• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan do 90 m2 1.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan do 90 m2 1.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan do 90 m2 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan do 90 m2 1.sprat" pronađeno 174 nekretnina - prosečna cena 1.580 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 2000 eura
    • do 2500 eura (prosečna cena)
    • do 3000 eura
    • do 25 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 223.520 €, 56,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000 € + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, moderan dvosoban stan smešten na prvom spratu ekskluzivne zgrade King’s Park Residences, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu na vodi. Stan odlikuje izuzetno funkcionalan raspored: prostrana dnevna zona sa velikim staklenim površinama obezbeđuje obilje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan kod Margera, na prvom spratu nove stambene zgrade. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kompletno je opremljen novim, luksuznim nameštajem i modernim tehničkim uređajima i aparatima. Podovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban luksuzan stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, u neposrednoj blizini Hale Pionir. Stan se nalazi na prvom spratu dobro održavane zgrade i idealan je za stanovanje, ali i za poslovne ljude koji traže komfor, mir i vrhunski kvalitet. Ovaj moderno uređen dvosoban stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno namešten dvosoban stan površine 55 m2 u Bloku 65, Novi Beograd. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 9 i odmah je useljiv. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Potpuno je opremljen novom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i luksuzno opremljen dvoipooban stan u centru grada u neposrednoj blizini TC Kalča. Stan se nalazi na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 55m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom 2 spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Takovska -lep dvosoban stan, 55 m2, dve terase Izdaje se luksuzno uređen i kompletno renoviran dvosoban stan u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan ima 55 m2 i nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 117.785 €, 55,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u izgradnji u LUX gradnji na 1. spratu, gas podno grejanje, mogućnost kupovine garažnog ili parking mesta, cena je 2150 e/m2 + PDV. Rok završetka je 01.09.2026. godine... .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 119.768 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen, neuseljavan dvosoban stan površine 54 m2 u novogradnji iz 2025. godine, na Lekinom brdu. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa ukupno 5 spratova i namešten je kvalitetnim i luksuznim nameštajem. Sastoji se od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX dvosoban stan u tek useljenoj zgradi, novogradnja iz 2023. godine, nadomak Hrama Sv. Save i Čuburskog parka. Nalazi se na 1. spratu, visina 2. sprata, zbog konfiguracije terena. Svetao, dvostrano orijentisan i vrlo funkcionalan prostor. Zakup na minimum godinu dana. Obavezan depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen trosoban stan na Banovom brdu, u mirnoj ulici u blizini Ada Mola, Ade Ciganlije i Košutnjaka. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i prostire se na 54 m2.Stan nikada nije bio useljavan i kompletno je opremljen novim, kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvoiposoban stan u Square2, odmah useljivIzdaje se nov, luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 54 m2 u moderno izgrađenom objektu Square 2, u ulici Vojvode Stepe na opštini Voždovac. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa ukupno osam spratova i poseduje lift.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 377.999 €, 96,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je izuzetna nekretnina u jednom od najtraženijih i najuređenijih kompleksa na Novom Beogradu - A Blok, u ulici Jurija Gagarina. U pitanju je luksuzan trosoban stan ukupne površine 96 m2, od čega je 61 m2 grejna površina, dok dodatnih 35 m2 čini uređena i ograđena privatna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 2.400 €, 96,00 m2 cca 25 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Požeškoj ulici, Banovo Brdo. Prostor se nalazi na prvom spratu i pruža 96m² savršeno iskorišćenog prostora, idealnog za različite poslovne aktivnosti. Sastoji se od dve prostrane prostorije, koje mogu poslužiti kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 700 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan polunamešten četvorosoban stan u Durlanu, nalazi se u novogradnji, na prvom spratu. Stan je površine 96 m2 sa dodatnim prostorom u suturenu od 76m2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terase. Suturen obuhvata kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Čaira, u ulici Filipa Višnjića. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i lux sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima marke Bosch.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje je odlican sredjen dvosoban stan u kuci 52m2, renoviran, dvostan, zbog konfiguracije terena delom visoko prizemlje, delom prvi sprat. Postoje stan i ispod i iznad. Tako da je stan ususkan. Grajanje na gas, Rezijski troskovi izuzetno mali. Infostan 1500din. Stan je moguce opremiti....