• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan lođa

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan lođa" pronađeno 150 nekretnina - prosečna cena 2.256 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana - Beograd na vodi, pogled na reku Lokacija: Beograd, Opština Savski venac, Beograd na vodi Cena: 1.700 eura mesečno Kvadratura: 88 m2 Broj soba: 3.0 Tip nekretnine: Stan Osnovne informacije: Tip objekta: Novogradnja Stanje objekta: Lux Sprat: 12/17 Nameštenost: Namešteno....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 900 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj i tihoj ulici na Lionu, između ulica Bulevar kralja Aleksandra i Vojislava Ilića, nalazi se ovaj trosoban stan za izdavanje. Zbog odlične lociranosti, svi infrastrukturni sadržaji, škole, vrtići, Dom zdravlja, parkovi, pozorište, pijaca, kafei i restorani su na pešačkoj udaljenosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 320.000 €, 70,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na opštini Zemun, u neposrednoj blizini Lidla, u ulici Tošin bunar, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novogradnji koja je uredna i održavana sa liftom. Ima izuzetnu infrastrukuru, u blizini je dečijeg igrališta, pijace, vrtića, osnovne škole, zemunskog parka i svih ostalih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada, u neposrednoj blizini Ateljea 212, Terazija, Trga Nikole Pašića, znamenitosti prestonice, kao i svih neophodnih sadržaja za ugodno i lagodno stanovanje, nalazi se ovaj trosoban stan za izdavanje. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Saobraćajna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 649 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan sadrzi dnevnu i spavacu sobu, trpezariju, kuhinju, kupatilo i hodnik. Kompletno je namesten. Nalazi se u mirnom delu okruzen zelenilom. Blizina javnog prevoza, marketa Podaci o nekretnini Transakcija: Izdavanje Kategorija: Dvosoban stan Kvadratura: 45 m2 Stanje nekretnine:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se elegantan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m², smešten na 3. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalan komfor. Prostor čine svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 204.999 € na 196.800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 196.800 €, 41,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 205.999 €
01.05.2026 - 204.999 €
06.05.2026 - 196.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prelep jedoiposoban stan u kompleksu Zelena avenija na 3 spratu. Kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, lođa. Sve je u lux varijanti. Stolarija metal drvo. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi trosoban kompletno renoviran, luksuzan stan, salonac, na prestižnoj lokaciji, u ulici Strahinjića Bana, u centru Beograda.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Luksuzan dvosoban stan, 60 m2, novogradnja, blizina Hrama Opis Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na Vračaru , u neposrednoj blizini Čuburskog parka , Kalenić pijace i Hrama Svetog Save (oko 5 minuta hoda). Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji sa odličnom povezanošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

•Luksuzno renoviran, bez ulaganja - Postoji mogućnost adaptacije u trosoban •Centralno grejanje •Uknjižen, vlasništvo 1/1 •Prostran dnevni boravak, moderna kuhinja sa špajzom •Spavaća soba, luksuzno kupatilo, trpezarija •3 lođe + podrum •Mirno okruženje, odlična povezanost, slobodan....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 177.000 €, 56,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milorada Dimitrijevića, 5/7, cg, uknjižen- Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-56.00m2, Karaburma, 56m2, CG, uknjižen, LUX Prodaje se uknjižen, namešten dvoiposoban stan površine 56 m2, na Karaburmi u ulici Milorada Dimitrijevića ,zaklonjen od jakog saobraćaja u neposrednoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 550 € na 520 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 520 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 650 €
13.03.2026 - 620 €
18.03.2026 - 600 €
29.03.2026 - 550 €
24.04.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj izuzetno svetao stan, površine 42m2, nalazi se u ulici Dr Velizara Kosanovića, u zoni sa razvijenom infrastrukturom, na 7. spratu nove zgrade sa liftom i centralnim grejanjem (sa kalorimetrima - niski računi). Lux stan, kopletno namešten, opremljen novom belom tehnikom, i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran i kompletno opremljen jednosoban stan u Novom Sadu, u blizini Železničke stanice. Stan je spreman za prve stanare – sve je novo i nekorišćeno. Stan površine 38m2 nalazi se na 13. spratu zgrade sa dva lifta i pruža lep pogled na grad. Karakteristike: *....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 469.999 €, 130,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko smo u prilici da vam ponudimo kvalitetno renoviran, luksuzno opremljen stan od 130 uknjiženih kvadrata u najlepšem delu Novog Beograda. Idealana lokacija za porodice koje traže komforan život u dinamičnom okruženju! U neposrednoj blizini su: tržni centar Ušće, brojne prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 377.000 €, 74,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dubrovačka, 3/10, cg, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dorćolu, na trećem spratu od deset. Stan je četvorosoban sa velikom trpezarijom, dnevnom sobom i kuhinjom u celini, jednom velikom spavaćom sobom i dve dečje. U svakoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Karnegijeva, 3/15, cg, uknjižen-Stvarna površina-99m2 , ugovorna površina-91.00m2, U ponudi je nekretnina koja se na tržištu Beograda pojavljuje izuzetno retko. Smešten na samom Tašmajdanu, ovaj stan predstavlja savršeno "prazno platno" za one koji žele da kreiraju luksuzan dom prema....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.800 €
22.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje - Bulevar kralja Aleksandra, Vračar Cena: 1.500 eura Površina: 120 m2Izdaje se prazan, luksuzno renoviran poslovni prostor površine 120 m2, smešten u ulici Bulevar kralja Aleksandra, na jednoj od najprestižnijih lokacija na Vračaru.Prostor se nalazi u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 55,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, kompletno renoviran dvosoban stan, u samom srcu Beograda, u mirnoj i tihoj Kondinoj ulici, u delu između Kosovske i Majke Jevrosime. Nalazi se na drugom od sedam spratova uredne i dobro održavane zgrade sa liftom. Orjentisan zapadno, izuzetno svetao stan, okrenut ka dvorištu,što....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132370, VIII/IX, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se u potpunosti namešten i opremljen, LUX trosoban stan u kompleksu Vrtovi Ceraka. Stan je opremljen novim nameštajem i novim tehničkim uredjajima. Struktura stana:....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 169.950 € na 177.160 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 177.160 €, 60,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 169.950 €
15.05.2026 - 177.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN RENOVIRAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 1007564. Prodaje se kompletno renoviran, polunamešten dvosoban stan površine 60m2, koji se nalazi na 7. spratu stambene zgrade locirane na Bulevaru oslobođenja. Stan se sastoji od velikog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Postor koji je teško pronaći! Stan je u potpunosti opremljen nameštajem i tehnikom. Uslovi zakupa Useljiv od 15. 2. 2026. Pogodno za: Porodice Nije dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni ljubimci Režije: od 35000 RSD O stanu Stan u zgradi Kvadratura: 200m2 Na 2. spratu od ukupno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-150 (od ukupno 150)

<< <1 2 3 4> >>