• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.300 €
03.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
06.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan i prostran stan sa prelepim pogledom - Hala PionirDobrodošli u pažljivo renoviran i luksuzno opremljen stan koji pruža maksimalan komfor i eleganciju na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu. Smešten na 15. spratu odlično održavane zgrade sa dva lifta, ovaj stan od....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 600.000 € na 655.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 655.000 €, 126,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 600.000 €
15.03.2026 - 655.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 370.830 € na 384.100 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 384.100 €, 113,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 370.830 €
08.04.2026 - 384.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007829.U ponudi je moderan četvorosoban stan (113 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na trećem spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 470.000 € na 480.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 480.000 €, 118,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 500.000 €
07.11.2025 - 470.000 €
05.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Proda 4,0 stana od 118m korisne površine u novoj lux zgradi. Postoji mogućnost kupovine garaže od 11m, koja se dodatno plaća. Stnan se prodaje namešten - vrhunski je opremljen: kuhinja "notle" sa tehnikom, nameštaj "natuzzi", mermerni stolovi. Moguć dogovor oko....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 1.350 €
29.10.2025 - 1.250 €
28.11.2025 - 1.000 €
04.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux 4,0 odmah useljiv, kompletno opremljen stan, na uglu Molerove i Kičevske ulice na Vračaru. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka, tri komforne spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dva kupatila. Centralno grejanje plus tri klima uređaja. Stan je zbog svoje izuzetne....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 550.000 € na 620.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 620.000 €, 110,00 m2 cca 5640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
08.04.2026 - 620.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ekskluzivni poslovni prostor površine 110m2 na odličnoj lokaciji u samom centru Beograda-ulica Rige od Fere, u neposrednoj blizini Skadarlije,Kalemegdana ,Trga Republike i drugih glavnih gradskih atralcija. Prostor je kompletno renoviran i preuređen u 4 moderno opremljena....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 436.000 € na 457.800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 457.800 €, 109,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 436.000 €
29.04.2026 - 457.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prestižnog Vračara, u mirnom i atraktivnom delu sa odličnom infrastrukturom, nudi se nova luksuzna rezidencija koja predstavlja idealnu priliku za sve koji traže savršen stan u Beogradu. ** Dostupne su sledeće kvadrature: 48m2, 39m2, 109m2. ** Završetak gradnje 2027. godine.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs luksuzan 120 m2 porasla cena (8)
  • www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan porasla cena (2)
  • www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>