. Stan se nalazi u prizemlju porodične kuće i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dva kupatila, dve spavaće sobe, još jedne manje kuhinje i ostave. U dvorištu je garaža površine 28m2 a pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 94,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,salonski stan kompletno renoviran,prodaje se kompletno namešten.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049539 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 112.500 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u Braće Jerković. Stan je kompletno renoviran,poseduje lođu,koja gleda na prirodu. Unutar stana postoji ostava,koja se može pretvoriti u toalet. Zgrada poseduje video nadzor. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini škola, T. C i autobuske....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 510.000 €, 187,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor na drugom spratu tržnog centra, potpuno renoviran, pored Hrama Svetog Vasilija Ostroškog! Ovaj kancelarijski i studijski prostor od 205 kvadratna metra, koji se nalazi u poslovnoj zgradi sa velikim prometom, nudi velike pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten renoviran dvosoban stan. U blizini stana više vrtića, osnovna škola, TC Beo... Obavezan depozit u visini jedne kirije. GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, PARKING ID oglasa: 78093. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 247.000 €, 50,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno dizajniran i opremljen dvosoban stan, u najužem centru grada, na savršenoj mikro-lokaciji. Koncipiran je kao dvoetažni stan, sa posebnim ulazom i uređenim prilazom. U donjem delu, površine 27m2, nalazi se dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Gornji deo čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,luxuzno opremljen, namešten, komplet renoviran, uknjižen dvoiposoban stan u blizini Keja. Stan je odmah useljiv., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052556 .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 128.750 €, 39,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Bulevar Oslobodjenja Na prodaju jednosoban stan na Bulevaru Osobodjenja sa fenomenalnim pogledom na ceo grad. Stan je renoviran kompletno i prodaje se namešten. Stan je uknjižen, 39m2, i moguća je kupovina putem kredita. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u najlepšem delu Novog Beograda, luksuzno namešten i kvalitetno renoviran četvoroiposoban stan u novogradnji. Stan se izdaje kompletno namešten, po ceni od 1300 evra sa dva garažna mesta. Po ceni od 1100 eura bez garažnih mesta. Lokacija je idealna za sve one koji žele komforan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran troiposoban salonski stan površine 136 m², na drugom spratu zgrade na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu – Beogradski kej. Stan je kompletno renoviran, zadržao je šarm salonske arhitekture sa visokim plafonima, elegantnim rasporedom prostorija i velikim prozorima....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 126.250 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu dnevnu sobu, kvadratnog oblika koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinja je odvojena odličnim i veoma funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u Uzun Mirkovoj ulici, u neposrednoj blizini Kalemegdana i Knez Mihailove, na jednoj od najlepših lokacija u centru Beograda. Stan se nalazi na petom spratu održavane predratne zgrade sa liftom. Dvostrano je orijentisan i izuzetno svetao, sa pogledom ka Kalemegdanu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten stan, veoma funkcionalan, odvojen spavaći deo, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/6, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Obilićev venac 2.0, 74m2, 2/3, CG, interfon, internet, telefon, KATV, klima Luksuzan, funkcionalan, dvostrano orijentisan salonski stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi salonskog tipa. Stan je relativno skoro renoviran, kada je ugrađena kvalitetna višekomorna PVC stolarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, renoviran, kompletno namešten i opremljen trosoban stan u bloku 45, u četvorospratnici u neposrednoj blizini Savskog keja. Stan poseduje tri prostrane sobe, trpezariju, kuhinju, kupatilo, toalet, ostavu i terasu (10m2). Nalazi se u mirnom kraju blizu reke, okružen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 71.080 €, 32,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Namešten renoviran stan, odmah useljiv. Sjajna lokacija u blizini marketa, kafića, škola i svega bitnog za život. Zelenilo oko zgrade i dovoljno parkinga. Odlična investicija kako za život tako i za izdavanje. Za sve detalje slobodno pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, može zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namešten trosoban stan na Detelinari, uz mogućnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (isključivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 63069, VIII/IX, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking. Potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, može polunamešten ili namešten, ispred zgrade slobodan parking, super lokacija. Za preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 240.000 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodični stan.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka s trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i wc te posebnom prostorijom za veš mašinu i garderobu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije, 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 123.600 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan u mirnom delu grada. U blizini osnovna i srednja škola, drveće, zelenilo, uvek ima dovoljno parking mesta koje se ne plaća. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika. Kompletno je renoviran i prodaje se namešten. Većina nameštaja je ugradna, maksimalo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep stan u centru Novog Sada, u Železničkoj ulici. Stan je kompletno renoviran pre 3 godine i opremljen novim nameštajem i tehnikom. Nalazi se na 1. spratu i dvorišno je orijentisan, što pruža mir, tišinu i pogled na zelenilo. Karakteristike: * Lokacija: Centar, Železnička....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 680 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u Vladetinoj ulici, renoviran. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 48,00 m2 cca 6880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj blizini Trga republike i Skadarlije. Počinje od raskrsnice sa Makedonskom ulicom, kod Radio Beograda, preseca Bulevar despota Stefana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.110 €, 76,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetan, prelep dupleks na Novoj Detelinari. Prodaje se potpuno namešten sa tehnikom, dodatno je renoviran. Uknjižen na ime vlasnika, može da se prometuje i putem stambenog kredita. Juzno orijentisan, ka dvorištu - izuzetno svetao. Postoji mogućnost i adaptacije u troiposoban stan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Kalenić pijaca, VračarIzdaje se renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 72 m2, u Novopazarskoj ulici, na svega nekoliko minuta hoda od Kalenić pijace i Hrama Svetog Save.Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa liftom i nije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i kompletno namešten dvosoban salonski stan u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice i hotela Palas, Opština Stari grad. Stan je površine 40 m2, nalazi se na četvrtom spratu od ukupno sedam spratova i odmah je useljiv.Stan odlikuju visoki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, renoviran apartman u Makedonskoj ulici, 1.5, mereno 45m2, na VPr. Stan poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu sa galerijom, kupatilo i toalet. Od opreme na raspolaganju je veliki bračni ležaj, internet, TV, klima, veš mašina, frižider i zamrzivač.Visina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan, sa jacuzzi kadom, namešten, na prvom spratu, sa blind vratima i 2 terase. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 38,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran, luksuzno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi nadomak pešačke zone (Stari Grad) i svih pratećih sadržaja. Satoji se od komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarijskog dela, spavaće sobe i kupatila. Kvalitet gradnje, nameštaja/tehnike, moderan dizajn,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 650 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran namešten dvosoban stan na veoma trazenoj lokaciji kod Fontane u blizini svih sadrzaja za kvalitetan nacin zivota. Stan se nalazi u urednoj i održanoj zgradi sa liftom na osmom spratu. Pogled je predivan, privatnost zagarantovana. Miran, topao, ususkan stan.. Prostorije:....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 2.500 € na 2.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.000 €
03.04.2026 - 2.500 €
17.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Duplex salonski stan sa galerijom za izdavanje - Obilićev venac, 140 m2Izdaje se luksuzno renoviran duplex salonski stan u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni Obilićev venac, u blizini ulice Maršala Birjuzova. Stan ukupne površine 140 m2 (130 m2 + galerija) nalazi se na 1. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 117.810 €, 33,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ovaj jednosoban stan od 33m2 je potpuno renoviran i prodaje se kompletno namešten, kao što se vidi na fotografijama, bez ikakvih dodatnih ulaganja. Stan je idealan za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 790)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>