• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 80 m2 pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan 80 m2 pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 80 m2 pala cena Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 80 m2 pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 1.550 € na 1.350 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.550 €
05.04.2026 - 1.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoban, izuzetno luksuzan stan, kakav se retko vidja , sa impresivnim panoramskim pogledom koji obuhvata ceo grad. Stan se nalazi u strogom centru grada , kod Tasmajdanskog parka, u neposrednoj blizini hotela Metropol. Iz centralnog hodnika se ulazi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MAJUR, 900 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Lekinom brdu - 81m2, lux, garaža sruktura: Trosoban stan (3.0) Površina: 81 m2 Sprat: 2/3 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno grejanje Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Namešten Useljiv: Odmah Izdaje se namešten trosoban stan u Mažuranićevoj ulici, neposredno....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 235.000 € na 205.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 235.000 €
25.03.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Polusuteren je u pitanju. Useljiv po dogovoru. U cenu ulazi i parking mesto ispred zgrade. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 900 €, 80,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA – Luksuzan lokal spreman za rad + parking Banjica, 80m² Izdaje se potpuno opremljen poslovni prostor na odličnoj lokaciji – početak Beranske ulice, Banjica. Bez ulaganja – samo uđete i počnete sa radom! Prostor je uređen kao luksuzan salon lepote, sa modernim enterijerom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 330.000 € na 320.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 81,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 330.000 €
23.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je reprezentativan salonski stan u ulici Admirala Geprata, u samom srcu Beograda, nadomak Beograđanke. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 5, u urednoj zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan je dvostrano orijentisan, poseduje terasu, i nalazi se u izvornom stanju,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
15.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9111557.Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan (79 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Bulevaru Patrijarha Pavla. Idealan je za porodice sa decom, prostran i dobro osvetljen, sa dosta prostora....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 189.600 €
26.04.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavaće sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrošnji. Izuzetno ekonomično. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Resnik, 500 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetan luksuzan četvoroiposoban stan, 82m2. Stan se nalazi na dva nivoa. U donjem delu je dnevna soba, trpezarija, kuhinja, ostava, spavaća soba i kupatilo, a u gornjem delu su tri spavaće sobe i kupatilo. Izuzetna tišina i mir, a na samo 100m su prodavnice, apoteke,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.300 €
29.04.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 58, SAKURA, Savski nasip - Jurija Gagarina; 78m2, 3.0, IV/9, toplotne pumpe, lift, interfon, internet, recepcija, garažno mesto; Luksuzan, polunamešten trosoban stan u prestižnom novoizgrađenom kompleksu Sakura. Stan poseduje terasu koja se prostire dužinom celog stana sa predivnim....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 550 € na 490 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 490 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 650 €
10.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux, trosoban stan u centru Niša, na par minuta od pešačke zone, preko puta Učitelj Tasine škole, iznad kafića Harmoni. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs luksuzan 80 m2 pala cena (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>