• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan kablovska - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs luksuzan kablovska - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan kablovska" pronađeno 124 nekretnina - prosečna cena 1.366 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil (Zgrada Ciklama) - Bulevar Crvene Armije 3.0, 106m2 (tri lođe), 7/13, EG, dva lifta, garaža, parking, interfon, klima, video nadzor. Luksuzan, namešten stan salonskog tipa. Svetao, trostrano orijentisan, sa panoramskim pogledom. Stan ima protivpožarni sistem i....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 1.000 € na 1.100 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 1.100 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.01.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2026.,

www.indomio.rs

Na Voždovcu, u blizini TC Stadion, u ulici Vanđela Tome izdaje se veoma lep, luksuzno namešten trosoban stan. Stan je površine 76m2, a nalazi se na prvom spratu čiste i uredne dvospratnice. Zgrada poseduje sopstveno, ograđeno dvorište. Stan čine ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, veliki....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 200.000 €, 459,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2022.,

www.indomio.rs

Samo u Heroldu - Prelepa luksuzno opremljena kuca na atraktivnoj lokaciji u Batočini u blizini zabavnog parka, na prostranom placu od 6,5 ari, korisne povrsine 459 m2. Sastoji se iz PR+SP+PK, sa dva ulaza , 4 dnevne sobe ,4 spavacih soba ,3 kuhinje ,3 kupatila,sa prelepim prostranim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan kablovska'
950 €
400 €
649 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.250 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Nov i luksuzno namešten stan za najam u centru Beograda.Stan se nalazi u blizini kule Beograd, novog trznog centra Galerija, parka Beograd, Kliničkog centra, Savskog trga, Savskog šetalištaU samoj zgradi postoje tri kablovska operatera a dostupan je i opticki internet.U bloku postoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 1.000.000 €, 467,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.indomio.rs

Zemun, Plavi horizonti - Jovana Boškovića kuća, 8.0, 467m2 (360m2 korisne površine), PO+PR+I+II nivo, podno grejanje, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor, ostava, voda, struja, kanalizacija. Luksuzna kuća na 4 nivoa sa kaminom i bazenom, na 8 ari placa, sa 6 parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.indomio.rs

Namesten stan u kuci, 95m2.sredjen lux moderan..grejanje etazno radijatori.2 spavace sobe,veliki dnevni boravak sa kuhinjom.kupatilo sa tus kabinom.veliki hodnik..spajz-ostava.i velika terasa 35m2.. BAS LEP PRISTOJAN I LUX STAN..ZASEBAN ULAZ..PARKING....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111139, I/IV, klima, lift, terasa. Izdaja se * LUX* STAN U *LUX* URBANOJ VILI nov namestaj 45 m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla I sprat, na TELEPU. Odmah useljiv! Zgrada useljena 2024 g Lift, terasa, interfon, klima, kablovska, internet aktivan. Komplet namesten, posudje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

GTC Apartmani, Lux stan O stanu 3. sprat Novo Dodatne prostorije: terasa Opremljenost: Namešteno - internet, klima O zgradi 1 lift Telekomunikacije Kablovska 1 telefonska linija GREJANJE - CG, sprat 3/, LIFT, TERASA, GARAŽA, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux stan, u blizini Kliničkog centra i Ruske ambasade. Dvosoban salonac u staroj, dobro očuvanoj zgradi na 4 spratu sa liftom. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i ostava. Centralno grejanje, kablovska i optički internet. Potpuno renoviran i luksuzno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - KošutnjakStan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 580.000 €, 171,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (terasa 6m2), EG, 1/2, parking, podrum, interfon, telefon, klima, ostava. Na prodaju ekskluzivan salonski stan površine 171 m², sa jedinstvenim pogledom u velelepnoj predratnoj zgradi na prvom spratu na Slaviji. Raskošan prostor jedinstvene....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 799 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 799 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 900 €
17.05.2026 - 799 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan kod Palate pravde - Savski venac, 55 m2Izdaje se kompletno renoviran i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 55 m2, smešten u ulici Risanska, u neposrednoj blizini Palate pravde i preko puta Beograda na vodi. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 550 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Odličan studio u kompleksu apartmana u centru u blizini Beograda na vodi.Opremljen i sredjen po najvišim standardima. Kablovska i internet uračunati u cenu zakupa. Odlično koncipiran studio, u lux zgradi, koja poseduje više nepokretnosti za izdavanje. Cena mesečne zakupnine promenljiva,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan na mirnoj lokaciji blizu Slavije i u neposrednoj blizini ambasada. Stan ima 80m2, nalazi se na prvom spratu kuće i ima pogled na sve četiri strane kuće. Ima jednu veliku, komfornu i prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom, jednu spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa delom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan u ulici Vojislava Ilica. Stan je luksuzno namesten. Sastoji se iz hodnika, kupatila, toaleta, tri spavace sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje sa svim ugradnim elementima, terase sa garniturom za sedenje i finske saune. U stanu ima dve klime, masina za pranje i susenje vesa,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.500 €, 147,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux 4.0 stan od 147 m2 na drugom spratu u vili na Senjaku. Sastoji se od predsoblja sa degažmanom, dve dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, degažman, ostava i vešeraj, kupatilo 1, kupatilo 2, velika terasa, etažno grejanje, sbb kablovska, klima. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 746.000 €, 131,00 m2 cca 5700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja novog, luksuznog stana u samom srcu Beograda Ovaj prelep stan površine 130,76 m² predstavlja savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i komfora, idealan za porodicu koja želi da živi u centru dešavanja, na prestižnoj lokaciji ispod Hrama Sv. Save. Stan je smešten u zgradi novogradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.000 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa lux kuca moderno i kvalitetno građena, sendvič zidovi i alu stolarija (nagibno klizna). Kuća ima 2 spavaće sobe, 2 apartmana, radnu sobu, dnevnu sobu sa kaminom i trpezarijom, kuhinju, pet kupatila, perionicu, dva garderobera( sobe) ostavu, kotlarnicu, garazu i rekreacioni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux trosoban stan na Vračaru, Svetozara MarkovićaIzdaje se lux trosoban stan površine 73 m2 na Vračaru u ulici Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 1 spratu zgrade koja ima ukupno 6 spratova i poseduje lift.Stan je potpuno namešten i funkcionalno organizovan. Sastoji se od prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 2.0, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, klima, podno grejanje, parking, interfon, video nadzor Kompletno namešten, lux stan sa visokim nivoom uređenosti i komfora, izuzetno topao i prijatan. Prostorije: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 900 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

LUX namešten stan u naselju Medaković 2, u Beogradu. Stan je kompletno opremljen (mašina za pranje, mašina za sudove, frižider, TV, klima uređaj, kablovska, internet, telefon). U cenu izdavanja stana, uračunate sve mesečne režije - komunalije, bez dodatnih skrivenih troškova. Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 160,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Lion - Đevđelijska 4.0, 160m2 (lođa), 5. i 6. sprat, CG, lift, video nadzor, klima, podrum, tri garažna mesta. Luksuzan dupleks u zgradi novije gradnje sa liftom. Odlična lokacija, na tromeđi Lion-Crveni krst-Đeram. Mogućnost adaptacije, može se dobiti još jedna soba. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban u kompleksu apartmana u centru u blizini Beograda na vodi.Opremljen i sredjen po najvišim standardima. Kablovska i internet uračunati u cenu zakupa. Odlično koncipiran stan , u lux zgradi, koja poseduje više nepokretnosti za izdavanje. Cena mesečne zakupnine promenljiva,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje luksuznog jednoiposobnog stana novogradnja neuseljavan Lekino BrdoIzdaje se luksuzan jednoiposoban stan u novogradnji na Lekinom Brdu u odlicnoj i mirnoj gradskoj zoni. Stan je potpuno nov i neuseljavan, sto znaci da ce buduci zakupci biti prvi stanari.Stan ima povrsinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan sa garažom u najstrožem centru grada. Nov potpuno opremljen stan u novoj zgradi u užem centru grada. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, na par minuta hoda od Skupštine i desetak minuta hoda od Trga republike. U blizini su na raspolaganju restrorani, kafići,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nova kuća Pr+Sp 200m plac 738m Veternik -novi deo useljivo Lokacija: Veternik (Srbija, Novi Sad) Ulica i broj: Veternik novi deo Kvadratura: 200m2 Površina zemljišta: 730m2 Broj soba: 5 sobe Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne informacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.300 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2018.,

www.indomio.rs

LUX, stan za izdavanje na Senjaku. Stan je opremljen nameštajem koji je izrađen po meri, kao i belom tehnikom. Velika dnevna soba sa trapezarijom, spavaća soba sa francuskim lezajem, 2 spavaće sobe sa radnim stolom , radna soba, velika kuhinja, 2 kupatila, ostava, 3 terase (22 m2),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.350 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2018.,

www.indomio.rs

Izdaje se LUX , DUPLEX stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan je luksuzno opremljen i idealan za one koji traže visok standard stanovanja u jednom od najlepših delova Beograda. Na prizemlju se nalazi velika dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, toalet i dve terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.350 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Izdaje se LUX , DUPLEX stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan je luksuzno opremljen i idealan za one koji traže visok standard stanovanja u jednom od najlepših delova Beograda. Na prizemlju se nalazi velika dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaca soba, radna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 57.162 €, 28,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, Čajetina - Meteorološka 0.5, 28m2 (terasa 6m2), 3/6, EG/norveški radijatori, lift, internet, KATV, garaža Kompleks Zlatiborske terase se nalazi na brdu Palisad, na oko 1000m od jezera, u miru borove šume, u mirnom delu Zlatibora - Palisadu, na Jevrejskom brdu, odakle se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 109,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 3.0, 109m2 (terasa 6m2), 2/2, CG, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Na najlepšoj lokaciji ispod Tašmajdana, u samom srcu grada, prodaje se ekskluzivan salonski stan površine 109 m², koji spaja duh klasičnog Beograda i savremeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 900 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0 stan, 66 m2, na 2 spratu, lift, CG, klima, kablovska, blindirana vrata, terasa. Novagradnja, lux namesten, parking mesto u garazi. Za vise informacija pozvati 066040337 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Gornji Dorćol - Dositejeva 2.0, 50m2, PR/5, EG, inverter klima, podrum. Luksuzno opremljen dvosoban stan, kompletno renoviran pre nekoliko godina. Zgrada je zidana pre Drugog svetskog rata, dobro održavana. Idealan i za poslovni prostor (saloni, ordinacije), i kao stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 950 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 53 m2 u novogradnji na Voždovcu, u blizini Autokomande. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade i odlikuje se svetlim i funkcionalnim rasporedom. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i kompletnom kuhinjskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.300 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Lux stan na atraktivnoj lokaciji, kod Pravnog fakulteta. Pogodan za poslovni prostor. Kompletno renoviran. Kvadratura je 76 m2, dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Podno grejanje, dve klime, komplet kuhinja, interfon, kablovska, video nadzor u ulazu, kapija na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban stan površine 46 m² u Futoškoj ulici, Novi Sad. Stan se nalazi u visokom prizemlju nove zgrade (2026.) sa liftom i pristupom za invalide. Dvorišno orijentisan, svetao – dnevni boravak povezan sa kuhinjom i izlazom na prostranu terasu, spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 331.200 €, 144,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban 144m Sremska Kamenica Popovica novo LUX oprema preduseljenjem Cena: 331.200,00 EUR Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Popovica Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 144m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Podno Nivo u zgradi: Visoko....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 61.200 €, 34,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux namesten stan za izdavanje na Dedinju u Teodora Drajzera u novogradnji sa parkingom ispred zgrade. Odmah useljiv. Na prvom spratu sa dva garazna mesta i parking prostorom ispred zgrade. Kupatilo i dva wc-a. 120m2, plus depozit od jedne mesecne kirije. 3.5, dve lodje, klima, kablovska,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 122)

<< <1 2 3> >>