• GoHome Professional
www.indomio.rs interfon do 160000 eura 70 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs interfon do 160000 eura 70 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs interfon do 160000 eura 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs interfon do 160000 eura 70 m2" pronađeno 249 nekretnina - prosečna cena 671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • pogodan
    • 4.sprat
    • renovirano
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Prištinska 3.0, 76m2 (dve lođe 10m2), 1+2/2, grejanje na struju, interfon, podrum Prodaje se dvoetažni stan u izvornom stanju u mirnom, porodičnom delu starog Ceraka. U potpunosti je okrenut ka istoku i gleda na zajedničku baštu. Stan ima dve etaže. Donji nivo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.400 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Surčin 2.5, 64m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvoiposoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.200 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonac 76m² + terasa 27m² – Zeleni venac, Mirna strana 2.5, 76m2, terasa 27m2 , 1/4, CG , lift, interfon, telefon, KATV, brzi internet, klima Izdaje se luksuzan, kompletno renoviran salonski stan površine 76m² sa impresivnom natkrivenom terasom od 27m². Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 154.470 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+5, sa video nadzorom i video interfonom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² ) Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? • Stan u prizemlju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.300 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Lux stan na atraktivnoj lokaciji, kod Pravnog fakulteta. Pogodan za poslovni prostor. Kompletno renoviran. Kvadratura je 76 m2, dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Podno grejanje, dve klime, komplet kuhinja, interfon, kablovska, video nadzor u ulazu, kapija na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno renoviran i funkcionalan stan za izdavanje na atraktivnoj lokaciji u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja potrebnih za svakodnevni život – prodavnica, javnog prevoza, poslovnih objekata i kulturnih sadržaja. Stan je renoviran i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, renoviran stan, polunamešten, poseduje dve spavaće sobe, pogodan i kao poslovni prostor, dobra lokacija. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 5/7, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 76m2 (bez terase) na VI spratu (od VIII) na Žitnom trgu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan je prostran, ima ulaz, kuhinju, trpezariju povezanu sa dnevnom sobom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Stan je pre par godina renoviran. Ugrađena je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.470 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, funkcionalan trosoban stan u izgradnji, kod Palilulske pijace, u okviru moderne novogradnje visokog kvaliteta. Površina stana je 63.83m2, dostupan je na drugom spratu i istočne je orijentacije. Sama zgrada odlikuje se vrhunskim materijalima i savremenim tehničkim rešenjima:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.900 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, LUX, NAMEŠTEN, 3.0 STAN U CENTRU PANČEVA, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 147.900 € Lokacija: Pančevo, ul. Cara Dušana, sprat 4/5 Površina: 76 m2 Struktura: Nov, lux trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepo i luksuzno sređen stan u novogradni, kvalitetno opremljen, komforan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je na gas, garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Avijacija Uknjižena nekretnina 1/1 smeštena je na jednoj od najlepših lokacija za miran i porodičan život. Ova zgrada od fasadne cigle nalazi se u naselju Avijacija, u neposrednoj blizini škole i vrtića. Stan na drugom spratu nudi sve što je potrebno za udoban i komforan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Dugoročno se izdaje trosoban stan sa dva ulaza. Stan je može da se koristi za poslovni prostor i za stanovanje, deljiv u dve stambene jedinice. Dve kuhinje, dva kupatila, dvostrano orjentisan, dve terase. Grejanje norveški radijatori i kaljeve peći, tri klime, PVC stolarija, roletne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Savskom vencu - kompletno renoviranIzdaje se luksuzno sređen, kompletno renoviran dvosoban stan površine 64 m2 u ulici Gavrila Principa, na Savskom vencu. Stan se nalazi na 1. spratu uredne zgrade sa liftom, odlično pozicionirane - u neposrednoj blizini Terazija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran stan u samom centru grada. Pet minuta peške do Knez Mihailove ulice. Tih i miran kraj. Stan orijentisan prema Savi sa lepom terasom. Površine 64m2, 3.0, namešten, CG, VIsp, klima, terasa, lift, interfon, internet, KATV, telefon ID 4433-1 www.agencijavila.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, odličan duplex na šestom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Drvenim stepenicama se ide do drugog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan kod Fontane u Bloku 3, sa odličnim rasporedom prostorija. Ima dve odvojene sobe (u svakoj klima uređaj), kuhinju sa trpezarijom i moderno uređeno kupatilo što ga čini izuzetno praktičnim za svakodnevni život. Tu je i velika, nameštena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 165.438 €, 64,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2 (terasa), 3/3, EG, lift, interfon, klima, KATV, internet, video nadzor, parking Odlično pozicioniran dvoiposoban stan u novom kompleksu EXPO Residence u izgradnji. Projekat Expo Residence obuhvata gradnju 44 stambenih jedinica. U ponudi su 12 tipova apartmana. Završetak....