• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 14 dana 90 m2 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 14 dana 90 m2 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 14 dana 90 m2 do 280000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 14 dana 90 m2 do 280000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 275.000 €, 87,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Bulevar despota Stefana, 12/13, cg,-Stvarna površina-87m2 , ugovorna površina-78.00m2, U ponudi je stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Botaničke bašte, sa prelepim pogledom, izuzetno dobro i funkcionalno iskorišćenog prostora. Ovaj stan daje prednost života u centru, gde vam je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjižen. PORODIČAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlična gradnja, parket, lux pločice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Široko predsoblje. Mali....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 274.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 274.000 €, 86,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 274.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u Bloku 71, u ulici Dr Ivana Ribara, smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, od ukupno 6 spratova. Stan je dvostrano orijentisan, što mu daje dosta svetla i prijatnu prozračnost. Ukupno funkcionalan raspored čine dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 279.500 €, 96,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

*Lokacija! Na korak do pozorišta i pešačke zone *Salonski stan- visoki plafoni - dvostrano orijentisan *Idealno za život ili kancelarijske delatnosti Dnevna soba Odvojena kuhinja/trpezarija Spavaća soba sa prostranom zastakljenom terasom Radna ili spavaća soba Predsoblje + poluotvorena....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 270.000 €, 82,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa kuća, mereno ima 157m2 sa terasom, a uknjižena na 82m2, smeštena na 5,87 ari placa. Kuća poseduje podrum sa kotlarnicom, u prizemlju veliku dnevnu sobu sa izlaskom na terasu koja gleda u dvorište, kuhinju, ostavu i kupatilo. Na spratu su tri spavaće sobe, kupatilo, terasa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 268.450 €, 91,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. Stambeni kompleks koji se gradi na atraktivnoj lokaciji u Beogradu u dr Velizara Kosanovića. Luksuzni objekat projektovan je po najvišim standardima sa ciljem da zadovolji sve potrebe urbanog stanovanja, kao i sigurnost i komfor porodičnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 264.000 €, 88,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u srcu Banjice, nova zgrada. Ova lokacija pruža savršen balans između mirnog porodičnog života i urbane infrastrukture. Cena stana je 272.800 evra + PDV 10%. Mogućnost povrata PDV-a za kupca prvog stana. Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 262.400 €, 82,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 82 m2 u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najatraktivnijih lokacija, Bulevar oslobođenja. Objekat je građen po visokim standardima, sa posebnim akcentom na kvalitet materijala, funkcionalnost i dugotrajnost. Stan je moderno projektovan, sa optimalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 283.250 €, 98,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju petosoban, kompletno namešten duplex stan na Novoj Detelinari, kod Bulevara Evrope!---Agencijska šifra 1007992.Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, staroj svega 8 godina, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Nova Detelinara, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana 90 m2 do 280000 eura (242)
  • www.indomio.rs ekskluzivan 90 m2 do 280000 eura (17)
  • www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 14 dana do 280000 eura (28)
  • www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 14 dana 90 m2 (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>