• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 do 4500 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 do 4500 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 do 450000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 do 450000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.707 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 435.800 €, 111,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 430.000 €, 109,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Hram Svetog Save, Vračar, 109 m², uknjižen Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar, sa pažljivo dizajniranim enterijerom koji kombinuje savremen stil i udobnost. Trenutno se koristi za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 425.000 €, 117,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni četvorosoban dupleks penthaus na prodaju - Gajeva ulica, Vračar | 117 m2 | 425.000 euraNa prodaju je ekskluzivan dupleks penthaus od 117 m2 (realno 125 m2), smešten na poslednjem, 5. spratu novije i lepo održavane zgrade iz 2008. godine, u mirnoj Gajevoj ulici, na granici....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan ekskluzivan 120 m2 do 450000 eura'
419.000 €
382.074 €
338.000 €
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 500.000 €
06.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - tri luks stana,jedna moćna investicija. 130m2+25m2 terase. Pred vama je retka prilika na tržištu – tri luksuzna stana koji se prodaju kao jedna celina, smešteni u istoj zgradi, u istom ulazu i međusobno povezani stepenicama. Savršena kombinacija komfora, prestiža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 443.700 €, 113,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 382.560 € na 385.200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 385.200 €, 112,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 262.560 €
16.07.2025 - 362.560 €
08.04.2026 - 382.560 €
10.05.2026 - 385.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim ulicama i izvrsnoj povezanosti sa svim delovima grada. Okružen bulevarima, ali izolovan od gradske vreve, ovaj objekat pruža idealan balans....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 333.566 €, 129,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODIČAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUŠKU GORU + PROJEKAT ENTERIJERANa prodaju luksuzan porodičan stan površine 128,79 m², useljiv od marta 2026god. smešten na poslednjem spratu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 317.250 €, 112,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 291.400 €, 124,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

URBANA VILA POPOVICA — TRI LUX STANA ZA KUPCE KOJI IGRAJU NA NEXT LEVELVisina plafona 3.10 m. Orahovina. Antracit aluminijum. Panoramski pogled. Krovne terase. Master zone. Premium lifestyle.Ovo nisu obični stanovi - ovo je high-end living na Popovici, za kupce koji žele....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 250.000 €, 113,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan četvorosoban stan u luksuznom kompleksu Green Hill Zlatibor, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatibor. Stan ima 113 m² + 40 m² privatnog dvorišta, idealnog za uživanje i dodatni komfor. Trostrano je orijentisan, što obezbeđuje obilje svetlosti i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.199 €, 121,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, lux salonac od 121 m2 u strogoj zoni centra, u blizini Hotela Moskva. Stan se nalazi na 1. spratu i dvostrano je orijentisan. Raspored: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, četiri odvojene sobe, dva kupatila i balkon. Stan je nenamešten, ali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Luksuzan stan 112 m2 | Savada, Novi Beograd U ponudi je ekskluzivan, potpuno nov stan u renomiranom kompleksu Savada na Novom Beogradu, jednoj od najtraženijih i urbanistički najuređenijih lokacija. Stan površine 112 m2 nalazi se na 6. spratu moderne zgrade i predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.600 €, 120,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Centar Beograda - Brankova | LUX poslovni prostor, 120 m2 U ponudi je ekskluzivan poslovni prostor u samom centru Beograda, u Brankovoj ulici, idealan za IT kompanije, kreativne agencije, startape, dizajn studije, ordinacije i srodne delatnosti. Prostor....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?