• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi zadnjih 14 dana 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi zadnjih 14 dana 180 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi zadnjih 14 dana 180 m2

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi zadnjih 14 dana 180 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Mala Vaga - Šest topola,kvadrature 180 kvm, na 3,16 ari placa, grejanje na gas - podno. Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, dva kupatila, tri sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom) - delom završeno, sprat ( predsoblje, kupatilo,dnevna soba sa kuhinjomi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Kuća je funkcionalno organizovana na više nivoa. U prizemlju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KALUĐERICA, 700 €, 180,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lokal sa dva ulazau prizemlju stambeno-poslovnog objekta u Kaluđerici. Površine180m2, visoki plafoni, open space prostor, kupatilo i galerija. Lokalu pripada parking prostor ispred objekta. Uz lokal će biti moguć zakup magacina koji je u izgradnji, površine 180m2 (6m visina plafona).....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 1.200 €, 180,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

**Izdavanje magacinskog prostora – Železnik** U ponudi je magacinski prostor, pogodan za skladištenje robe, distribuciju, manju proizvodnju ili logistiku. ✔ Veliki prilaz i manipulativni prostor ✔ Omogućen pristup i za velike kamione i šlepere ✔ Dobra saobraćajna povezanost ✔ Mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SURČIN, 1.700 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno lepa i prostrana kuća vrhunskog kvaliteta gradnje u samom centru Surčina. Ova nekretnina odiše komforom i toplinom doma, opremljena luksuznim nameštajem i pažljivo osmišljena da pruži maksimalnu udobnost. Sastoji se od tri svetle spavaće sobe, dva moderno opremljena....