• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten Zadnjih 14 dana kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana kablovska" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 223 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 908 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten stan u Sarajevskoj, kod Palate pravde, u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je strukture 3.0 i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, odvojenog WC-a i terase. Nalazi se na 5. spratu u zgradi sa 7 spratova, a površina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana kablovska'
800 €
330 €
500 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Bulevaru oslobođenja, smešten na prvom spratu zgrade sa liftom i opremljen klimom, TV-om, veš mašinom, peglom, posteljinom i kompletnom kuhinjom uz centralno grejanje. Zakup se ostvaruje na minimalni period od šest meseci uz obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 50m² u samom centru Novog Sada. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i pruža prelep pogled na grad. Terasa dodatno doprinosi prijatnom ambijentu i osećaju komfora. Nedavno je okrečen i opremljen novim nameštajem i savremenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kalemegdan / Studentski trg – Dvosoban, renoviran i potpuno opremljen stan u centru Beograda Izdaje se svetao i lepo uređen dvosoban stan u zgradi, na izuzetnoj lokaciji u samom srcu Beograda – Stari grad (Dorćol), u neposrednoj blizini Kalemegdana i Studentskog trga. Stan ima 50....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran stan sa potpuno novim nameštajem i tehnikom, smešten na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u okviru porodične kuće, u prijatnom i mirnom okruženju sa veoma toplom i prijatnom atmosferom. Poseban komfor pruža i dvorište puno zelenila, idealno za odmor i opuštanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Univerzijade Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, dvosoban, 60m2, terasa 50m2, namešten, VPR, ktv, stan u kući, dva parking mesta Dvostran i svetao stan u kući kvalitetne gradnje okružen je zelenilom, najbliže novobeogradskim blokovima. Mirno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, osunčan i stilski opremljen dvosoban stan u Kumanovskoj ulici na Vračaru, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na šestom spratu uredno održavane zgrade i pruža izuzetan mir i privatnost, potpuno izolovan od gradske buke.Stan površine 56 m2 odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan površine 44 m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN (ŠIRI CENTAR) Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi komforan i svetao četvorosoban stan u širem centru grada, na odličnoj lokaciji – Bulbulder, Zvezdara. Stan je površine 150m² i predstavlja funkcionalan i prostran prostor, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam komforan i lepo organizovan jednosoban stan površine 47m2 za iznajmljivanje u Zemunu u Ohridskoj ulici. Stan poseduje jednu sobu sa dva ležaja na razvlačenje, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, predulaz, i veliku i zastakljenu lođu. Namešten je, ima dva klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2 u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Štranda i fakulteta. Stan površine 60 m² nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Petrovaradin, kompletno namešten dvosoban stan 43m2, nov stan, odlična lokacija Izdaje se kompletno namešten i potpuno nov dvosoban stan u Petrovaradinu, u ulici Marka Oreškovića. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i nedavno useljenoj zgradi, na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Liman 4, odlična lokacija Izdaje se moderan, kompletno namešten dvosoban stan površine 53 m², na atraktivnoj i izuzetno traženoj lokaciji Liman 4, Novi Sad. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom i nudi fantastičan panoramski pogled....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 450 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Od 01.06. izdaje se namešten dvosoban stan na Limanu 3. Stan ima 63m² i nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom. Veoma je svetao, funkcionalan i prijatan za život, a kućni ljubimci su dobrodošli. Stan se sastoji od predsoblja, hodnika, odvojene kuhinje, kupatila i toaleta, kao i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za parove, zaposlene osobe ili manje porodice. Posebna prednost su niski mesečni troškovi, koji u zimskom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 950 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u Bloku 11, u ulici Aleksinačkih rudara, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na četvrtom spratu novogradnje, koja poseduje dva lifta i video nadzor. Lokacija u Bloku 11 pruža odličan pristup gradskim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>