• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan lođa - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan lođa

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan lođa" pronađeno 153 nekretnina - prosečna cena 2.236 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132370, VIII/IX, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se u potpunosti namešten i opremljen, LUX trosoban stan u kompleksu Vrtovi Ceraka. Stan je opremljen novim nameštajem i novim tehničkim uredjajima. Struktura stana:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 428.000 € na 389.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 389.000 €, 106,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 428.000 €
01.05.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam sa zadovoljstvom predstavljaju luksuzno namešten, troiposoban stan u novogradnji, smešten u atraktivnom delu Zemuna – naselje Zelena avenija. Stan se prostire na 106m², uknjižen je i nalazi se na 6. spratu od ukupno 8, u zgradi sa liftom, uz obezbeđeno parking....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX STAN NOVOGRADNJA, IZDAVANJE STANOVA NOVI SAD, KOMPLETNO OPREMLJEN, LOĐA, PARKING, ODLIČNA LOKACIJA Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je moderan i visokokvalitetno opremljen stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji koji pruža savršen balans između poslovnog i privatnog života....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 550 € na 520 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 520 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 650 €
13.03.2026 - 620 €
18.03.2026 - 600 €
29.03.2026 - 550 €
24.04.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj izuzetno svetao stan, površine 42m2, nalazi se u ulici Dr Velizara Kosanovića, u zoni sa razvijenom infrastrukturom, na 7. spratu nove zgrade sa liftom i centralnim grejanjem (sa kalorimetrima - niski računi). Lux stan, kopletno namešten, opremljen novom belom tehnikom, i kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 377.000 €, 74,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dubrovačka, 3/10, cg, uknjižen-Stvarna površina-74m2 , ugovorna površina-74.00m2, Stan se nalazi na Donjem Dorćolu, na trećem spratu od deset. Stan je četvorosoban sa velikom trpezarijom, dnevnom sobom i kuhinjom u celini, jednom velikom spavaćom sobom i dve dečje. U svakoj se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zvezdara lux novogradnja 140m2, 4.0, dva mokra čvora, CG, balkon, terasa, lođa, parking, klima, kamin, lift, telefon, interfon, internet, KATV, video interfon. ID 451-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.400 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska 3.5, 95m2 (lođa 2.3m2), PR/6, CG, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se luksuzno namešten troiposoban stan u Zemunu, u Banatskoj ulici, u modernoj novogradnji završenoj 2025. godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i prostire se na 95m². Prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.700 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj izvanredni lux stan koji je predmet izdavanja nalazi se na opštini Stari grad, u novoizgrađenom urbanom i uređenom luksuznom naselju „Novi Dorćol”, u stambeno – poslovnom delu Donjeg Dorćola na izuzetnoj lokaciji. U neposrednoj blizini nalazi se veliki broj javnih objekata koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 950 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran dvosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji u ulici Jove Ilića. Stan se nalazi na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji traže visok nivo komfora, kvalitetnu opremu i odličnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 177.000 €, 56,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milorada Dimitrijevića, 5/7, cg, uknjižen- Stvarna površina-56m2 , ugovorna površina-56.00m2, Karaburma, 56m2, CG, uknjižen, LUX Prodaje se uknjižen, namešten dvoiposoban stan površine 56 m2, na Karaburmi u ulici Milorada Dimitrijevića ,zaklonjen od jakog saobraćaja u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 469.999 €, 130,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Retko smo u prilici da vam ponudimo kvalitetno renoviran, luksuzno opremljen stan od 130 uknjiženih kvadrata u najlepšem delu Novog Beograda. Idealana lokacija za porodice koje traže komforan život u dinamičnom okruženju! U neposrednoj blizini su: tržni centar Ušće, brojne prodavnice,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 390.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2024 - 370.000 €
07.03.2025 - 365.000 €
11.05.2025 - 380.000 €
05.11.2025 - 410.000 €
21.12.2025 - 395.000 €
02.01.2026 - 510.000 €
01.02.2026 - 390.000 €
22.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lion - Đevđelijska 4.0, 160m2 (lođa), 5. i 6. sprat, CG, lift, video nadzor, klima, podrum, tri garažna mesta. Luksuzan dupleks u zgradi novije gradnje sa liftom. Odlična lokacija, na tromeđi Lion-Crveni krst-Đeram. Mogućnost adaptacije, može se dobiti još jedna soba. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni kompleks Zemunske kapije se nalazi u neposrednoj blizini popularne ulice Cara Dušana. Centralni trg unutar naselja je zamišljen kao pešačka zona opremljena atraktivnim mobilijarom i rasvetom, kao i brojnim komercijalnim sadržajima poput restorana, kafića, radnji.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji u Makenzijevoj ulici, u neposrednoj blizini Slavije i Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i prostire se na 65 m2.Stan je kompletno renoviran i opremljen za savremen način....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 484.890 €, 161,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ključne prednosti Jedinstven penthaus u ponudi, sa dodatnom opremom i 4 spavaće sobe Energetska efikasnost top klase: termo-klima blok + kamena vuna + Baumit fasada; PVC-ALU stolarija sa trostrukim niskoemisionim staklom punjenim argonom i ALU roletnama Komfor 365 dana: podno etažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen 1.5 stan, 40kvm, u Šumatovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu nove, kvalitetno građene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog dela, prostranog open space dnevnog boravka sa kuhinjsko- trpezarijskim delom, odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran i kompletno opremljen jednosoban stan u Novom Sadu, u blizini Železničke stanice. Stan je spreman za prve stanare – sve je novo i nekorišćeno. Stan površine 38m2 nalazi se na 13. spratu zgrade sa dva lifta i pruža lep pogled na grad. Karakteristike: *....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 70,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što je potrebno u neposrednoj blizini. U prilici smo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 239.000 €, 80,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

•Luksuzno renoviran, bez ulaganja - Postoji mogućnost adaptacije u trosoban •Centralno grejanje •Uknjižen, vlasništvo 1/1 •Prostran dnevni boravak, moderna kuhinja sa špajzom •Spavaća soba, luksuzno kupatilo, trpezarija •3 lođe + podrum •Mirno okruženje, odlična povezanost, slobodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni objekat Elixir Garden se nalazi na Novom Beogradu izmedju ulica Tošin bunar, Bulevara heroja sa Košara i ulice Tadije Sondermajera. Blizina brojnih sadržaja (od poslovnog parka, tržnih centara do obrazovanih ustanova) koji Vam omogućavaju da jednostavno isplanirate....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 142.120 € na 155.040 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 155.040 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 142.120 €
22.05.2026 - 155.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 249.000 €, 88,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stevana Opačića, 5/6 , cg, uknjižen- Stvarna površina-88m2 , ugovorna površina-88.00m2, Rakovica, Miljakovac II, Stevana Opačića, 5/6 duplex, cg, lux sređen, dve lođe. Odlična lokacija, kompletno renoviran, sunčan. Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Postor koji je teško pronaći! Stan je u potpunosti opremljen nameštajem i tehnikom. Uslovi zakupa Useljiv od 15. 2. 2026. Pogodno za: Porodice Nije dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni ljubimci Režije: od 35000 RSD O stanu Stan u zgradi Kvadratura: 200m2 Na 2. spratu od ukupno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-153 (od ukupno 153)

<< <1 2 3 4> >>