• GoHome Professional
www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji za studente - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji za studente - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji za studente

  • Za upit "www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji za studente" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 828 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.indomio.rs

Lux stan na Zvezdari kompletno namešten. Nalazi se u blizini centra grada. U blizini mnoštvo linija gradskog prevoza, Bul. Kralja Aleksandra, centra grada itd. Samo za ozbiljne studente (poželjno prve godine) uz obavezno upoznavanje roditelja ili ozbiljne zaposlene osobe na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Mirijevu, Klanicka ulica, lux sredjen, kompletno namesten jednoiposoban stan, na ulazu u Mirijevo. U neposrednoj blzini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetat zivot. Skole, vrtic, trgovine sirokog spektra delatnosti, posta, banke, apoteke,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 450 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje je odlican sredjen dvosoban stan u kuci, sa jos samo tri stana, od 52m2, renoviran, dvostan, zbog konfiguracije terena delom visoko prizemlje, delom prvi sprat. Postoje stan i ispod i iznad. Tako da je stan ususkan. Grajanje na gas, Rezijski troskovi izuzetno mali. Infostan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs luksuzan što jeftiniji za studente'
2.000 €
650 €
650 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje stanova Beograd nalazi se lux namešten dvosoban stan površine 58m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom stambenom naselju na 4. spratu od ukupno 4 sprata. Stan je kompletno opremljen iznad standarda i idealan je za porodicu, par ili studente....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno prijatan i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 60 m² na Limanu 1. Ova lokacija je savršen izbor za sve koji žele da budu u blizini reke i zelenila, ali i nadomak svih gradskih dešavanja. Kej, Štrand i SPENS nalaze se na svega nekoliko minuta hoda, što svakodnevni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 36 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Živojina Žujovića, na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini Zvezdarske šume, Gradske bolnice i više linija javnog prevoza.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 799 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 799 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 900 €
17.05.2026 - 799 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan kod Palate pravde - Savski venac, 55 m2Izdaje se kompletno renoviran i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 55 m2, smešten u ulici Risanska, u neposrednoj blizini Palate pravde i preko puta Beograda na vodi. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd Belville renoviran dvoiposoban stan sa zastakljenom terasom i pogledomIzdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 u Bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.000 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.100 €
03.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Kej - Luksuzan salonski stan na odličnoj lokacijiIzdaje se luksuzno opremljen, kompletno renoviran dvosoban salonski stan na izuzetnoj lokaciji, na samom keju u Zemunu. Nalazi se u starogradnji, na prvom spratu od ukupno dva, dvostrano je orijentisan, svetao i miran. Idealan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 206.000 €, 181,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna kuća površine 181 m² koja spaja udoban porodični život sa izuzetnim investicionim potencijalom. Ova nekretnina nije samo dom – već prilika za siguran prihod. Lokacija i dvorište: Privatni posed, potpuno osiguran kod Đenerali osiguranja Popločano dvorište sa letnjikovcem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 282.520 € na 268.394 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.394 €, 71,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 282.520 €
01.05.2026 - 268.394 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.915 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025. - 460.915 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.985 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.985 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 434.544 €
01.05.2026 - 460.985 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 767.592 €, 213,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025. - 767.592 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni