• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan prizemlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan prizemlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan prizemlje" pronađeno 456 nekretnina - prosečna cena 1.734 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Telep, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u graduSastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta.-Donji nivo kuće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 332.800 €, 180,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 340.000 €, 277,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji pored hotela Vrnjačke Terme nalazi se ova prelepa kuća, idealna za one koji traže luksuzan životni prostor u srcu Vrnjačke Banje. Kuća je delimično opremljena novim nameštajem, pružajući udoban i moderan ambijent. Kuća ima dva ulaza, što pruža dodatnu praktičnost....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 340.000 €, 526,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

U središtu banje Vrdnik, u mirnoj, okruženoj zelenilom, ulici, na svega 350 m udaljenosti od strogog centra (parka, pijace, javnog prevoza), 700 m od hotela Termal, a 550 m od manastira Ravanica, nalazi se parcela površine 840 m2 sa izgrađenim objektom spratnosti Su+P+Pk, siva faza.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Lux namešten i kompletno opremljen, prizemlje , blindirana vrata i alarm ,visina od poda do plafona 3,5 m , troiposoban , sa trpezarijom i velikim dnevnim boravkom,kuhinjom, spavacom sobom, decijom sobim i radnom sobom, dva kupatila i WC, terasa sa predivnom bastom od 25 m2, parking....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ZRENJANIN, 3.000 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Centar - spratna kuća površine 400m2 + podrum od 150m2 koja se sastoji od dva zasebno uknjižena trosobna, lux apartmana u centru Zrenjanina (iza SUP-a), površine 136m2 odnosno 148m2 na parceli od 4,11ara. Oba stana poseduju zasebne priključek plina i trofazne struje, grejanje centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 650.000 €, 210,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja,pp,Milovana Marinkovi_a,Vo|dovac,Radmmila Autokomanda,pp,210m2-Prodaje se poslovni prostor 210m2+parking+dvorište na prestižnoj lokaciji,Milovana Marinkovića,Voždovačko Dedinje. Prodajemo poslovni prostor visokog standarda sa izvanrednom lokacijom i maksimalnom fleksibilnošću-idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 227.737 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, LUX, 2.0 stan od 55m2 sa terasom od 100m2 koja pripada samo tom stanu, u prizemlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Sigurnosna vrata, najkvalitetnija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Centar - spratna kuća površine 400m2 + podrum od 150m2 koja se sastoji od dva zasebno uknjižena trosobna, lux apartmana u centru Zrenjanina (iza SUP-a), površine 136m2 odnosno 148m2 na parceli od 4,11ara + očišćena parcela koja izlazi na drugu ulicu površine 4,48 ara sa uknjiženim....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 71.300 €, 31,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku u Vikend naselju. Apartman veličine 31m2 se nalazi na prizemlju i ima zasebnu spavaću sobu, a dnevni boravak gleda na sunčanu stranu sa pogledom na obronke Kopaonika. Potpuno je opremljen nameštajem, posteljinom, tehnikom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 261.830 €, 82,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan u okviru sambenog komleksa, na Novoj Detelinari. Top lokacija, koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Kompleks je opremljen svim sadržajima za moderan način života, u prizemlju se nalaze mnogobrojni kafići, restorani, teretana, marketi, kao i sadržaji....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 555.005 €, 270,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Extra Lux Smart House kuća (Pametna kuća) sa daljinskim upravljanjemispod planine Čigota na ZlatiboruSagrađena u periodu 2009-2012.godine. sa građevinskom dozvolom i upotrebnom dozvolom UKNJIŽENA BEZ TERETAPrizemlje i potkrovlje ukupne uknjižene površine 270m2 Površina placa je 28....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 250.000 €, 140,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljena kuća, useljiva, smeštena u prirodi, idealna za miran i udoban život u predivnom okruženju, sa vrhunskim detaljima i komforom. Od centra Zlatibora, jezera i sportskih terena udaljena nekoliko minuta automobilom, kompletno i dizajnerski opremljena novim nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, 75m2, trosoban stan, visoko prizemlje. Na prodaju luksuzno renoviran stan u srcu Novog Sada, u jednoj od najtraženijih i najlepših gradskih lokacija – Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Đorđe Natošević“, vrtića „Čarolija“,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 193.000 €, 53,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lux sredjenog polunamestenog 2sobnog stana u novogradnji, na Trosarini. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastruktirni objekti neophodni za kvalitetan urbani život. TC. Banjica, Bajfordova suma, pijaca, Lidl. skole, vrtici, banke, trzni centri, veliki broj trgovinskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

