• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan" pronađeno 198 nekretnina - prosečna cena 2.131 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 1.800.000 €, 580,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K769 Ekskluzivna ponuda – Savremena vila na Kosmaju U netaknutoj prirodi Kosmaja, na mestu gde se mir i tišina spajaju sa modernim načinom života, nalazi se ova izuzetna arhitektonska vila površine 580 m² sa 40 ari placa – spoj minimalističkog dizajna, vrhunske tehnologije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 382.074 €, 124,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Lux nov penthouse! kljuc u ruke! U ponudi je ekskluzivan penthouse koji predstavlja savršen spoj elegancije, komfora i prestiža. Smešten na poslednjem spratu nove i moderne zgrade, ovaj jedinstveni stan pruža potpunu privatnost i spektakularan panoramski pogled koji oduzima dah. Lokacija:....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 842.000 €, 169,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

SPOJ PRIRODE I PRESTIŽA NA DEDINJU U mirnoj, ušuškanoj ulici Dedinja, u blizini borove šume Belog dvora, nalazi se ekskluzivni stambeni kompleks koji nudi vrhunski komfor, privatnost i prelepu prirodu, a sve to nadomak centra grada. Ovde je svaki detalj pažljivo osmišljen – od vrhunskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan, luksuzno opremljen dupleks stan površine 234 m², koji spaja udobnost porodičnog doma i prestiž savremenog urbanog života. Nalazi se na Sajmištu na svega nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada, u mirnoj, ali izuzetno povezanoj zoni u blizini Bulevara oslobođenja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan dvosoban stan kod Vukovog spomenika, 40 m2, lux novogradnjaIzdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u blizini Vukovog spomenika, opština Zvezdara. Stan se nalazi u novoj i kvalitetno građenoj zgradi iz 2023 godine, na visokom prizemlju u visini prvog sprata.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.290 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije. Savršena mikrolokacija, fenomenalna zgrada i ulaz, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Stan je dvostrane jugo-zapadne orijentacije, izuzetno svetao, sa lepim pogledom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika za kupovinu modernog dupleks apartmana u novoj Vili Gradina, na prestižnoj i izuzetno dostupnoj lokaciji u blizini jezera, Lidla i centra, a ipak u mirnom i zelenom okruženju. Idealno za odmor, život i izdavanje! Površina: 64 m Sprat: III sprat dupleks Novogradnja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 566.000 €, 720,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo POSLOVNU ZGRADU 720m u Zrenjaninu, LUX naselje novo Berbersko u 4 etaze , sastoji se od 10 soba, 2 manja apartmana sa terasama i dva velika dvosobna apartmana sa terasama. Svaka jedinica ima zasebno kupatilo. Na prvoj etaži nalazi se kuhinja sa trpezarijom za veći broj ljudi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 810.000 €, 254,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja: Luksuzan Troiposoban Stan - 254m2U prilici smo da vam ponudimo prostran stan površine 254m2, koji se sastoji od:Ulaznog hodnikaKuhinjeDnevnog boravka sa trpezarijomDve spavaće sobeDve kupatilaToaletaVešerniceGarderobera sa tehničkom prostorijomDegažmanaOstavePrivatnog dvorišta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Hala Pionir - Dragoslava Srejovića 3.0, 67m2 (terasa 3m2), 8/10, CG sa kalorimetrima, tri inverter klime, dva lifta, garaža Palata Vizantija- panoramski pogled - garaža - novogradnja - neuseljavan U jednom od najekskluzivnijih rezidencijalnih kompleksa u centru Beograda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 3.000 €, 660,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća sa bazenom, ekskluzivna lokacija, potpuna privatnost, Popovica (F.Gora-cca 12km od centra N.Sada), stambene površine 660m2 (glavna kuća)+cca 90m2 pomoćni objekat (posebna kuća za goste ili pomoćno osoblje, ostave) na parceli površine 3500m2 sa prelepim pogledom na obronke....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 44.040 €, 40,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 291.400 €, 124,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