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 167.200 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Mesto za saunu, u kupatilu đakuzi kada. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, škola, obdaništa i svih ostalih sadržaja. Prvi nivo je površine 39m2 i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, velike dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.300 €, 64,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja funkcionalnog i nameštenog stana na početku naselja Telep u Novom Sadu, idealnog za porodičan život ili kao investicija. Stan je uknjižen na 57m2, dok ukupna površina sa terasom iznosi 64m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i orijentisan je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 132.500 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.100 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen, svetao i prostran stan na petom spratu savremenog stambenog kompleksa BW Aurora. Stan ima površinu od 64 m2 i pruža izuzetno prijatan ambijent za život. Sastoji se od otvorenog dnevnog prostora, koji objedinjuje udoban prostrani dnevni boravak, trpezariju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo Brdo - Pustorečka 2.5, 64m2 (terasa 4m2), 1/4, GAS, lift, parking, interfon, telefon, klima, video nadzor. Izdaje se lep, svetao, dvostrano orijentisan, potpuno namešten stan sa pripadajućim parking mestom, koji se nalazi isepred zgrade. U neposerdnoj blizini šume....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan, odlično pozicioniran, blizina Terazija, pijace Zeleni venac, Beograd na vodi i autobuske stanice. Stan ima izuzetno povoljne režije, klimatizovan sa grejanjem na klimu ili francuske radijatore. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. GREJANJE - Norveški....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.088 €, 64,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 650 €, 64,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i izuzetno svetao poslovni prostor površine 64 m², smešten u novoj poslovnoj zgradi, savršen za IT kompanije, razvojne timove i kancelarijsko poslovanje. Prostor se sastoji od dve zasebne kancelarije, kuhinje, kupatila i terase. Opremljen je podnim grejanjem na gas,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76m2(dve terase 5m2), CG, lift, IV/XVI, telefon, interfon, ostava, podrum, parking. Uknjiženo 71m2. Fantastičan komforan trosoban stan od 76m2 u srcu Vračara. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Zgrada je uredna i obezbedjena video nadzorom i interfonom. Stan je veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, lepo sređen, potpuno opremljen, veoma funkcionalan, tri spavaće sobe, video nadzor, topla voda. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 400 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Generala Božidara Jankovića 2.5, 64m2, PR/1, EG, telefon, interfon U ponudi dvoiposoban opremljen stan, na dobroj lokaciji. Grejanje u stanu je etažno (pelet) i uključeno je u cenu. Idealan za porodicu ili studente. Odmah useljiv! Agencijska provizija....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
26.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 900 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude prostran, svetao, kompletno renoviran stan u mirnom kraju, u blizini Botaničke bašte. Stan se nalazi u maloj salonskoj zgradi bez lifta, sa svega 5 stanova, što pruža dodatni mir i privatnost. Dvostrano je orijentisan, izuzetno dobro pozicioniran i pun....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 900 € na 775 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 775 €, 64,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
20.05.2026 - 775 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, odvojena spavaća soba, zastakljena lođa, dvostrano orijentisan. Agencijska provizija z azakupca e plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 169.000 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen dupleks u vrlo modernoj, luksuznoj pametnoj zgradi, koja u sklopu ima mini spa, teretanu i igraonicu. Nalazi se u samom centru Zlatibora, pored hotela Mona. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, prelepog enterijera, a čine ga dnevni boravak, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 64m2(terasa 13m2), TA, IV/V, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 51m2. Lep, očuvan stan u blizini Mirijevskog bulevara. Stan je adaptibilan. Lokacija pruža mogućnost povezanosti sa svim delovima grada. Prelepa zastakljena terasa Vam omogućava celo leto uživanja i pogleda na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 76m2 (terasa 5m2), CG, 2/3, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban stan, površine 76m2, smešten na mirnoj lokaciji na Banovom brdu. Stan je izuzetno svetao i kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Od prostorija poseduje:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.000 €, 64,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....