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 104.450 €, 52,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar, luksuzno opremljen stan od 52.5m2 na prvom spratu u Aleksandrovoj zgradi (ugao Bulevara Oslobodjenja i Novosadskog sajma).Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu vratima kuhinju, spavacu sobu, kupatilo i zatvorenu terasu.Postoji mogucnost kupovine i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara kod Gradske bolnice luksuzan trosoban stan nov i kompletno opremljenIzdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 52 m2, smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, u blizini Gradske bolnice, u Varovničkoj ulici.Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 850 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, svetao dvosoban stan na Vračaru, u delu kod Hrama Svetog Save. Nalazi se na prvom spratu zgrade od četiri sprata i ima 52 m². Stan je prijatno osvetljen i ima pogled na dvorište, što doprinosi mirnijem ambijentu. Raspored je funkcionalan, a prostor je pogodan za udoban svakodnevni....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 233.900 € na 207.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 207.900 €, 52,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 233.900 €
13.05.2026 - 207.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX + UKNJIŽEN STAN NA VIDIKOVCU! Kontakt: +381668091211 Cena: 207.900 € Lokacija: Rakovica - Vidikovac, sprat 1. Površina: 52 m2 Struktura: Dvosoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka; - trpezarije; - kuhinje; - spavaće sobe; - kupatila; - ulaznog hodnika; - terase. OPIS:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.496 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0. stan, centar, Gavrila Principa, 50kv, lux, prvi sprat. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i male terase. Na odličnoj lokaciji, dvostrano orjentisan, kompletno namešten, salonac sa visokim plafonima, nov, neuseljavan, sa novom tehnikim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Na Zvezdari, u blizini Vukovog spomenika, u ulici Marka Oreškovića izdaje se veoma lep, nov, luksuzno namešten dvosoban stan. Stan je površine 50m2, a nalazi se na prvom spratu novoizgrađene šestospratnice sa liftom. Poseduje ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun kej renta.50m,jednoiposoban stan sa eg,komplet opremljen sa parking mestom u dvorištu.Stan je lux na prvom spratu od 2. Agenc. provizija 50% od prve zakupnine Agent: Jelena Krstić br.licence 1296 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se neuseljavan jednoiposoban stan od 49m2 na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Nišu, Bulevaru Nemanjića, u sklopu prestižnog stambenog kompleksa. Ovaj moderan i luksuzan stan nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom, pružajući vam udobnost i pristupačnost. Lokacija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 48,00 m2 cca 6880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj blizini Trga republike i Skadarlije. Počinje od raskrsnice sa Makedonskom ulicom, kod Radio Beograda, preseca Bulevar despota Stefana,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 129.954 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Extra lux stanovi u izgradnji u Brace Jerkovic, iznad kafica Rich , u blizini skole ,obdanista, marketa, prevoza , parka , trznog centra. Visok nivo gradnje : Stolarija PVC ili aluminijum u antracit sivoj boji sa roletnama , tarket prve klase siroki , ulazna sigurnosna vrata block....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan površine 50m2 u ulici Dimitrija Tucovića, na opštini Zvezdara. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 7 spratova u novogradnji i odmah je useljiv.Stan je lux opremljen i funkcionalno organizovan, sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen stan koji do sada nije bio korišćen, smešten u samom centru Borče. Stan odiše modernim dizajnom i pažljivo biranim detaljima, dok su sav nameštaj i tehnika potpuno novi, što budućem zakupcu pruža osećaj prvog korišćenja i maksimalnog komfora.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 380 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, jednoiposoban stan kod Šojke. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 47 m2 i odlične je strukture. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 201.880 €, 46,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan površine 46 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – kod keja, u neposrednoj blizini šetališta, okolnih kafića, marketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 207.000 €, 46,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov, neuseljavan. Kompletno namešten, EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1738 – 2-soban, 46 m2, premium lux, sa garažnim mestom PET FRIENDLY širi centar - Temerinska / Šajkaška ulica Prvi sprat (lift) GARAŽNO MESTO Grejanje na gas – izuzetno niski režijski troškovi Zgrada sa energetskim pasošom – svaki stan ima mogućnost samostalne regulacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 46m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi (struja i voda). Blizina....