• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan useljiv - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs luksuzan useljiv - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan useljiv" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 1.392 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2023.,

www.indomio.rs

Terazije, luksuzno renoviran salonski stan. Dve spavaće sobe, dva kupatila, odmah useljiv, miran i tih. Aleksandar Jovnaović 062240144 ID: 8624 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 412.000 €
19.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.000 €, 66,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban, 3.0 lux, 66m² ++|++ Na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Bogdana Šuputa, u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla, nalazi se odmah useljiv, prostran i moderan trosoban stan površine 66 m². Ovaj izuzetno funkcionalan stan odlikuju dve odvojene spavaće sobe, hodnik,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan useljiv'
1.000 €
350 €
399.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, Miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav namestaj je brendiran uglavnom Richmond, ostalo je pravljeno po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 114.330 €, 41,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 41m², na Podbari. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom, i odlikuje ga moderan dizajn, visok kvalitet završne obrade i odlična lokacija u blizini centra grada. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 88,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na odličnoj lokaciji i pruža nezaboravan, panoramski pogled sa velike terase. Stan se nalazi u novoj zgradi na raskrsnici ulica Vojvede Stepe i Save Maškovića. Arhitektonski izuzetno dobro rešen, ali pruža i brojne mogućnosti za nove kreacije. Ovaj prostrani stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.600 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep četvorosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, centar grada, neposredna blizina Spensa. Vase Stajića.Komforan, luksuzan stan, kompletno opremljen. Useljiv po dogovoru. Informatika oko 140eura,centralno grejanje. Tri spavaće sobe, tri kupatila, velika terasa,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 235.000 € na 205.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 235.000 €
25.03.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Polusuteren je u pitanju. Useljiv po dogovoru. U cenu ulazi i parking mesto ispred zgrade. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.700 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan duplex penthouse 250 m2 za izdavanje - Slavija, Vračar, 2.700 euraIzdaje se luksuzan penthouse na dve etaže, površine 250 m2, u ulici Beogradska, u neposrednoj blizini Slavija, na teritoriji Opština Vračar. Stan se nalazi na 5. spratu novogradnje (ukupno 6 spratova) i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Lux Stan za izdavanje u samom Centru grada. Stan je u stambenoj zgradi na 4. spratu, 3 soban, povrsine 100m2 i sastoji se od ulaznog hodnika kupatilo i wc, odvojena kuhinja sa trpezarijom, fizicki spojena sa velikim dnevnim boravakom, kao i dve prostrane spavace sobe sa velikom terasom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 2.000 €, 123,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u novoj zgradi, u blizini centra, Socijalnog i Bulevara. Odmah useljiv, kompletno opremljen do najsitnijih luksuznih detalja. Garažno mesto u suterenu zgrade (moguće iznajmiti). Dve prelepe terase, 3 spavaće sobe i prostrana veliki dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130945, I/VI, lift, terasa. *CENTAR LUX NOVI* 47,50 m2 NAMEŠTEN, PET FRIENDLY - ODMAH USELJIV. LIFT, KLIMA. *Aleksandar zgrada* Dnevna soba sa trosedom na razvačenje, smart TV. Kuhinja komplet nameštena. Topla voda iznad sudopera dolazi 24h sa baterije. Predsoblje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan kod Margera, na prvom spratu nove stambene zgrade. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kompletno je opremljen novim, luksuznim nameštajem i modernim tehničkim uređajima i aparatima. Podovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.790 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan nov 3,5 stan, 91 m2, 3 terase, IV/V spratova,sa garažnim mestom. Nalazi se u neposrednoj blizini (20m) od Krunske ulice i na 100 m od Kalenić pijace. Novija zgrada LUX gradnje. Izdaje se prazan ili namešten po dogovoru. Dvostrano orjentisan, mirna ulica. Izdaje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 1.200 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Villa Park Rezidence - luksuzan trosoban stan u novogradnji, Voždovac (Trošarina)Izdaje se potpuno nov, moderan i luksuzno opremljen stan površine 95 m2 u prestižnom kompleksu Villa Park Rezidence u ulici Save Maškovića, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom, u....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 168.000 €, 63,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan trosoban stan u Batajnici, ukupne površine 63 m². Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom koji ide od garaža do stana i poseduje etažno grejanje. Odmah je useljiv i idealan je kako za porodičan život, tako i kao investicija. Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen trosoban stan sa odlicnim pogledom, velika dnevna soba, 2 spavace sobe, kupatilo + poseban toalet, zastakljena terasa, ozbiljnim zakupcima. Mesečne režije 200€. Useljiv odmah. Moguća mala korekcija cene. Dugoročan zakup. Luxuriously furnished three-room apartment....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.700 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux 4.0 stan, novogradnja, kompletno namesten, garaza, odmah useljiv. Za vise informacija pozvati 0631422642 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.100 €, 143,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 6070 NS – 5-soban, 143m2, novogradnja –premium kvalitet centar, Vase Stajića. za stanovanje ili POSLOVNI PROSTOR . 4.sprat 2 kupatila Novo, lux polunamešten stan (kuhinja). Optički internet PET FRIENDLY Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1100 e + depozit Opciono - doplata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux stan na Vozdovcu, Trošarina - Milisava Đurovića. Odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 91,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

