• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan 1.sprat Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan 1.sprat Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan 1.sprat Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan 1.sprat zadnjih 14 dana" pronađeno 39 nekretnina - prosečna cena 1.075 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 92m2(terasa), 1/3, CG, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, salonac Kratka, jednosmerna, Kičevska ulica polazi od ulice Kneginje Zorke i završava se kod spoja Glosvortijeve i Baba Višnjine, kod Kalenić pijace. Iako se nalazi u srcu Vračara, na par stotina metara od Krunske....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 5.000 €, 650,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vila, smeštena na Čukarici, u blizini prodavnica, pijace, škole, vrtića. Kuća se nalazi na parceli od 15ari, ima dva ulaza. Sastoji se iz tri nivoa: Suteren (povezan sa prizemljem, ali ima i direktan pristup dvorištu): prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan 1.sprat zadnjih 14 dana'
67.000 €
240.000 €
233.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, neuseljavan stan površine 42 m2 u novoj i kvalitetno građenoj zgradi na Lekinom brdu, u ulici Rade Končara. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, u mirnoj ulici na granici Vračara i Voždovca.Stan je potpuno opremljen novim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novijoj zgradi u naselju Retenzija, u ulici Radnička, na odličnoj lokaciji između Zemunskog keja i centra Zemuna.Stan površine 55 m2 nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom i video nadzorom. Orijentisan je ka mirnoj dvorišnoj strani, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m2 u novogradnji, na 1. spratu zgrade sa ukupno 4 sprata. Stan se nalazi na Bulbulderu, mirnom i dobro povezanom delu Zvezdare, u neposrednoj blizini prodavnica, kafića i stajališta za gradski prevoz. Stan se sastoji od jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca , Zvezdara , Medak 3 , neposredna blizina okretnice 18-ice , odlicno pozicionirana , luksuzna kuca , lepo okruzenje , izdavana ambasadama , 400m2 , 7,5 ari , dva nivoa , Pr + 1. sprat , Alu stolarija , Hrastov parket 1. klase , vrhunske sanitarije i keramika , visina plafona....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 450.000 €, 330,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća u mirnom okruženju. Novogradnja iz 2025.godine, ukupne površine 330m2. Prodaje se opremljena ili bez stvari, po želji kupca. Nalazi se na placu od 27ari, koji je ceo ogradjen sa dve klizne kapije. Voda je arterijski bunar. Kuca se nalazi u sumi, izdvojena van naselja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran stan u novoj zgradi u ulici Janisa Janulisa, na Lekinom brdu, preko puta Osme gimnazije. Stan se nalazi na prvom spratu moderne novogradnje i predstavlja idealan izbor za porodice koje traže komforan i kvalitetan životni prostor na odličnoj lokaciji.Stan....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prilepska, pr+I+ptk, eg, uknjižena-Stvarna površina-250m2 , ugovorna površina-111m2, Porodična energija mirnog povučenog kraja. Za one koji traže dom ili sedište za svoje poslovne aktivnosti. U prilici smo da Vam ponudimo kuću u blizini Autokomande, sa izuzetnim potencijalom. Objekat....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 2.000 € na 1.950 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.950 €, 260,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.450 €
13.05.2026 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1582 – 6-soban LUX, dupleks, 260 m2, 1.sprat - POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR centar, okolina ul.Vojvođanskih brigada / Pavla Simića Gornji deo stana – 140 m2 Donji deo stana – 120m2 4 spavaće sobe u gornjem delu stana Veliki dnevni boravak – salon Radna soba 3 kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 370 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan do sada ne useljavan potpuno nov LUX opremljen, površine 46m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje je inverter klimom.Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan jednosoban stan u Sazonovoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Vračara - Čuburi. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade iz 2019. godine, koja je izuzetno dobro održavana i u koju stanari kontinuirano ulažu, što doprinosi visokom nivou....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 257,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća na Deidinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kucu na tri nivoa sa sopstvenom bastom od 66 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdavanje LUX stana 40m², terasa, parking, CG – Pavilljoni, Radoja Dakića Izdaje se kompletno namešten i moderno renoviran jednosoban LUX stan od 40m² sa terasom, na odličnoj lokaciji u Radoja Dakića, Pavilljoni, Novi Beograd, na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 950 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX Salonski Stan sa Velikom Terasom – Botanička bašta (Pet Friendly) ID Stana JN000485 Lokacija: Beograd, Opština Palilula, Centar (ugao Takovske i Ruvarčeve, kod Botaničke bašte) Cena: 950 € / mesečno Kvadratura: 87 m² (Grejna površina 82 m² + velika sunčana terasa) Struktura: 