• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana novogradnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana novogradnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana novogradnja" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 530 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 35 m2 BULEVAR EVROPE ul.Dalmatinska, jednoiposoban nov namešten stan, 4 sprat, cg,klima, terasa, CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar Evrope - Dalmatinska - 35 m2 - 350 Evra IZ 39133 Agencija VENIS....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 850 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno namešten trosoban stan u novogradnji iz 2026. godine, u neposrednoj blizini Šumica i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Stan je površine 63m² i nalazi se na 1. spratu nove i kvalitetno građene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od: prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana novogradnja'
450 €
350 €
800 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan na 6. spratu modernog stambenog kompleksa „Banovo Brdo Residence". Potpuno nov i neuseljavan, iznajmljuje se po prvi put. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan jednoiposoban stan 32m2 na visokom prizemlju sa novim stvarima. Dvorišno orijentisan sa terasom. Velika prednost je gas grejanje - kalorimetri. Useljivo odmah. Informatika oko 3000. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u kolektivnoj garaži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.750 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan penthaus za izdavanje - kod Beograda na vodi - 100 m2 Površina: 100 m2 Sprat: 7. sprat (poslednji) Grejanje: Centralno Režije: sve komunalije infostan, internet, odrz. zgrade i struja/do iznosa od 70e/ ukupno 320e Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah Nameštenost: Kompletno namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep nov 2,5 stan, 65m2, 3 sprat, EG, inverter klima, licno parking mesto na pocetku Visnjicke banje 5km od Trga republike. Stan ima 2 spavace sobe, koncept dnevnog boravka sa kuhinjom, komforno kupatilo i kompletno je namesten. Slobodan. Minimalni zakup 6 meseci. Niski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za porodice ili kao investicija. Komplet je moderno namešten (sa belom tehnikom) i trenutno se izdaje . Postoji mogućnost preuzimanja zakupca.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u novogradnji, kompletno namešten (u stanu ima bračni krevet koji se otvara ) odmah useljiv. Spoljne parking mesto uz doplatu. Niski troškovi. Grefjanje i hlađenje na toplotne pumpe. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, trosoban, funkcionalan komforan stan u Zemunu u ulici Joza Laurenčića, površine 77 m/2. Sastoji se od prostorija - predsoblje , dnevna soba, kuhinja+trpezarija, 2i spavaće sobe, hodnik, kupatilo. Stan je lepo namešten,poseduje svu neophodnu belu tehniku. Bez kućnih....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 1.000 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan trosoban stan površine 75 m2, smešten na 8. spratu moderne novogradnje sa dva lifta, u prestižnom stambenom kompleksu Vrtovi Ceraka, u naselju Filmski grad.Stan je kompletno namešten i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i savremenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u prestižnom delu Dedinja, na svega 500 m od Belog dvora. Stan se nalazi u novogradnji, u prizemlju, svetao i funkcionalnog rasporeda, idealan za samce ili parove. Opremljen je savremenom kuhinjom, mašinom za pranje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno namešten dvosoban stan u Vardarskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, komforne spavaće sobe kupatila i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku, niski mesečni troškovi. Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132263, VI/VIII, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se nov, namešten stan, nikad useljavan. Useljiv odmah. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, namešten stan na Jugovićevu. Nova zgrada visoke energetske efikasnosti što podrazumeva niske račune u toku cele godine. Stan je opremljen svim neophodnim stvarima - nov nameštaj, klima, kablovska, internet Potreban depozit. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i francuski balkon. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, smešten na odličnoj lokaciji u glavnoj ulici. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za udoban i praktičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, savremeno uređena kuhinja sa kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, TELEP---Izdaje se nov, kompletno namešten, komforan jednoiposoban stan (47 m2) na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom na Telepu. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 163.200 €, 38,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namešten stan u novogradnji, odlično lokacijski pozicioniran. Sastoji se od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, veoma luksuzno sređen stan, nov, neuseljavan, u zgradi Aurora koja se tek useljava. Kompletno je namešten veoma kvalitetnim Italijanskim nameštajem i kvalitetnom tehnikom, vrlo je komforan i funkcionalan. Sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, odvojene spavace sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten nov jednoiposoban stan 39m2 na Sajlovu . Avenija Garden". Sve stvari su nove, ima terasu. Kalorimetri(mali troškovi samo u grejnoj sezoni). Informatika oko 6500. Useljivo od 01.06.2026. U spavaćoj je bračni krevet, plakar. Klasičan šporet, kombinovani frižider.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan pored Aviv parka, odvojena spavaća soba, garaža u ceni. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, GARAŽA, PARKING,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,Gundulićeva ulica,blizina Centra,više autobuskih linija,useljiv , izdaje se na duže vreme,bez kućnih ljubimaca, Mesečna zakupnina 350 eura,depozit 350 eura,agencijska provizija jednokratno 175 eura, .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, moderno namešten, prostran, svetao stan u mirnom delu Dorćola, izolovan od buke. Prostorije: hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe ( od kojih je jedna master), dva kupatila. Garažno mesto i ostava uz doplatu. Agencijska provizija 50% od prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Jednosoban namešten stan na Telepu-Bul.Patrijarha Pavla, novogradnja, kuhinja odvojena,nema terasa,odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U Zemunskom naselju Altina, na uglu ulica Servantesova i Zire Adamovića izdaje se veoma lep, nov, kompletno namešten dvosoban stan. Stan je površine 40m2, a nalazi se u prizemlju novosagrađene zgrade. Stan je ukusno i vrlo lepo namešten, a do sada nije useljavan. Stan poseduje odvojenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje, Useljiv odmah. Dvosoban namešten stan u privatnoj kući: u spavaćoj sobi je nov bračni ležaj, kuhinja je potpuno opremljena novom tehnikom. Cena zakupa je 600 EUR/mesec, sa svim uračunatim troškovima. Bez kućnih ljubimaca. ID: 9488 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JUŽNI BULEVAR, VRAČAR – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno uređen dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Južni bulevar. Stan je potpuno nov, dizajnerski uređen i kompletno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno nov i potpuno namešten stan sa parking mestom, nikad useljavan, sa novim i nikada korišćenim premium nameštajem, kao i najkvalitetnijom potpuno novom i nikada korišćenom belom tehnikom. Stan je luksuzan u novogradnji od šest stanova na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten, opremljen, moderan stan u novogradnji, površine 30m², na dobroj lokaciji na Zvezdari. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. Prostor je maksimalno iskorišćen, pružajući komfor i praktičnost. Idealan je za jednu osobu ili par. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Belville 1.5-soban namešten stan, 45m2, sa parking mestomille Površina: 45 m2 Struktura: 1.5 soban (odvojena spavaća soba) Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Parking: Privatno parking mesto sa rampom Nameštenost: Potpuno namešten Opis nekretnine: Svetao, potpuno namešten i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 176.700 €, 93,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, nekorišćen namešten stan površine 93 m², na odličnoj lokaciji na Zelenom Brdu, u moderno građenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan je odmah useljiv i idealan kako za udoban porodični život, tako i kao sigurna investicija. Posebnu pogodnost predstavlja odvojena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička banja, Mirka Milojkovića ulica, 1.5,44kvm, namešten,NOV nameštaj, kuhinja sa trpezarijom i dnevnom sobom +spavaća soba+terasa,mašina za sudove, NOVOGRADNJA, EG (5000din sa održavanjem), klima, useljiv 01.06. parking nije zoniran, 500e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji koji se nalazi na 4 spartu, po strukturi jednoiposoban i kompletno namešten. Sastoji se od: dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe , kupatila i terase. Zgrada poseduje lift. Stan se iznajmljuje na duži period. Obavezan je depozit. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, ulica Gorana Jojića. Nov, namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu Square garden. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kompletno nameštenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na II....