URBANA VILA POPOVICA — TRI LUX STANA ZA KUPCE KOJI IGRAJU NA NEXT LEVELVisina plafona 3.10 m. Orahovina. Antracit aluminijum. Panoramski pogled. Krovne terase. Master zone. Premium lifestyle.Ovo nisu obični stanovi - ovo je high-end living na Popovici, za kupce koji žele....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini Belog dvora. Ova ekskluzivna adresa spaja mir i sigurnost, prirodno okruženje i privatnost sa neposrednom blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – A BLOK, NOVI BEOGRAD 65 m² + privatno dvorište 30 m² | Garažno mesto | Prizemlje Izdaje se ekskluzivan, dvosoban stan u prestižnom kompleksu A blok, Novi Beograd. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 425.000 €, 117,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni četvorosoban dupleks penthaus na prodaju - Gajeva ulica, Vračar | 117 m2 | 425.000 euraNa prodaju je ekskluzivan dupleks penthaus od 117 m2 (realno 125 m2), smešten na poslednjem, 5. spratu novije i lepo održavane zgrade iz 2008. godine, u mirnoj Gajevoj ulici, na granici....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 450.000 €, 355,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja prelepe, prostrane, luksuzno opremljene porodične kuće, lokacijski odlično pozicionirane, u malom, idiličnom gradiću na obali reke Tise, na svega pola sata vožnje od Novog Sada, i nepunih sat vremena od Beograda., nadomak samog auto-puta. Ova nekretnina omogućava....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 830.000 €, 202,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Skupštine, prodaje se ekskluzivan, potpuno renoviran i luksuzno održavan poslovni prostor sa očaravajućim pogledom na crkvu Svetog Marka. Prostor je dvostrano orijentisan, sa dva ulaza, elegantno uređenom zonom za recepciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 885.800 €, 240,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzno opremljen, kompletno završen duplex stan na odličnoj lokaciji. Stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja – prodaje se po principu „ključ i daljinski u ruke“. Izgrađen sa posebnom pažnjom i posvećenošću, prvobitno kao porodični dom, ovaj duplex sada se prodaje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 499.000 €, 165,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na Popovici .. Top lokacija, na Fruškoj gori, Sremska Kamenica, LUX naselje - Popovica.PRODAJE SE porodična kuća 164m stambenog dela. U Visokom prizemlju dnevna soba, trpezarija, kuhinja terasa, kupatilo, jedna spavaca soba, a na spratu su dve spavace sobe + podrum ispod....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 204.300 € na 206.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.000 €, 51,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 204.300 €
17.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.895 €, 38,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

CENA 1.150e / m2 Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 720.000 €, 640,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan poslovno-stambeni objekat 640m2 na atraktivnoj lokaciji u Lazarevcu. U prizemlju se nalazi poslovni prostor površine 320m2, a na spratu je stambeni prostor. Lux stan od 220m2+100m2 terase. Stan je 6.0 sa 4 komforne spavaće sobe, dnevni boravak od 40m2, lux kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 44.620 €, 39,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 41.470 €, 38,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 419.000 €, 103,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven ekskluzivan salonski stan povrsine 109m2 sa terasom, pozicioniran na odličnoj lokaciji u ulici Stanoja Glavaša, ispod Tašmajdana,u održavanoj predratnoj zgradi. U zgradu se ulazi kroz prelepo dvorište, a objekat poseduje i još jedno veliko dvorište iza zgrade koje je puno....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 45.885 €, 40,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 58.286 €, 39,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

CENA 1.100e / m2 Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Tražite ekskluzivan prostor za miran i sofisticiran život? U ponudi je luksuzan, prostran stan u novogradnji, dizajniran za maksimalan komfor i uživanje. Premium lokacija uz obezbeđeno parking mesto Moderna zgrada sa liftom Stan poseduje dve klime i vrhunski je opremljen Idea....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZNA GARSONJERA U SRCU PARKA, PREKO PUTA MERKURA U ponudi je jedinstvena garsonjera smeštena na jednoj od najprestižnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u samom parku, preko puta Merkura. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj luksuza, prirode i apsolutnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 32.945 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski stan, uknjižen, , 100 m2, vrhunski opremljen i namešten, sa parking mestom u elitnom delu Beograda, Krunskoj ulici. Savršeno pozicioniran u okruženju Dvora, Skupštine, brojnih ambasada, Tašmajdanskog parka. Sama zgrada je kulturno dobro pod ingerencijom Zavoda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Zvezdari - sve novo, funkcionalan, uz mogućnost dodatne sobe Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan na odličnoj i mirnoj lokaciji na Zvezdari. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova, kvalitetnom izolacijom i obezbeđenim....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 29.480 €, 27,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 590.000 €, 95,00 m2 cca 6210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u jednoj od najprestižnijih zgrada u okviru kule West 65. Smešten na 4. spratu od ukupno 40, ovaj luksuzan stan površine 95 m² odlikuje se izuzetnom osvetljenošću i dvostranom orijentacijom, pružajući maksimalan komfor i funkcionalnost. Stan je moderno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 198)

<< <1 2 3 4 5> >>