• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 do 290000 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 do 290000 eura pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 do 290000 eura pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 do 290000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 280.000 € na 275.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KALUĐERICA, 275.000 €, 200,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 280.000 €
01.04.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Centar Kaluđerice, Ružina ulica, vertikala kuće na tri nivoa, pr+I+II+ptk, mogućnost podele na četiri odvojene stambene jedinice koje funkcionišu kao 2.0 stanovi, od kojih je jedan potpuno sređen i odmah useljiv; 4 parking mesta, plac 1,5ar, blizina škole, prevoza, crkve, uknjižena.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 280.000 € na 273.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 273.000 €, 201,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 280.000 €
15.04.2026 - 273.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetno građena vila u secesijskom stilu,sa dvorištem koje je lepo uređeno i puno zelenila. U prizemlju se nalazi dnevna soba iz koje se ulazi u trpezariju, odvojena kuhinja, ostava, prostrana sala i dva kupatila. Na spratu su kupatilo i dve sobe, gde se iz jedne sobe izlazi na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280.000 € na 260.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 280.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 209m² na placu od 6 ari, smeštena u mirnoj i tihoj ulici na Ledinama – idealna za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Kuća je funkcionalno podeljena na dva zasebna stana, što omogućava komforno stanovanje za višečlanu porodicu ili kombinaciju....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 320.000 € na 280.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 280.000 €, 188,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 320.000 €
20.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na par stotina metara od centra mesta, Osnovne škole, prevoza, marketa, a opet blizu Dunava i sa pogledom sa terase na isti, u ponudi je kuća na dve opremljene stambene etaže koje čine: u prvoj etaži je dnevna soba sa pogledom na ulicu, trpezarija, kuhinja, nadkriven letnjikovac,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 290.000 € na 278.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MALI MOKRI LUG, 278.000 €, 190,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 295.000 €
03.05.2026 - 290.000 €
15.05.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća kvalitetne gradnje, pikovana kamena fasada, izgrađena na 5,5 ari placa, uređeno i ograđeno dvorište. U prizemlju su dve garaže, letnja kuhinja i toalet. Unutrašnjim stepeništem se ulazi na prvi i drugi sprat, na obe etaže je po jedan trosoban stan. Na prvom spratu se iz dnevne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 259.000 €, 193,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.08.2025 - 280.000 €
15.10.2025 - 269.000 €
25.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižena kuća površine 193m2 u Pančevu. Kuća se nalazi u delu Pančeva koje se naziva Karaula. Kuća se na prizemlju sastoji od ulazne zone, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka sa koga se izlazi na terasu i dvorište koje je veličine....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 320.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Ledine, 250.000 €, 182,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 320.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Odlična kuća u mirnoj ulici na Bežaniji 3! Prodaje se uknjižena kuća površine 182m2 + 60m2 podrum na 5 ari placa, smeštena u tihoj porodičnoj ulici. Kuća je funkcionalna, prostrana is svetla, idealna za porodičan život. U sklopu kuće se nalazi predivno, negovano, dvorište površine....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 220.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 220.000 €, 194,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 240.000 €
03.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u širem centru Vrnjačke Banje, na odličnoj i traženoj lokaciji koja predstavlja idealnu investiciju za turizam i izdavanje apartmana. Nekretnina ima veliki potencijal za adaptaciju i pretvaranje u moderne apartmane ili više zasebnih stanova namenjenih turističkom izdavanju.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 230.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Kuću 200m u Adicama,čvrsta gradnja,u prizemlju kuhinja,trpezarija,veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu,kupatilo,na spratu pet soba(dve imaju izlaz na terasu) i kupatilo,kuća je završena,ima centralno grejanje na struju,garaža pored kuće 30 m sa vratima na....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 295.000 € na 220.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 220.000 €, 193,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.07.2025 - 295.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjižen, garaža(2), dvorište/bašta. HIT CENA ZA DVE KUĆE! Dve kuće na jednom placu površine 465 m², u mirnom i zelenom delu Klise. Kuće imaju 96m² i 97m², u dobrom su stanju, održavane i funkcionalne.Svaka kuća ima po tri sobe i kuhinju,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 200 m2 do 290000 eura pala cena (84)
  • www.indomio.rs jacuzzi do 290000 eura pala cena (1)
  • www.indomio.rs jacuzzi 200 m2 do 290000 eura (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>