• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan prizemlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs ekskluzivan prizemlje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan prizemlje" pronađeno 100 nekretnina - prosečna cena 1.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2
    • do 230 m2
    • 230 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 230 m2
    • 280 m2
  •  Po ceni
    • do 99000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.250.000 €, 232,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novo na tr��i��tu, idealna prilika za investitore! Ekskluzivan poslovni prostor na prodaju, sme��ten na jednoj od najprometnijih lokacija u centru Beograda, na Bulevaru kralja Aleksandra. Ovo izuzetno mesto je savr��eno za poslovanje zahvaljuju��i neposrednoj blizini gradskog prevoza,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 390.000 €, 145,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

U prodaji je jedinstvena urbana vila vrhunske arhitekture i kvaliteta, koja spaja luksuz savremenog stanovanja sa komforom porodične kuće. Ova ekskluzivna nekretnina predstavlja samostalnu stambenu celinu sa sopstvenim dvorištem, zasebnim ulazom i višespratnim rasporedom koji pruža....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 3.000 €, 350,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, odmah useljiv ekskluzivan, ulični poslovni prostor na jednom od bulevara na veoma frekventnoj lokaciji. Prostor je je veoma svetao, dvostrano orijentisan, sa "open space" konceptom, sa velikim frontalnim staklenim portalima. Raspoređen je u tri nivoa (Sut-89m2.+PR-132m2+Galerija-129....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 2.000 € na 1.500 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.500 €, 400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 2.000 €
20.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Save Kovačević - Živka Petrovića 5.0, 200m2 kuća, 200m2 poslovni prostor, 5ari, PR/1, EG. Izdaje se prostrana, ekskluzivna kuća sa poslovnim prostorm i dva parking mesta u prelepom dvorištu. Na odličnoj lokaciji, na svega par minuta od centra Zemuna i autoputa, i blizini Prvomajske....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 3.000 €, 660,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća sa bazenom, ekskluzivna lokacija, potpuna privatnost, Popovica (F.Gora-cca 12km od centra N.Sada), stambene površine 660m2 (glavna kuća)+cca 90m2 pomoćni objekat (posebna kuća za goste ili pomoćno osoblje, ostave) na parceli površine 3500m2 sa prelepim pogledom na obronke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101206, PR/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. Ekskluzivan, dvoiposoban stan u prestižnom kompleksu A blok.Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini retkom i izuzetno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.800 €, 250,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 3.000 €
08.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA KUCA U NIZU (250m²): 5 Spavaćih Soba, Sopstvena Bašta i Mogućnost Različite Namene! Uknjiženo 150m2 korisne površine. Tražite prostran, luksuzan i funkcionalan prostor? ✨ Izdaje se impresivna kuća u nizu od 250 m², idealna za veliku porodicu ‍‍‍ ili kao reprezentativni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 18.000 €, 1500,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor površine 1.500 m2, koji je pravilnog oblika i nalazi se na celoj drugoj etaži poslovne zgrade. U prizemlju se nalazi prijemni prostor (hol) površine 80 m2. Prostor ima zaseban ulaz i prijemni hol, kao i lift koji vodi tačno od prijemnog hola do....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 450.000 €, 355,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja prelepe, prostrane, luksuzno opremljene porodične kuće, lokacijski odlično pozicionirane, u malom, idiličnom gradiću na obali reke Tise, na svega pola sata vožnje od Novog Sada, i nepunih sat vremena od Beograda., nadomak samog auto-puta. Ova nekretnina omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.500 €, 365,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Ekskluzivna luksuzna kuća- Zvezdara, kod BEO Shopping centra. Površina: 365 m2 + 30 m2 terasa Plac: 15 ari. Grejanje: Pelet/struja Struktura: PR + I + PTK Garaža: 41 m2 + više parking mesta Useljiva odmah Na izdavanje je dostupna jedinstvena, luksuzna kuća zvanično proglašena....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 385.000 €, 319,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Nemenikuće - Kosmaj kuća, 5+, PR, toplotne pumpe, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, plac 10 ari, pomoćni objekat, bazen Ekskluzivna prodaja: Moderna porodična vila na obroncima Kosmaja (naselje Nemenikuće). Uživajte u savršenom miru na samo 45 minuta od Beograda. Ova luksuzna....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 385.000 € na 410.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 410.000 €, 247,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi jedinstvena luksuzna vila na 40 minuta od centra Beograda, smeštena na obroncima šumovitog Kosmaja savršen spoj moderne arhitekture, prirodnog okruženja i vrhunskog komfora. Ova moderna kuća projektovana je po najvišim savremenim standardima, uz korišćenje pažljivo biranih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 4.200 € na 4.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 4.500 €, 310,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 4.900 €
10.04.2026 - 4.200 €
06.05.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Izdaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 4.600 € na 4.550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.550 €, 753,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 4.900 €
20.03.2026 - 4.800 €
01.04.2026 - 4.600 €
08.05.2026 - 4.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Preko puta stadiona Crvene zvezde, u mirnoj voždovaćkoj ulici izdaje se ekskluzivna kuća na čak 5 nivoa i 10 soba, sa 3 kupatila, 3 toaleta, 3 velike zastakljene lođe i sa velikom garažom za dva vozila. Nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Centralni kotao pomoću toplotnih pumpi,....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 270,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva Porodična Kuća sa Impozantnim Placem u Vrčinu - Savršenstvo Na 15 Minuta od Centra Grada U ponudi s ponosom predstavljamo jedinstvenu priliku - Po+Pr+1+Pk, uknjiženu porodičnu kuću smeštenu u Vrčinu, udaljenu svega 15 minuta vožnje autom od centra Beograda. Sa svojih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-100 (od ukupno 100)

<< <1 2 3> >>