• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što veći dvorište - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs luksuzan što veći dvorište - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što veći dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što veći dvorište" pronađeno 444 nekretnina - prosečna cena 1.781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, Lux stan 41 m2 na odličnoj lokaciji u centru grada u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je u potpunosti opremljen, sa svim neophodnim stvarima za život ( najsitniji detalji - svi sudovi, pegla, daska, ofingeri, jastuci, posteljina). Stan je moderno opremljen, ima....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 750 € na 720 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novoizgradjen stan sa jednom spavacom sobom. Kompletno opremljen uredjajima, kucnim aparatima, posudjem i kuhinjskom opremom. Lux uredjen. Mesečne režije od 9.000RSD do 14.000RSD. Poseduje dvoriste od 80m2, odvojeno visokom ogradom od ostatka dvorista zgrade. Stanu pripada i garazno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan stan u luksuzno opremljenoj zgradi izgrađenoj 2024. godine. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa ukupno 5 spratova i prostire se na površini od 40m2. Karakteristike stana: Neuseljavan i moderno opremljen stan Kompletno namešten: internet, TV, klima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u prizemlju novogradnje iz 2024. godine. Stan je moderno uređen, kompletno namešten i opremljen svim neophodnim uređajima i kuhinjskom opremom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Posebnu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 720 € na 700 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €
20.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novogradnji na Voždovcu, u ulici Kralja Vladimira, u blizini Bioskopa Voždovac. Stan površine 40 m2 nalazi se u prizemlju moderne zgrade i predstavlja idealan izbor za one koji žele kombinaciju komfora i privatnog spoljnog prostora.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u Planet Residence, Niš Izdaje se luksuzno opremljen stan moderno dizajniran u Planet Residence površine 39m2 na desetom spratu u zgradi sa tri lifta. Zgrada poseduje uređeno dvorište i recepciju na ulazu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetan lux stan u prestižnoj Palati Komenski, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Zgrada je diskretno pozicionirana, pruža potpuni mir i privatnost, a nalazi se u samom centru grada, na korak od svih važnih sadržaja. Stan je nov, moderno i luksuzno namešten, dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.000 €, 38,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan – Lux - 38m² + Dvorište 13m² - Autokomanda Stan je u suterenu, sa terasom dužine 6,5m i širine 2m ispred, pogled na ulicu Dobropoljska na ekstra lokaciji ispod Stadiona Partizana ka Autokomandi. Stan ima zasebnu spavaću sobu i komforno kupatilo sa tuš kabinom. Stolarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljena garsonjera u stambeno-poslovnom kompleksu Planet Residence. Stan se nalazi na 5 spratu. Stan je površine 38m2 i sastoji se ulaznog dela, jedne višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i prostrane terase. Moderan dizajn....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljena garsonjera u stambeno-poslovnom kompleksu Planet Residence. Stan se nalazi na 6 spratu. površine 37m2 i sastoji se od jedne višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i prostrane terase. Moderan dizajn ovog stana je upotpunjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 165.000 €, 37,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Rotkvarija, 37m2, garažno mesto od 15m2. U prodaji je izuzetno atraktivan i luksuzno opremljen stan, isti ima 37 m², uz garažno mesto od 15 m², i prodaje se kompletno opremljen, što ga čini idealnim izborom kako za stanovanje, tako i za investiciju. Po ulasku u stan, iz funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 81.972 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5 , 37,26m2(dvorište 30m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u Pančevu – Margita Mihajla Pupina U ponudi luksuzan 1.5 stan površine 37,26m² u modernom stambenom kompleksu vrhunskog kvaliteta. ✨ Posebnu vrednost ovom stanu daje privatno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 235.000 €, 36,00 m2 cca 6530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks Woodside Kopaonik Residences, predstavlja visoke standarde i harmoniju sa prirodom. Pored kvalitetnog života, punog komfora i sa svim neophodnim sadržajima, ovaj kompleks Vam nudi poseban vid uživanja kroz savremenu arhitekturu sa kombinacijom kamena, drveta i staklenim površinama.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 110.000 € na 107.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 107.000 €, 35,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 110.000 €
20.05.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno oporemljen jednoiposoban stan na Telepu, u mirnoj ulici, a blizu svih potrebnih životnih sadržaja. Stan se nalazi uprizemlju novoizgrađene manje stambene zgrade- Smart home sistem, koja je ograđena i ima svoje dvorište koje se zaključava. Stan je uknjižen bez tereta....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 71.300 €, 31,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku u Vikend naselju. Apartman veličine 31m2 se nalazi na prizemlju i ima zasebnu spavaću sobu, a dnevni boravak gleda na sunčanu stranu sa pogledom na obronke Kopaonika. Potpuno je opremljen nameštajem, posteljinom, tehnikom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

LUX kompletno renoviran stan. Video nadzorom obezbeđen parking i dvorište. Nov enterijer, fasada, dvorište. Nov nameštaj. Ulaz predsoblje, desno dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, iz boravka se ulazi u spavaću sobu. Levo od ulaza kupatilo. Depozit obavezan. GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 550 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban funkcionalan stan 30m2 sa odvojenom spavacom sobom i dvoristem 30m2 + ostava. Grejanje na elektricni kotao, klima, opremljen lux. SBB tv i internet. Masina za ves. Masina za sudove. GREJANJE - CG, sprat PR/4, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON ID oglasa: 43102. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.000 € na 119.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
10.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
04.02.2026 - 129.000 €
08.02.2026 - 126.900 €
04.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €
20.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 74.900 € na 92.700 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 73.000 €
14.11.2025 - 75.190 €
23.01.2026 - 74.900 €
01.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju manjeg salonskog stana u najlepšem delu grada. Lux renoviran stan od 21m2 (u prirodi 25m2), sa salonskom visinom plafona od preko 3m. Stan ima izuzetno dobar raspored: dnevni/spavaći deo, delimično izdvojenu kuhinju i kupatilo. Poseduje i terasu koja je u produžetku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.800 €, 21,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu, centar, odlicna lokacija, povrsine 21m2 uknjizeno, u prirodi 25m2, sa salonskom visinom plafona preko 3m. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na tržištu. U pitanju je luksuzno renoviran stan površine 21 m², u prirodi 25 m², sa salonskom visinom plafona preko tri metra, što prostoru daje dodatnu prostranost i eleganciju. Stan ima funkcionalan i odlično organizovan....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 470 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U pitanju je studio koji se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa ugaonom garniturom i trpezarijom, prostranog kupatila, potpuno opremljene kuhinje i terase. Sva oprema i nameštaj su novi, stan je luksuzno opremljen i pogodan za komforan život na vrhunskoj lokaciji. Zgrada je....