• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan parket Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan parket Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan parket zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 310.000 €, 80,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru poslovnog dela Novog Beograda, u zgradi YUBC-a, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na šestom spratu sa potkrovljem, dobro održavane i uredne zgrade iz 1990. godine. U neposrednoj blizini je deset vrtića na 15 minuta hoda, dve osnovne škole, gimnazija, marketi,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, površine 50m2 na osmom spratu stambene zgrade sa četiri lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta Niškog Kulturnog centra, na 10minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, troezarija sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 330.000 €, 146,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 7 modernih luksuznih kuća površine 146m2 sa sopstvenim bazenima površine 10x4 u ekskluzivnom zatvorenom naselju u blizini Kosmaj. Kompleks je osmišljen kao prava oaza mira i privatnosti, okružena prirodom, zelenilom i čistim vazduhom, na svega 40 minuta od grada —....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju stan na izuzetno traženoj lokaciji, u delu Crvenog pevca u Nišu. Ovaj jednoiposoban stan predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 149.000 €, 60,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice, 10-ak minuta hoda do samog centra grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 59,60 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i zastakljenoj terasi, pruža oko 45m2. Stan se nalazi na sedmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan - Centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša, na IV spratu (nije poslednji), bez lifta, TA grejanje, upisane površine 80m2 + terasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u ostale prostorije (dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Apelovac, 330 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite slobodu koju stan ne može da pruži? Na potezu Bogoslovija / Trošarina izdaje se kompletno opremljena kuća od 60m² koja nudi savršen balans između urbane lokacije i potpune privatnosti. Prostor prilagođen vašim potrebama Za Porodice: Bezbedno, ograđeno dvorište od 3 ara idealno....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs parket zadnjih 7 dana (101)
  • www.indomio.rs ekskluzivan zadnjih 7 dana (14)
  • www.indomio.rs ekskluzivan parket (95)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni