• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći porasla cena - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs luksuzan što veći porasla cena - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći porasla cena" pronađeno 133 nekretnina - prosečna cena 2.728 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • useljiv
    • lift
    • prizemlje
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 106.000 € na 107.811 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 107.811 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 106.000 €
18.03.2026 - 107.811 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126311, II/VI, lift, terasa. SATELIT LUX NOVI - 40m2, stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan sa terasom, dvorisna strana, bice opremljen interfonom, sigurnosnim kamerama, centralnim grejanjem.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 93.688 €
22.03.2026 - 96.138 €
17.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 350 €
17.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1877 – lux novogradnja - centar, ul. Pap Pavla 1.5 soban, namešten 35m2 3.sprat Energetski efikasna zgrada BEZ KUCNIH LJUBIMACA Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 400e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Udoban, kompletno namešten i luksuzno renoviran, dvosoban stan površine 35m2 na Dorćolu, u mirnoj jednosmernoj ulici Komnen Barjaktara, kroz koju ne prolazi gradski saobraćaj. Udaljen je oko 800m od Trga republike, Narodnog pozorišta i Knez Mihailove ulice. Stan je svetao, jugoistočne....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 84.800 € na 89.600 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.600 €, 32,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 84.800 €
13.03.2026 - 89.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126971, I/VI. *SATELIT LUX* 32 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate na 24 jednake....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 82.150 € na 86.800 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 86.800 €, 31,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 82.150 €
13.03.2026 - 86.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126972, I/VI. *SATELIT LUX* 31 m2 SA PDV - NOVA LOKACIJA sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Centralno grejanje. Kupovina garaznog mesta, u nivou ispod zgrade. Stan je izuzetno osunčan i svetao.....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 28.000 € na 34.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, BEOGRAD, Terazije, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 28.000 €
10.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni kompleks The One pruža novu generaciju poslovnih i životnih iskustava koja podržavaju luksuzan, aktivan i udoban životni stil i brinu o udobnosti svojih stanovnika. U okviru kompleksa, izdvaja se veći broj lamela što omogućava mali broj stanova po jednoj lameli.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-133 (od ukupno 134)

<< <1 2 3 4> >>