2-soban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen jednoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 1 spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 45m2 i sastoji se ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, luksuzno namešten stan na Vračaru, u delu Hram Sv. Save, predstavlja idealan izbor za udoban i kvalitetan život u Beogradu. Stan je površine 180 m², strukture 4.0, i nalazi se na prvom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata. Posebnu vrednost daje koncept zgrade sa jednim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 811.200 €, 507,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna, izuzetno kvalitetno opremljena kuća smeštena u mirnom i rezidencijalnom delu Banjice, idealna za one koji traže udobnost, eleganciju i potpunu privatnost. Kuća ima ukupnu korisnu površinu od 507 m² i prostire se na tri funkcionalno organizovane etaže. U prizemlju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 100,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX POSLOVNI PROSTOR ZA Izdaje se LUX poslovni prostor sa zasebnim ulazom i potpunom privatnošću, što ga čini znatno kvalitetnijim rešenjem u odnosu na klasične stanove koji se izdaju kao poslovni prostor. Idealan je za renomirane IT kompanije, advokatske kancelarije, privatne lekarske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 800 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten i luksuzno opremljen četvorosoban stan površine 110 m2 u ulici Partizanske vode, u mirnom i porodičnom delu Ceraka.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom, trostranom orijentacijom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 115m², smešten na prvom spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov dvosoban stan sa garažom – Novi Beograd Izdaje se moderan i nikada useljavan dvosoban stan površine 67 m², na prvom spratu reprezentativne zgrade sa liftom, recepcijom i video-nadzorom. Odlična lokacija – stan se nalazi između hotela Falkensteiner Hotel....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 750 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Izdaje se kompletno, luksuzno i moderno opremljen dvosoban stan na 1. spratu u pešačkoj zoni u samom centru grada. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba sa sopstvenim- otvorenim kupatilom, kupatilo, hodnik. Useljivo od 01.06. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 278.900 €, 80,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na prvom spratu kvalitetne osmospratne zgrade sa liftom, interfonom i video nadzorom. Grejna površina 68m2 + 12m2 terasa. Odlična lokacija bloka 28. Stan je kompletno lux renoviran, zvučno izilovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, centralni deo (kuhinja-trpezarija-dnevni....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 980 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 100 m2, smešten na odličnoj lokaciji u ulici Nikodima Milaša, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i hotela Zira. Stan se nalazi na prvom spratu moderne novogradnje sa liftom.Stan je izuzetno svetao i funkcionalan, a zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Lekino brdo | Neuseljavan LUX 1.5 stan, 42 m2, terasa U ponudi je potpuno nov, neuseljavan luksuzan stan u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnoj ulici na granici Vračara i Voždovca. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom i prostire....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten trosoban stan u novogradnji, smešten u samom centru Beograda, u Pajsijevoj ulici, u neposrednoj blizini Hotela Moskva i garaže Zeleni venac. Stan površine 89 m2 nalazi se na 1. spratu uredne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za sve koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, BISTRICA, 1.400.000 €, 443,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u Novom Sadu, na Bulevaru Evrope, predstavlja moderan i kvalitetno opremljen prostor sa naglaskom na luksuzan standard i funkcionalnost. Nalazi se na prvom spratu i prostire se na 443 m², što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Osam prostorija omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 45 m2 u ulici Vojvode Stepe, na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu. Stan se nalazi na 1. spratu moderne novogradnje sa liftom i do sada nije bio useljavan - budući zakupac biće prvi stanar.Stan je moderno dizajniran, veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 420.000 €, 70,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je lokacija koja obezbeđuje kompletnu infrastrukturnu pokrivenost u svim aspektima, pa je sve što je potrebno u neposrednoj blizini. U prilici smo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.200 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen četvorosoban stan u mirnom i porodičnom delu Cerak Vinograda, u ulici Crvenih hrastova. Stan se nalazi na prvom spratu uredno održavane zgrade i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji traže komforan i funkcionalan životni prostor u zelenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

6 ,0 Vozdovac , Hotel M , Bulevar oslobođenja , perfektna , luksuzna kuca , 300m2 , povucena od ulice , bez buke , okruzena zelenilom , vrhunski plac , lepo uredjen , povrsine 10 ari , cg / podno grejanje , kvalitetna gradnja 2003.godine , renovirana , izrazito svetla , trostrano....