• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana useljiv - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana useljiv - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan zadnjih 14 dana useljiv" pronađeno 73 nekretnina - prosečna cena 1.029 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BANJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan u naselju Sunnyvill – 113 m² U ponudi je izuzetno uređen i kompletno opremljen četvorosoban stan od 113 m², smešten u modernoj i luksuznoj zgradi u jednom od najtraženijih delova grada – naselju Sunnyvill. Stan je idealan za porodice koje traže komfor, kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.900 €, 128,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 4.0 stan sa 2 garažna mesta, moderno i kompletno opremljen u novoj zgradi sa portirima, odmah useljiv. Garažna mesta se dodatno doplaćuju po 150 EUR/mesec i nisu uračunata u navedenu cenu. ID: 9763 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac,Ustanička ulica,1.5,40kvm,NOV NEUSELJAVAN stan, NOV nekorišćen nameštaj, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, grejanje podno (info stan 1500din), održavanje 4000din, GARAŽA uz doplatu (nije obavezna), LUX stan u novogradnji, useljiv, 800e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.750 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan penthaus za izdavanje - kod Beograda na vodi - 100 m2 Površina: 100 m2 Sprat: 7. sprat (poslednji) Grejanje: Centralno Režije: sve komunalije infostan, internet, odrz. zgrade i struja/do iznosa od 70e/ ukupno 320e Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah Nameštenost: Kompletno namešten....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 369.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 390.000 €
20.05.2026 - 369.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetisan stan , pun svetla, sa otvorenim panoramskim pogledom. U ponudi imamo lusuzan uknjižen, stan u novogradnji, smešten u jednom od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Lekino brdo | Neuseljavan LUX 1.5 stan, 42 m2, terasa U ponudi je potpuno nov, neuseljavan luksuzan stan u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnoj ulici na granici Vračara i Voždovca. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom i prostire....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan u centru grada, u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici na I spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 115m2 i sastoji se od ulaznog hodnika u kome se nalaze ugradni ormari, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.700 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan površine 105 m2 sa dodatnom ostavom od 5 m2, smešten u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Dedinja, u okviru diplomatskog naselja. Stan se nalazi na drugom spratu moderne smart zgrade sa ukupno tri sprata, građene od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i luksuzno opremljen stan u novogradnji na Vračaru, u Gročanskoj ulici, u mirnom delu naselja Crveni krst. Stan se nalazi u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji žele komfor i privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 92,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i kompletno opremljen stan izuzetno luksuzno, sa dvostranom orijentacijom u Beogradu na vodi- odmah useljiv. Svaka soba ima klimu. Aluminijumska stolarija visokog profila, centralno grejanje sa kalorimetrima, hrastov parket. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Luksuzan trosoban stan 83m² – Stepa Stepanović – kompletno namešten** Izdaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Centar Beograda - Brankova | LUX poslovni prostor, 120 m2 U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor u samom centru Beograda, u Brankovoj ulici, idealan za IT kompanije, kreativne agencije, startape, dizajn studije, ordinacije i srodne delatnosti. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 400 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * Izdajemo - PALATA PUPINOVA 29m2 CENTAR – LUX nameštena garsonjera, 6 sprat od 11, cg, lift, klima, terasa, S PRELEPIM POGLEDOM NA NOVI SAD - USELJIV CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR - PUPINOVA PALATA 29....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala. Uz stan je obezbeđeno i pripadajuće garažno mesto, što predstavlja ključnu prednost u urbanim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 700 €
20.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Lion, Zvezdara. Stan površine 38m² moderno je uređen i veoma funkcionalan. Sastoji se od komfornog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 180,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i moderan poslovni prostor površine 180 m2 na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu. Prostor se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i odmah je useljiv. Prostor je organizovan na jednom nivou, sa open space konceptom, poseduje dva odvojena ulaza i može se koristiti kao dve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.450 €, 73,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov luksuzni poslovni prostor kod Arene U ponudi je potpuno renoviran, funkcionalno projektovan kancelarijski prostor na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija Novog Beograda – u neposrednoj blizini Arene Prostor je organizovan po principu “Key-Ready Office” – useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE VLAHOVIĆA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je potpuno namešten i opremljen, veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, što pruža prijatnu atmosferu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.000 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novograndja sa garažom, odmah useljiv trosoban stan. Centralno grejanje, centralna klima, portiri 24/7. ID: 12556 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 62,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan u pesackoj zoni. Orijentisan je suprotno od ulice tako da nema buke. Zastakljena terasa, zamenjena stolarija-drvo-aluminijum, opremljen novom kuhinjom. Odmah useljiv. 59m2 uknjzeno , mereno 62m2. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran stan u novoj zgradi u ulici Janisa Janulisa, na Lekinom brdu, preko puta Osme gimnazije. Stan se nalazi na prvom spratu moderne novogradnje i predstavlja idealan izbor za porodice koje traže komforan i kvalitetan životni prostor na odličnoj lokaciji.Stan....

 
 
 
  Stan, BANJA, 203.500 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzna trosobna nekretnina, odmah useljiv stan u kompleksu Sunnyville Premium. Stan se nalazi na V spratu, odiše svetlošću i prostranošću i pažljivo je koncipiran tako da svaki kutak ima svoju funkciju, pružajući maksimalnu udobnost tokom boravka. Posebnu lepotu ovom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.600 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-73 (od ukupno 73)

<< <1 2> >>