• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan" pronađeno 3 907 nekretnina - prosečna cena 1.872 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, KRUŠEVAC, 700 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kuća sa bazenom u naselju Dedina. Kuća ima u osnovi 180m2 sa terasama 200m2. Čine je: ulazni hodnik, dnevni boravak (40m2), kuhinja sa trpezarijom (30m2), dve spavaće sobe, dva kupatila. Kuća je veoma lepo uređena i opremljena, grejanje je etažno. Poseduje i dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.350 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izdaje se LUX , DUPLEX stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan je luksuzno opremljen i idealan za one koji traže visok standard stanovanja u jednom od najlepših delova Beograda. Na prizemlju se nalazi velika dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaca soba, radna....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 222.048 €, 93,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, trosoban stan 92.52m2, postoji mogućnost kupovine parking mesta kao i garaže. Direktno od investitora! U mirnom i prestižnom delu Petrovaradina prodaju se luksuzni stanovi u urbanoj vili, građeni sa posebnom pažnjom na detalje i po najvišim standardima kvaliteta. Ova....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan'
2.500 €
6.300 €
102.805 €
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Centar Beograd - Dorćol. Trosoban, dvostrano orijentisan i svetao stan sa pogledom na dvorište i ulicu. Ima dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, dve spavaće sobe, veliku zastakljenu lođu, kupatilo, ostavu. Stan ima i drugu ostavu na spratu do ulaznih vrata. Odlična struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 2.500 €, 220,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje odličnog poslovnog prostora na Dorćolu, u naselju Dunavski kej, u neposrednoj blizini reke. Nalazi se između S.C. "25.Maj" i nove Marine "Dorćol". Nekretnina se sastoji iz dve etaže: Prava etaža se sastoji iz velikog "open space" prostora od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica. Stan je dizajnerski opremljen i sadrži sav nameštaj i uređaje koji su potpuno novi i još u garanciji. Prostor odiše modernim stilom i funkcionalnošću, pružajući savršen balans između udobnosti i estetike.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 175,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica- Tatarsko brdo , odličan komforan porodičan stan sa pripadajući delom dvorišta , lux nekretnina , uknjiženo ., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1049042 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 635.000 €, 300,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu, u rezidencijalnom delu Telepa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla, prodaje se luksuzna kuća površine 300 m2, izgrađena na placu od 574 m2.Struktura kuće:Suteren: tehničke prostorije koje se lako mogu pretvoriti u jednoiposoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110959, V/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja. Moderno namešten dvosoban stan u novoj, luksuzno opremljenoj zgradi, odmah useljiv. Kompletno namešten, opremljen - rerna, šporet, mikrotalasna, masina za sudove, masina za veš. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 230.000 €, 68,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa, useljiva, luksuzna četvorospratna zgrada u izgradnji nalazi se na Opštini Zvezdara, u mirnom i prelepom stambenom naselju, nedaleko od Bulevara Kralja Aleksandra. U zgradi je projektovano ukupno 11 stanova. Ulica je uređena, mirna, bez većeg prometa, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 1.300 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se ultra luksuzan, neuseljivan trosoban stan od 73kvm, sa dva parking mesta u tek zavrsenoj atraktivnoj stambenoj zgradi east side na konjarniku, pored tržnog centra aviv i u blizini tržnog centra beo.. Stan se sastoji od prostranog predsoblja sa luksuznim plakarom, ekstravagantno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen trosoban stan u centru grada, u Vladetinoj ulici. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom ( oko 40m2) i spavaćeg bloka sa dve spavaće sobe, dva kupatila ( jedna soba poseduje sopstveno) i terase. Svaka soba ima svoj televizor. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 415.300 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičan "Lux" Salonski stan, kompletno renoviran, bez ulaganja u samom centru Grada. Stan je kompletno sređen nova instalacija struje, vode i kanalizacije, opremanje stana je rađeno sa najboljim i najkvalitetnijim materijalima. Spušteni plafoni, (zvezdano nebo,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 630.000 €, 340,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124173, 4a, spratna, uknjižen. Na prodaju LUX kuća sa kompletnim nameštajem. Kuća se sastoji iz tri nivoa. Prvi nivo je polu suteren sa kotlarnicom za grejanje na struju i pelet. Kotao na pelet je nov, nije upaljen. Drugi nivo je prizemlje koje se sastoji iz ulaznog....

 
 
