• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan zadnjih 7 dana" pronađeno 228 nekretnina - prosečna cena 1.546 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • bazen
    • lođa
    • 2.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 233.000 €, 59,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 227.950 €, 62,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, dvoiposoban stan od 52m² plus tetrasa, u mirnom i uređenom delu Mirijeva. Stan se nalazi u novioj zgradi. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe,kupatila i terase,odličan raspored bez suvišnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 213.000 €, 71,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac, 2.5s, 71m2, lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 56m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Nalazi se u novoj zgradi u čijoj....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan, 33m2 u novoj luksuzno građenoj zgradi. Izdaje se kompletno namešten, na fotografijama fale još neke stvari koje treba tek da stignu. U stanu je sve novo još uvek nije niko stanovao u njemu. Grejanje je etažno na struju. Idealan je za samca ili par. Plaćanje....

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 617,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa-Podvinik(Branko Bjegović)Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno komforan i luksuzno opremljen stan u novogradnji na Vračaru, u Gročanskoj ulici, u mirnom delu naselja Crveni krst. Stan se nalazi u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji žele komfor i privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u prizemlju novogradnje iz 2024. godine. Stan je moderno uređen, kompletno namešten i opremljen svim neophodnim uređajima i kuhinjskom opremom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Salajka, 1.000 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje kuce Novi Sad, samostalna, potpuno renovirana kuca na odlicnoj lokaciji u centru Novog Sada na samo 300 metara od samog centra grada. Kuca ima ukupnu povrsinu 130m2, nalazi se na 1 etazi, moderno je opremljena i izdaje se potpuno namestena, sa svim stvarima potrebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 92,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i kompletno opremljen stan izuzetno luksuzno, sa dvostranom orijentacijom u Beogradu na vodi- odmah useljiv. Svaka soba ima klimu. Aluminijumska stolarija visokog profila, centralno grejanje sa kalorimetrima, hrastov parket. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 596.800 €, 373,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna vila u rezidencijalnom, izuzetno mirnom delu Banjice, u ulici poznatoj po prestižnim kućama i reprezentativnim vilama. Kuća odiše elegancijom i kvalitetom, a ukupna korisna površina iznosi 373 m². Objekat je raspoređen na tri etaže, dok je lepo uređeno dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Luksuzan trosoban stan 83m² – Stepa Stepanović – kompletno namešten** Izdaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 209.946 €, 96,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je tosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 309.720 €, 97,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnosti i savremene gradnje, savršena za porodičan život ili kao dugoročna investicija na atraktivnoj lokaciji u Novom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov i luksuzan četvorosoban stan u prestižnom kompleksu K District, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu.Stan ima površinu od 125 m2 i nalazi se na 5. spratu moderne novogradnje visokog kvaliteta. Izdaje se nenamešten, uz potpuno opremljenu kuhinju sa kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132370, VIII/IX, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se u potpunosti namešten i opremljen, LUX trosoban stan u kompleksu Vrtovi Ceraka. Stan je opremljen novim nameštajem i novim tehničkim uredjajima. Struktura stana:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.300 €, 119,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u samom srcu Vračara, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, Njegoševe ulice i Hrama Svetog Save. Zgrada poseduje 24/7 recepciju, kompletno je pokrivena kamerama i u sklopu iste je samo stanarima dostupno korišćenje bazena, teretane, saune i unutrašnjeg dvorišta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131880, V/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, parking. LUX potpuno renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, nalazi se u mirnom kraju. Poseduje velioki dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, poseban wc, veliku i lepu terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala. Uz stan je obezbeđeno i pripadajuće garažno mesto, što predstavlja ključnu prednost u urbanim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 308.334 €, 79,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do druge polovine 2025. godine. Stan se nalazi na četvrtom spratu i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 11.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poljoprivrednog zemljista-Banja Jošanica(Soko Banja)Na prodaja poljoprivredno zemljište-livada u selu Jošanica u neposrednoj blizini Soko banje. Udaljeno 5 km od sela,na samom zemljištu je izvor pijace vode. Pogodno za seoski turizam . Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.700 €, 146,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, petosoban luksuzan stan u Kralja Milutina, nedaleko od Slavije. Nalazi se na sedmom spratu, ima alarm, video interfon. Čine ga: ulazni hodnik, open space prostor, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, izdvojeni spavaći blok, kupatilo, toalet i vešeraj.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 607.500 €, 135,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Neimar, 4.0s, 135 m+ 40 m ter, nov, bez provizije, EXTRA LUX DIREKTNA PRODAJA, BEZ PROVIZIJE U prilici smo da vam predstavimo stan u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stan je svetao, izuzetno funkcionalan i pruža visok nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetno prestižnoj lokaciji u samom srcu grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Politike i Radio Beograda, nalazi se ovaj reprezentativan stan površine 60 m², namenjen kupcima koji traže spoj elegancije, komfora i mirnog gradskog života. Stan je kompletno i studiozno renoviran,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.450 €, 73,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov luksuzni poslovni prostor kod Arene U ponudi je potpuno renoviran, funkcionalno projektovan kancelarijski prostor na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija Novog Beograda – u neposrednoj blizini Arene Prostor je organizovan po principu “Key-Ready Office” – useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, parking mesto u dvorištu zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen jednoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 1 spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 45m2 i sastoji se ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.000 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novograndja sa garažom, odmah useljiv trosoban stan. Centralno grejanje, centralna klima, portiri 24/7. ID: 12556 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 227.832 €, 104,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103.56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen stan u ulici Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji kod raskrsnice sa Save Mašković, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, brojnih prodavnica, restorana, kafića i sa odličnom povezanošću sa gradskim prevozom sa svim delovima grada. Stan se nalazi....