Odlican lux stan 91,85m2 od toga 7,71m2 terasa na 5 spratu od 19. Dvostrano orijentisan , veoma svetao i odmah useljiv. Sastoji se: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom otvorenog koncepta, dve spavace sobe, od toga jedna master, vesernica i terasa sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 162.000 €, 38,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan mali stan u luksuznoj novoj zgradi staroj par godina. Stan je jednoiposoban, 38m2, ima malu terasu, nalazi se na šestom spratu. U zgradi su dva lifta najkvalitetnije marke Schindler. Zgrada je luksuzno zidana sa najkvalitetnijim materijalima. Prodaje se kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux stan u centru grada. Prelep stan u salonskoj zgradi koja se nalazi u pesackoj zoni. Luksuzno opremljen,dva kupatila dve spavace sobe i dva salona. Odmah useljiv Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux opremljen trosoban stan na Vračaru. Pet friendly, odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 278.900 €, 80,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na prvom spratu kvalitetne osmospratne zgrade sa liftom, interfonom i video nadzorom. Grejna površina 68m2 + 12m2 terasa. Odlična lokacija bloka 28. Stan je kompletno lux renoviran, zvučno izilovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, centralni deo (kuhinja-trpezarija-dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen - svim neophodnim i poželjnim pokućstvima za lagodan svakodnevni život, kao i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonac 76m² + terasa 27m² – Zeleni venac, Mirna strana 2.5, 76m2, terasa 27m2 , 1/4, CG , lift, interfon, telefon, KATV, brzi internet, klima Izdaje se luksuzan, kompletno renoviran salonski stan površine 76m² sa impresivnom natkrivenom terasom od 27m². Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan penthaus za izdavanje - kod Beograda na vodi - 100 m2 Površina: 100 m2 Sprat: 7. sprat (poslednji) Grejanje: Centralno Režije: sve komunalije infostan, internet, odrz. zgrade i struja/do iznosa od 70e/ ukupno 320e Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah Nameštenost: Kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno je elitno naselje Beograd na vodi (Belgrade Waterfront). Pored planirane kompletno razvijene infrastrukture, u blizini se gradi i mega tržni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Tošin bunar 2.0, 70m2 (lođa) + terasa od 15m2 koja ne ulazi u kvadraturu, 2/11, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor Lux, dvostrano orijentisan i dvosoban stan u novogradnji u elitnom naselju na Novom Beogradu. Postoji mogućnost proširenja još jedne sobe. Izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno i moderno opremljen stan u glavnoj ulici.Mirno stanovanje.Klima,tv.Odvojena spavaća soba. Odmah useljiv. Cena 450e,depozit 450e ,agencijska provizija 50%cene zakupa jednokratno. Kontakt 063590321 Jelena Đava nekretnine Broj licence 4150 Broj u Registru posrednika 1504 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1638 – 2-soban, LUX, novogradnja, 45m2 Petrovaradin, ulica Mostarska Prizemlje Useljiv odmah PARKING MESTO BEZ KUĆNIH LJUBIMACA Mesečna cena zakupa: 400 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Namešten, 5.0, cg, lux, 1/3, lift, dve terase, dvorište. Stan se sastoji iz dve celine koje su povezane dnevnom sobom i trpezarijom. U prvoj celini se nalazi kupatilo, garderober i spavaća soba. U drugu celinu se dolazi dugačkim hodnikom iz dnevne sobe i u njoj se nalazi kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora,miran,siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata,pored stana je prodavnica i mala šuma.Stan je uredjen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima,sav namestaj je brendiran uglavnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

izdaje se lux stan, sa odvojenom spavacom sobom .Odmah useljiv. Mogu strani drzavljani. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 280.000 €, 142,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4. 0, 142m2, 2/2, EG sa posebnim brojilom, telefon, interfon, video nadzor, parking Kada Vas put navede u Zemun, ako ste namerili do Gradskog parka ,Tošinog bunara , ili pak krenete ka Gornjem gradu, svakako će vas put navesti kroz Glavnu ulicu. U ulici koja je kao i mnoge ulice u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini West-a 65, optimalno udaljenoj od svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja i najvažnijih saobraćajnica, nalazi se arhitektonski impresivan, estetski atraktivan i funkcionalno superioran rezidencijalni kompleks Airport Garden.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo luksuzan trosoban stan u Central Gardenu. Opremljen je smart-house sistemom a izdaje se kompletno opremljen i u cenu je uračunato garažno mesto od 12,5 m2. Stan je kompletno i luksuzno opremljen italijasnkim nameštajem i sanitarijama, jakuzzi kadom, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 4.000 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Tošin bunar (Savada) - Tošin bunar 5.0, 200m2 (terasa 15m2 + lođa 9m2), 9/10, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Odmah useljiv luksuzni dupleks u novogradnji sa prvoklasnim kvalitetom gradnje. Zgrada je odlično projektovana i pozicionirana na idalnoj lokaciji....