• GoHome Professional
www.indomio.rs jacuzzi 190 m2 parking Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs jacuzzi 190 m2 parking Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs jacuzzi 190 m2 parking Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs jacuzzi 190 m2 parking zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRNJAČA, 231.495 €, 193,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan tripleks u mirnoj i čistoj ulici punoj Zelenila u Krnjači u novoizgrađenoj zgradi na najluksuznijoj lokaciji. Stan je ukupne površine 193 m2, a garaža 17,5 m2. Grejanje je na toplotnu pumpu. Prvi nivo stana se sastoji od velikog dnevnog boravka koji izlazi na terasu,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 145.000 €, 181,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Ilićevo , površine 181 kvm, na 3,56 ari placa, grejanje na gas. Sastoji se od prizemlja ( hodnik,kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,spavaća soba,špajz, plahar i terasa od 20 kvm), sprat (  hodnik,kupatilo, dnevna soba,spavaća soba,ostava....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderna i potpuno opremljena kuća u Mirijevu, na odličnoj lokaciji u blizini prodavnica, apoteka, kafića i autobuskih stajališta, uz sve što je potrebno za udoban i praktičan život. Kuća se prostire na dve etaže i pruža maksimalan komfor. Ima tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.880 €, 188,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Reprezentativan poslovni prostor na prestižnoj lokaciji Novog Beograda – prekoputa Arene Vrhunski poslovni prostor za izdavanje, površine 188 m², smešten u kvalitetnoj zgradi na adresi Bulevar Arsenija Čarnojevića, na Novom Beogradu – Blok 28. Lokacija predstavlja jednu od najtraženijih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Reprezentativan poslovni prostor na prestižnoj lokaciji Novog Beograda – prekoputa Arene Na prodaju je vrhunski poslovni prostor površine 188 m², smešten u kvalitetnoj zgradi na adresi Bulevar Arsenija Čarnojevića, na Novom Beogradu – Blok 28. Lokacija predstavlja jednu od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KALUĐERICA, 700 €, 180,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lokal sa dva ulazau prizemlju stambeno-poslovnog objekta u Kaluđerici. Površine180m2, visoki plafoni, open space prostor, kupatilo i galerija. Lokalu pripada parking prostor ispred objekta. Uz lokal će biti moguć zakup magacina koji je u izgradnji, površine 180m2 (6m visina plafona).....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Kuća je funkcionalno organizovana na više nivoa. U prizemlju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 2.200 €, 202,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- Izdaje se lokal u prometnoj ulici na Novoj Detelinari - Površina lokala iznosi 202m2 + 30m2 magacinskog prostora u sklopu lokala - Useljivo od 15-og Avgusta - Parking mesta ispred lokala - Jačina struje iznosi 34kW Cena zakupa iznosi 2200e + depozit + posrednička naknada u iznosu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 3.264 €, 204,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Beli Dvor, poslovni prostor u novoj zgradi. Obračunska površina prostora je 204m2 (195m2 + 5% Add factor) Prostorije: open space+1 velika kancelarija+2 manje kancelarije+ulazni prijemni deo+opremljena kuhinja+mokri čvor+opremljena server soba. Prostor je opremljen kancelarijskim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 399.000 €, 176,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivan i moderan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zvezdara Teatra na opštini Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na četvrtom spratu, sa liftom koji vodi direktno u stan, što pruža dodatni komfor i privatnost. Postoji mogućnost kupovine....