• GoHome Professional
www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.101 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 190.500 € na 185.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 190.500 €
13.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica - Tolstojeva. EKSKLUZIVNA PRODAJA TROSOBNOG STANA NA TOP LOKACIJI! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje na 3/5 spratu, sa liftom. Površine je 60m2, uknjižen 1/1. U osnovi je trosoban, sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa polu-izdvojenom kuhinjom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 199.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 199.000 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 210.000 €
13.05.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći. Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m² Struktura stana: prostrana....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 222.000 € na 215.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 215.000 €, 117,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 222.000 €
17.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

***EKSKLUZIVNA PRODAJA*** Prodaje se dupleks od 117 m² (uknjižen), sa 24 m² krovne terase (urađeno podno grejanje i priključak za vodu) koja pruža fantastičan panoramski pogled na Frušku goru i grad. - Struktura stana: • Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom • 3 spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs ekskluzivan do 200000 eura pala cena zadnjih 14 dana'
176.130 €
2.000 €
1.900 €
 
-15%

Promena cene sa 2.600 € na 2.200 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 2.200 €, 138,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 2.600 €
15.05.2026 - 2.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan penthaus u novogradnji na Vračaru, moderno uređen i potpuno opremljen za udoban i sofisticiran život. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, tri komforne spavaće sobe, dva elegantno uređena kupatila....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 2.400 € na 2.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 2.100 €, 109,00 m2 cca 19 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.400 €
06.05.2026 - 2.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna poslovna prilika na Novom Beogradu – premium prostor u bloku 22 sa garažom i opremom. Izdaje se vrhunski poslovni prostor površine 109m, smešten na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu – u Bloku 22, u okviru Bulevara Arsenija Čarnojevića.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.800 €
13.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan – Elixir Garden U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Elixir Garden (kondominijum). Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 930 € na 850 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 850 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 930 €
10.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Ekskluzivan, luksuzno opremljen i izuzetno komforan stan, smešten u neposrednoj blizini centra grada. Impresivne, prostrane prostorije, visoki plafoni, kvalitetna gradnja sa debelim zidovima i sofisticiran savremeni dizajn čine ovu nekretninu jedinstvenom ponudom na beogradskom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>