• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs luksuzan 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 100 m2" pronađeno 346 nekretnina - prosečna cena 2.035 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte svoj idealni dom u srcu Beograda sa ovim luksuznim dvosobnim stanom, odmah useljivim i novim na tržištu. Sa površinom od 91 m, ovaj stan nudi savremeni stil života u Strogi centar na adresi Hercegovačka, BW. Ovaj prelep stan smešten je na 9. spratu zgrade sa liftom, pružajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 598.000 €, 109,00 m2 cca 5490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se ultra moderan, Lux preuređen stan sa četiri apartmana u najužem epi centru Beograda na Trgu Republike a pored Narodnog pozorišta. Dvostrano orjentisan sa prelepim pogledom. Stan sa četiri Lux apartmana funkcioniše u okviru firme koja se bavi rentiranjem na dan tako da se....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 850 € na 820 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 820 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 1.400 €
07.12.2025 - 1.200 €
15.12.2025 - 980 €
07.01.2026 - 850 €
06.05.2026 - 820 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno uređen i prostran trosoban stan u mirnoj i zelenoj ulici Patrijarha Joanikija. Savršen spoj elegancije, komfora i vrhunskog kvaliteta, idealan za porodice, parove ili rad od kuće. Opremljenost: Potpuno opremljena kuhinja i sanitarije, mašina za sudove, veš i sušenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 475.000 €, 91,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan sa panoramskim pogledom Beograd na vodi U ponudi je izuzetan trosoban stan smešten u zgradi visokog standarda, u prestižnom novoizgrađenom kompleksu Beograd na vodi, koji pruža savremeni koncept stanovanja uz potpun komfor i sigurnost. Kompleks poseduje 24/7....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 91,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzno opremljen, kompletno renoviran stan sa pogledom na Dunav i grad. Nalazi se na petom spratu zgrade iz 2010. uradjena nova izolacija krova i promenjene sve instalacije. Od ulaza desno je toalet, pa kupatilo, levo ugradni cipelarnik. U nastavku hodnika levo su odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SURČIN, 1.200 €, 109,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo nov, lux, lokal u centru Surcina, pogodan za sve vrste delatnosti. Agent: Andjela 060/6543020 Agencijska provizija 50% od prve mesecne zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.000 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na trećem spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 436.000 € na 457.800 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 457.800 €, 109,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 436.000 €
29.04.2026 - 457.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prestižnog Vračara, u mirnom i atraktivnom delu sa odličnom infrastrukturom, nudi se nova luksuzna rezidencija koja predstavlja idealnu priliku za sve koji traže savršen stan u Beogradu. ** Dostupne su sledeće kvadrature: 48m2, 39m2, 109m2. ** Završetak gradnje 2027. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 364.000 €, 91,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. Luksuzan, svetao četvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih kapija, sa pogledom na park. Nov, funkcionalan raspored: dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i terasa.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-346 (od ukupno 346)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>