ID 1026 - Ovaj predivan LUX stan, koji će vas sigurno ostaviti bez daha, nalazi se u novoj manjoj zgradi, na visokom prizemlju, na Dedinju u blizini Belog Dvora, miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata. Odmah pored stana je prodavnica i šuma za one koji vole da šetaju.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 735.000 €, 365,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelepu lux, porodičnu kuću sa bazenom koja se nalazi u jednom od najlepših delova Miljakovca, u ulici Stanka Paunovića Veljka. Izgrađena na zemljištu površine 450m2, okružena zelenilom i šumom, ova nepokretnost obezbeđuje miran i spokojan porodičan život. Uređena je osmišljena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.400 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan luksuzan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Nalazi se u mirnom okruženju, a na samo nekoliko minuta od svih ključnih sadržaja: škole, bolnice, pijace, Promenade, keja i centra grada. Stan je smešten u manjoj, kvalitetnoj....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 618.000 €, 246,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno zastupanje! U najlepšem delu ovog istorijom bogatog gradića prodajemo lux kuću novije gradnje sa pogledom na reku. Kuća je građena kvalitetno , „sedvič“ zid, prvoklasna pvc stolarija, parket,prvoklasna keramika, grejanje centralno na gas. Sastoji se od pet spavaćih soba,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 361.630 €, 148,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan u ekskluzivnoj vili – Petrovaradin---Agencijska šifra 1007820. Na prodaju je nov, luksuzan četvorosoban stan smešten na visokom prizemlju moderne, urbane i ekskluzivne vile u mirnoj i tihoj ulici Petrovaradina. Idealna nekretnina za one koji traže vrhunski....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 500.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Preporuka - Centar - Ograđen plac 17.2 ara sa natkrivenim parking prostorom, baštom, cvećem, bazenom i voćkama - Luksuzna zidana kuća 3 etaže 400 m2 sa 3 stambene jedinice (dvoetažni stan na prvom spratu i potkrovlju 180 m2; dvosoban stan u prizemlju 65 m2 i garsonjera 40 m2) i veliki....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 28 - Bulevar Arsenija Čarnojevića poslovni prostor, 188m2, PR/11, CG, lift, telefon, interfon, parking Prodaje se izuzetan poslovni prostor u prizemlju stambeno - poslovne zgrade ‚‚Televizorka'', na atraktivnoj lokaciji u Bloku 28 na Novom Beogradu. Odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 317.800 €, 107,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA - 4.0 LUX STAN NA NAJCENJENIJOJ LOKACIJI U BEOGRADU, STARI KOŠUTNJAK, PRODAJA BEZ PROVIZIJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 317.800 € + PDV Lokacija: Rakovica, Stari Košutnjak, prizemlje Površina: 107.73 m2 Struktura: Četvorosoban stan koji se sastoji od: - Prostrane open....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 126.900 €, 47,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan ulični lokal na dva nivoa sa velikim izlogom u prizemlju nove lux zgrade. Prvi nivo ima 21m2, a galerija 26m2. Pogodan za razne delatnosti a može se koristiti i kao stan. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena je bez PDV-a. Agencijska provizija 2%.//Agent:060-15-88-466//....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

U užem centru grada, u mirnoj ulici, na atraktivnoj lokaciji, izdaje se luksuzno namešten stan. Stan je smešten u niskom prizemlju. Nalazi se na pešačkoj udaljenosti od Knez Mihajlove ulice, Skadarlije, Trga Republike Stan je kompletno opremljen nameštajem i uređajima. Poseduje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 333.000 € na 307.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 307.000 €, 260,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 333.000 €