 
  Stan, VINIK, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

prodaja stanova u novogradnji-Pantelej(Pantelej)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Pantelej.Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti.Cena sa uracunatim pdv-ommogucnos kupovine parking mesta 5800 eZa....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 66.864 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 524.000 €, 158,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen penthouse od 158 m2. Luksuzan četvorosoban stan, jedini na osmom spratu, sa prelepim pogledom ka zapadu .. Sastoji se od ulaznog dela , dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaći blok sa tri spavaće sobe od kojih jedna master, gostinski toalet, kupatilo , velika terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 610.000 €, 145,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 145m2 -------------------------------------------------------------- 145m2, 4.0, 1/2, EG, lux, parking Luksuzan stan u novoj manjoj zgradi u neposrednoj blizini Kraljeve česme. Funkcionalan raspored - Granitna keramika, italijanski nameštaj.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Kula West - luksuzan dvosoban stan za izdavanje, Novi Beograd, 60 m2U ponudi je moderan i potpuno namešten dvosoban stan u prestižnom kompleksu Kula West 65, jednoj od najatraktivnijih adresa na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, recepcijom i obezbeđenjem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX kompletno renoviran stan. Video nadzorom obezbeđen parking i dvorište. Nov enterijer, fasada, dvorište. Nov nameštaj. Ulaz predsoblje, desno dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, iz boravka se ulazi u spavaću sobu. Levo od ulaza kupatilo. Depozit obavezan. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se 4.0 stan, LUX, kompletno namesten, na 6 sptaru sa prelepom terasom. Stan ima cg, klimu, katv, internet, lift. Mogucnost zakupa garaze. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 3.300 €, 205,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan penthaus u okviru kompleksa West 65. - 4 spavace sobe - 2 kupatila + wc - terasa 70m2 - 2 garažna mesta .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 450,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux vila u centru Sremske Kamenice od 450m2! Nekretnina se sastoji od dva dnevna boravka, dve odvojene kuhinje, tri toaleta, tri savaće sobe sa sopstvenim kupatilom. Takodje, kuća ima 4 terase sa predivnim pogledom na Novi Sad i Petrovaradinsku tvrđavu. U sklopu kuće je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini Belog dvora. Ova ekskluzivna adresa spaja mir i sigurnost, prirodno okruženje i privatnost sa neposrednom blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.500 €, 365,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća- Zvezdara, kod BEO Shopping centra. Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je dostupna jedinstvena, luksuzna kuća zvanično proglašena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj gradnji, na drugom spratu, izuzetno komforan, funkcionalan sa odvojenom spavacom sobom i terasom (5m2). Stan bukvalno ima sve uključujući mikrotalasnu, tanjire i peškire. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata, 4,5 soban. Veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je odvojena i ima svoju odvojenu ostavu. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.900 €, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Lux kancelarijski prostor na odličnoj lokaciji, kod Suda i SPENS-a Nova zgrada tek useljenja. Prostor odlikuje jedna velika i tri komotne kancelarije. Poseduje i tri sanitarna čvora, stim da je jedan samo toalet za klijente. Svaka kanacelarija ima svoju klimu. Uz stan se mogu ali....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 2.500 €, 215,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Imamo u ponudi kompletno renoviran i luksuzno opremljen poslovni prostor u Požeškoj ulici, idealan za različite poslovne namene. Prostor je savršeno prilagođen potrebama modernog poslovanja, a oglašena cena iznosi 2500 € + PDV. U cenu zakupa uključeni su svi troškovi, kao i brzi optički....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 890 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljavan dvosoban stan u novoizgrađenom kompleksu Wellport, Blok 65, Novi Beograd, lux opremljen. Stan je svetao, funkcionalan, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. U okviru kompleksa je privatni park dostupan samo stanarima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Iz naše ponude luksuznih nekretnina, nudimo Vam luksuzan i veoma komforan četvorosoban stan na odličnoj i mirnoj lokaciji, sa svojim rezervisanim parking mestom, u maloj termoizolovanoj zgradi. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, velike i potpuno opremljene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Lux, funkcionalan, svetao i potpuno renoviran 3.0 stan, 77m2 na traženom delu Braće Jerković, u mirnijem delu sklonjen od ulice, okružen zelenilom. Na par min. od škole, vrtića, pošte, prodavnica, pijace, tržnog centra..dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija gradskog saobraćaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 960.000 €, 195,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux petosoban stan na trećem spratu novije zgrade sa liftom na Novom Beogradu. Stan pruža vrhunski komU savremenoj stambenoj zgradi na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Sava Centar, nalazi se petosoban stan površine 195 m², koji se po svom rasporedu i arhitektonskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan kod Margera, na prvom spratu nove stambene zgrade. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kompletno je opremljen novim, luksuznim nameštajem i modernim tehničkim uređajima i aparatima. Podovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.300 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan sa 2 ulaza, 2 kupatila, 4 sobe i plafonom visine 4 metra na 150 koraka od Narodne skupštine. Stan može da se kompletno opremi uz dogovor sa zakupcem. 2 ulaza pružaju mogućnost zakupcu da koristi prostor kao 2 celine. Stambeni i poslovni deo uz potpunu privatnost. Stan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 220m2, podrum, prizemlje i potkrovlje. Objekat je u izgradnji na nekih 85 procenata izgrađenosti, ukrovljen, razvedene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 122.200 €, 47,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan lokal u dva nivoa, sa velikim izlogom do same ulice u novoj lux zgradi, na frekventnoj lokaciji. Prvi nivo ima 21kvm a galerija 26kvm. Pogodan je za razne vrste delatnosti. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta. Agencijska nadoknada iznosi 2%. . .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.804 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog kompleksa u izgradnji, koji se prostire na 75 ari placa, i nalazi na samo 700m od pijace, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen stan površine 37 m, smešten na trećem spratu novije zgrade u samom centru Zlatibora, u ulici Miladina Pećinara svega tri minuta lagane šetnje iznad zlatiborskog jezera. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini, idealna za odmor, život ili investiciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan u ulici Vojislava Ilica. Stan je luksuzno namesten. Sastoji se iz hodnika, kupatila, toaleta, tri spavace sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje sa svim ugradnim elementima, terase sa garniturom za sedenje i finske saune. U stanu ima dve klime, masina za pranje i susenje vesa,....