• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 28.000 €, 36,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 31.000 €
17.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelepo domaćinstvo površine 3,11 hektara, sve u jednom komadu, idealno za život u prirodi, poljoprivredu, stočarstvo ili razvoj seoskog turizma. Poslednja šansa da se dočepaš pravog kutka mira sa očaravajućim pogledom! Na imanju se nalazi: Vikendica od 30 m² – pogodna....

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 224.400 € na 165.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 224.400 €
20.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izvoran stan u soliteru satri lifta, idealan za ljubitelje visokih spratova i otvorenog pogleda. Stan jedvoiposoban, trostrano orijentisan, satri lodje, i pogodna je investicija za sopstveno uređenje po želji. Raspored stanovanja je funkcionalan: ulazni deo hodnika,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 158.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 171.000 €
27.02.2026 - 165.000 €
01.04.2026 - 162.000 €
17.05.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan od 58m2 na Voždovcu u ulici Ljuba Vučkovića; kompletno renoviran sa etažnim grejanjem na struju. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i terase sa lepim pogledom. Stan je pozicioniran na 100m od ulice Vojvode Stepe. Lokacija....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 800 € na 600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
20.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Budite prvi stanar u ovom savremenom i do sada neuseljavanom stanu, smeštenom u prestižnoj MODENA gradnji na vrhunskoj lokaciji. Stan je pažljivo projektovan da pruži maksimalnu funkcionalnost i komfor – odvojena spavaća soba, svetao dnevni boravak povezan sa kuhinjom i prijatan ambijent....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 60.000 € na 45.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Lokal na drugom spratu TC Piramida. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 390.000 € na 375.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 375.000 €
02.01.2026 - 510.000 €
01.02.2026 - 390.000 €
20.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 68284, V/VI, dupleks, lift, terasa, uknjižen, podrum. Prelep penthaus na prodaju od 160+ m2 u mirnom kraju na Zvezdari.Četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, balkon, zatvorena terasa od 30 m2, ostava, dva kupatila I dva odvojena ulaza u stan.Odlična lokacija (nekoliko....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 209.000 €, 75,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 215.000 €
17.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan trosoban stan, u lepom delu Banovog brda. Sastoji se od dnevne i dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. U blizini je gradskog prevoza, tržnih centara, škole, vrtića.......19 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 80,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 800 €
20.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov duplex stan površine 80 m², osmišljen tako da pruži maksimalnu fleksibilnost – savršen izbor kako za poslovni prostor, tako i za komforno stanovanje. Prostor je polunamešten i uključuje kvalitetno urađenu kuhinju i kupatilo, dok ostatak ostavlja mogućnost da....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 161.500 € na 146.800 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 146.800 €, 46,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 161.500 €
17.05.2026 - 146.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 97.850 € na 89.610 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 89.610 €, 35,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 97.850 €
17.05.2026 - 89.610 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza poslovnih i ugostiteljskih objekata Ovaj stan čine dnevni boravak sa galerijom (10m2), trpezarija, kuhinja i kupatilo. Pozicioniran na XVII....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana pala cena (467)
  • www.indomio.rs jacuzzi pala cena (1)
  • www.indomio.rs jacuzzi zadnjih 7 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>