• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan parking do 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan parking do 80 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan parking do 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan parking do 80 m2" pronađeno 698 nekretnina - prosečna cena 1.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČAJETINA, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je uknjižene površine 71m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 278.100 €, 75,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo u centru Novog Sada luksuzan apartman u funkciji poslovanja. Ponosno predstavljamo ovo jedinstveno ulaganje u samom srcu Novog Sada - luksuzan stan površine 75m², smešten na drugom spratu, sa spektakularnim pogledom na grad. Ovaj apartman je više od običnog stana; to je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 415.000 €, 75,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa fizičkim obezbeđenjem i video nadzorom 24/7, što budućim vlasnicima garantuje visok nivo sigurnosti i privatnosti. U okviru kompleksa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 111.840 €, 75,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 294.900 € na 298.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 298.900 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 294.900 €
10.04.2026 - 298.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno lux renoviran, trosoban stan na petom spratu dobro održavane zgrade sa CG, 2 lifta (parni/neparni), interfonom… Na odličnoj poziciji, blizu pijace i svih drugih objekata infrastrukture. Stan je miran, svetao, zapadno orijentisan, vrlo funkcionalan. Građevinske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.000 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, 75m2, trosoban stan, visoko prizemlje. Na prodaju luksuzno renoviran stan u srcu Novog Sada, u jednoj od najtraženijih i najlepših gradskih lokacija – Stari Grad. Stan se nalazi na visokom prizemlju, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Đorđe Natošević“, vrtića „Čarolija“,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dviposoban stan na poslednjem povučenom spratu ( iznad je kosi krov ) novogradnje visokog kvaliteta sa energetskim pasošem, video nadzorom, liftom. Smešten na odličnoj lokaciji, Danijelova ulica, brz izlazak na Auto put, blizina autobuskih stajališta, prodavnica a vrtić odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno nov i potpuno namešten stan sa parking mestom, nikad useljavan, sa novim i nikada korišćenim premium nameštajem, kao i najkvalitetnijom potpuno novom i nikada korišćenom belom tehnikom. Stan je luksuzan u novogradnji od šest stanova na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux trosoban stan u centru grada u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 75m2 i sastoji se ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 270.880 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan odmah useljiv, Luksuzan, komforan trosoban stan na odlicnoj lokaciji. Dvostrano je orjentisan. Vrlo kvalitetna gradnja sa malo stanova u zgradi , po 2 stana na svakom spratu . Grejanje je centralno sa ugradjenim kalorimetrima ( placanje po utrosku ) . Stan ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan za izdavanje - BW Queens Park, Beograd na vodiLokacija: Luke Ćelovića Trebinjca, Beograd na vodi, Srbija Kvadratura: 75 m2 Sobe: 3 Sprat: 3 Nameštenost: Kompletno namešten Grejanje: Centralno Dodatno: Terasa, klima, lift, telefon, KATV, internet, interfon, video nadzor,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 267.000 €, 74,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov stan, Petrovaradin ++|++ Nov luksuzno opremnljen stan u mirnom kraju Petrovaradina u blizini osnovne škole. Trosoban stan ima svetao velik dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve prostrane spavaće sobe, kuhinju, odvojenu sa prozorom, + kupatilo. U stanu nova unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.180 €, 81,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 371.850 €, 74,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan trosoban stan u rezidencijalnom objektu BW Scala, u jednom od najprestižnijih delova Beograda na vodi. Nekretnina se izdvaja savremenom arhitekturom, elegantno organizovanim enterijerom i lokacijom koja spaja mirnu atmosferu sa dinamikom modernog gradskog života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 364.500 €, 81,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan koji se prvi put nudi na tržištu, smešten na prvom spratu moderne poslovno-stambene zgrade u prestižnom naselju A blok. Stan se prostire na optimalno raspoređenih 80 kvadratnih metara i sadrži prostranu dnevnu sobu povezanu sa moderno opremljenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 312.000 €, 81,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu kondominijumskog tipa "Lux 51" na Bežanijskoj kosi. Sjajna mikrolokacija na uglu ulica Partizanske avijacije i Marka Čelebonovića obezbeđuje svojim stanarima infrastrukturnu povezanost i udoban život: blizina autoputa E-75 (1....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 269.000 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U PONUDI ZA PRODAJU KUĆA LUX OPREMLJENA, UKNJIŽENA 1/1 NA IME VLASNIKA BEZ IKAKVOG TERETA, IDEALNA ZA BIZNIS/INVESTICIJU, ALI I ZA ŽIVOT. GRAĐENA OD ČVRSTOG MATERIJALA, PODNO GREJANJE, CENTRALNA KLIMATIZACIJA. UREĐENO DVORIŠTE, BAZEN, ĐAKUZI, TEPIDARIJUM (PROSTORIJA ZA RELAKSACIJU....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 900 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za najam u centru Beograda u Savskoj ulici. Stan se izdaje bez nameštaja, a u dogovoru sa potencijalnim zakupcem se može dogovoriti opremanje. Stan se nalazi u blizini kule Beograd, novog trznog centra Galerija, parka Beograd, Savskog trga, Savskog šetališta, Ekonomskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0,73,06m2, terasa 3m2, toplotna pumpa, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi luksuzan stan u premium zgradi na Lekinom brdu. Za sve one koji žele visoke standarde ugodnog stanovanja. Grejanje i hlađenje putem LG toplotnih pumpa, Alu-drvo stolarija, italijanski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 1.300 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se ultra luksuzan, neuseljivan trosoban stan od 73kvm, sa dva parking mesta u tek zavrsenoj atraktivnoj stambenoj zgradi east side na konjarniku, pored tržnog centra aviv i u blizini tržnog centra beo.. Stan se sastoji od prostranog predsoblja sa luksuznim plakarom, ekstravagantno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Solarnoj dolini – mirno porodično naselje nadomak grada U ponudi je kvalitetno građena i moderno opremljena kuća u nizu, smeštena u atraktivnom delu Petrovaradina – Solarnoj dolini. Kuća površine 73 m² prostire se na dve etaže i nudi funkcionalan raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.000 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep trosoban stan kod Medi Group bolnice - Novi Beograd, Blok 23Cena: 1.000 eura Površina: 73 m2 Struktura: 3.0 Sprat: 7/12 Grejanje: Centralno Mesečne režije: oko 220 euraIzdaje se luksuzno renoviran, kompletno namešten trosoban stan u Bloku 23, u ulici Milutina Milankovića, preko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 285.000 €, 73,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac - Beograd na vodi 2.0, 56m2 + dvorište 17m2, lift, CG, ostava U okviru najprestižnijeg naselja u Beogradu – Beograd na vodi, u novoizgrađenoj zgradi BW Quartet, prodaje se ekskluzivan dvosoban stan sa privatnom baštom i dodatnim ulazom iz dvorišta. Lokacija: Savski venac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128358, III/IV, klima, lift, terasa(3), renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Predivan, osunčan 2.5 stan sa parkingom u centru Vračara, u blizini Kalenić pijace. Dvostrano je orijentisan, odličnog rasporeda, na 3.spratu uredno održavane zgrade sa liftom iz 60-ih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje u Beogradu, Voždovac, na odličnoj i mirnoj lokaciji pogodnoj za porodičan život. U pitanju je luksuzno namešten trosoban stan površine 73 m, potpuno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dve komforne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

LUX TROSBAN STAN – BLOK 23, MILUTINA MILANKOVIĆA Renoviran - Kompletno namešten Izdaje se vrhunski renoviran i izuzetno komforan trosoban LUX stan u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 23, preko puta Medi Group bolnice. Idealna lokacija za život, sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 489.760 €, 73,00 m2 cca 6710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja spaja vrhunsku poziciju, savremen komfor i ekskluzivan pogled koji ostavlja bez daha. Stan je projektovan sa akcentom na funkcionalnost, eleganciju i maksimalan osećaj prostora. Odlikuju ga prostran dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, moderno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.000 €, 72,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114514, V/VI, klima, lift. Na prodaju luksuzan stan od 72m2 u novijoj stambeno poslovnoj zgradi. Nalazi se u ulici Cara Dušana u blizini raskrsnice sa Bulevarom Cara Lazara.Atraktivan kako za stanovanje tako i za izdavanje u funkciji poslovnog prostora. Uknjizen, vlasnik....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 116.000 €, 72,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam kompletno renoviran stan na Limanu 3 na prvom spratu. Jedno od najboljih mesta za život u Novom Sadu. 50 metara od vrtića, 100 metara od doma zdravlja, 200 metara od pijace, 300 metara od Limanskog parka i osnovne škole. Zgrada uvučena u odnosu na saobraćajnu gužvu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 72,00 m2 cca 5970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2022.,

www.indomio.rs

Savski venac, BW Simfonija 1, Hercegovačka, 72m2 ----------------------------------------------------------------------- 72m2, 3.0, 12/16, CG, lift, terasa, lođa, garaža, parking, podrum, interon, telefon, lux Energetski pasoš, nije poslednji sprat. Klima, video nadzor. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - KošutnjakStan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2(terasa 5m2), CG, lif, XV/XV, parking, telefon, interfon. Uknjiženo 67m2. U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na ceo grad. Kompletno renoviran, namešten novim nameštajem, modernog enterijera. Sastoji se od spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux trosoban stan kod Tašmajdanskog parka u neposrednoj blizini hotela Metropol. Stan se sastoji od dnevnog boravka i dve spavaće sobe, dva mokra čvora, kuhinje sa trpezarijom, a ima i terasu. Kompletno je opremljen, u stanu se nalaze sudo mašina, mašina za sušenje i pranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 296.933 €, 72,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.indomio.rs

Savremeni poslovno-stambeni kompleks useljiv u Septembru 2025, spratnosti 4G+P+7+Ps, koji se sastoji od dve lamele sa ukupno 208 stambenih jedinica koje su projektovane sa posebnom pažnjom u cilju postizanja što efikasnije funkcionalnosti prostora, osvetljenosti i tehničke opremljenosti....