06.03.2026 - 307.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Veternik, Kninska, 260m2 sa terasama 260m2 sa terasama, 5+, PR+1+PK, ostava, garažno mesto, parking mesto, interfon, lux. Luks kuća sa pogledom na Frušku goru....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 35,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Struktura stana od 35m² - dnevna doba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, terasa i kupatilo. Stan se nalazi na prizemlju (visina prvog sprata) zgrade. Stan ima svoje pripadajuće parking mesto u podzemnoj garazi na -1 nivou od 2, koje ulazi u cenu. Nalazi u zgradi koja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 237.000 €, 250,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux porodična kuća u nizu, u naselju Donja Vrežina, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se blizu autobuskog stajališta, u delu grada prepunom moderno izgrađenih objekata, izgrađenih u prethodnih dvadesetak godina. Ukoliko želite da se sklonite od gradske....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 915.000 €, 365,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Najbolja lokacija na Banovom brdu Prodaje se luksuzna kuća (dupleks) 365m2 sa prelepim dvorištem od 80m2 okruženim zelenilom sa zadnje strane i dvorištem/parkingom za 2 vozila od 50m2 sa prednje strane, na idealnoj lokaciji u mirnoj ulici, a u samom centru Banovog brda (na najatraktivnijoj....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 850 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan Dvosoban Stan za Izdavanje na Vračarskom Platou Opis: Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan nalazi se u prestižnoj i mirnoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Karakteristike unutrašnjosti: Prostrana dnevna soba sa modernim nameštajem Potpuno opremljena kuhinja....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 49.440 €, 231,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa brvnara iz snova nalazi se u Vrdniku, montažna je konstrukcija i možete je preseliti i postaviti na vašu željenu lokaciju. Izgrađena je prema arhitektonskom projektu, a izvođač radova je renomirana firma za prodaju, prevoz i montažu drvenih kuća Relax. Brvnara je od kvalitetne....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

127m2 stambenog prostora + dve terase 61m2, parking za dva automobil, 11.5 ari placa. Plac uknjižen, objekat predat na legalizaciju. Retka ponuda na tržištu - LUKSUZNA KUĆA sa velikim placem u Borči (u blizini vile Anđela) Prodaja je hitna! Cena: 398.000 € Zašto je ovo prava prilika?....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 599.145 €, 93,00 m2 cca 6440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Savremeni poslovno-stambeni kompleks useljiv u Septembru 2025, spratnosti 4G+P+7+Ps, koji se sastoji od dve lamele sa ukupno 208 stambenih jedinica koje su projektovane sa posebnom pažnjom u cilju postizanja što efikasnije funkcionalnosti prostora, osvetljenosti i tehničke opremljenosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan jednosoban stan od 43m2, na prizemlju male zgrade rezidencijalnog tipa, nadomak Belog dvora na Dedinju. Prostorije : veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. Stan je kompletno opremljen nameštajem i Bosh tehnikom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na tržištu. U pitanju je luksuzno renoviran stan površine 21 m², u prirodi 25 m², sa salonskom visinom plafona preko tri metra, što prostoru daje dodatnu prostranost i eleganciju. Stan ima funkcionalan i odlično organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 380.800 €, 136,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Savremen pristup gradnji smešten u jednoj od najlepših šuma u Beogradu će Vam omogućiti da živite urbanom delu grada, ali i da u isto vreme pobegnete od njegove gužve. U kompleksu koji se sastoji od tri lux vile sa po pet stanova , u prilici smo da Vam ponudimo ovaj fenomenalan stan....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 239.000 €, 360,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 580.000 €, 230,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna luks vila u Jajincima - merene površine 380 m2, veliko dvorište, vrhunski komfor i privatnost. Na prodaju ekskluzivna luksuzna kuća smeštena u mirnom i zelenilom okruženom delu Jajinaca, idealna za porodičan život ili kao investicija visoke klase. Kuća se prostire na čak....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 3.500 €, 350,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se LUX poslovni prostor u Centru. Prostor se nalazi na svega par minuta hoda od samog centra grada. Prostor ima dva sprata celokupna povrsina je 350m2. U prizemlju se nalazi cak 6 kancelarija i konferencijska sala.Na gornjem spratu postoji velika kancelarija i terasa. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan, površine 50m2, na Dorćolu, u prizemlju starije zgrade, u Dositejevoj ulici. U neposrednoj blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za udoban život i rad. Stan je luksuzno opremljen i sastoji se od antrea, dve odvojene sobe i toaleta. Dodatna prednost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 5.000 €, 650,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vila, smeštena na Čukarici, u blizini prodavnica, pijace, škole, vrtića. Kuća se nalazi na parceli od 15ari, ima dva ulaza. Sastoji se iz tri nivoa: Suteren (povezan sa prizemljem, ali ima i direktan pristup dvorištu): prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 456)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>