• GoHome Professional
www.indomio.rs dvorište - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs dvorište - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs dvorište" pronađeno 3 885 nekretnina - prosečna cena 1.483 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • jacuzzi
    • parket
    • opremljen
    • dve lođe
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 126,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi spratna kuća na Centrali u blizini Belog Dvora. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja, sprata i tavana. Uknjižena u osnovi na 126m2. Cela kuća ukupne kvadrature oko 300m2. Na prizemlju se nalaze kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, predsoblje, zatvorena....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanija, 750.000 €, 182,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjiženo, Po+Pr+1+Ptk, 182m2, 5.0, CG, renovirano, 3 mokra čvora, terasa, lođa, dvorište, podrum. Odlična porodična stambena kuća u nizu, na izueznoj lokaciji. renovirana, bez ulaganja. Kuća se sastoji od prizemlje + 2 sprata, kao i podrumsku prostorija koja ima mokri čvor. Postoji....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 213.000 €, 108,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Vrlo funkcionalna i moderna kuća, izgrađena pre tri godine, na prelepom placu i uređenim dvorištem. Autobusko stajalište blizu kuće. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 2.000 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno namešten luksuzan 4.0 stan u ekskluzivnom naselju Tatarsko brdo, Sremska Kamenica – savršen spoj komfora, privatnosti i prestiža, idealan za one koji cene mir, sigurnost i vrhunski kvalitet stanovanja. Osnovne karakteristike: - Prostran dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 550.000 €, 540,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 35056, 9a, p+sp, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa(3), uknjižen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. DVE PORODIČNE KUĆE. Prva kuća do ulice 350m2 sa lokalom....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 97.000 €, 136,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće ,uknjižene na 61m2 i 75m2 korisne površine, na zajedničkom placu površine 185m2 kod Starog jezera u Kikindi, kao i građevinsko zemljište pored i iza kuća ukupne površine 631m2, koje se koristi kao bašta. Prva kuća korisne površine 61m2 je spratna i sastoji se:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 124.250 €, 71,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.indomio.rs

Novo naselje na Raju, u blizini Akva Parka, i osnovne škole . Sastoji se od 4 kuće, dve su podeljene u dva dupleksa, a dve su podeljene u tri dupleksa, opremljenih troslojnom PVC stolarijom sa roletnama, i podnim grejanjem. Površina dupleksa je 71m², poseduje svoje dvorište, a na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 412.000 €, 100,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Popovici – raj za ljubitelje prirode sa pogledom na ceo Novi Sad!Agencijska šifra 3000365.U ponudi je ušuškana porodična kuća na izuzetnoj lokaciji na Popovici, nadomak glavnog puta, sa asfaltnim prilazom koji vodi direktno do imanja. Idealna je za sve koji traže....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 323.000 €, 98,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Cena stana je sa uračunatim PDV-om i pripadajućim garažnim mestom. Stambeni objekat poseduje podzemnu garažu, sa auto-liftom i zajedničko dvorište, je opremljen instalacijom dojave požara, detekcije gasa i video nadzorom. Zgradu je izgradila renomirana građevinska kompanija koja je....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 180.000 €, 187,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće Vrnjačka banja. Na placu od 20 ari, zasebna kuća. Kuća je potpuno renovirana. Zidana od cigle. Kompletno promenjene vodovodne i elektro instalacije. Kuća ima dve etaže + tavanski prostor. Prizemlje, I sprat i tavan. sredjen, Od prostorija u prizemlju ima veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 169.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

U ulici Vuka Karadžića u prizemlju kuće prodaje se uknjižen stan (90m2) sa pripadajućim dvorištem (3 ara) kao i pripadajućom garažom (30m2) Prostorije: Ulazna zona, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa ispred dnevnog boravka. Predivna pozicija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 161.300 €, 73,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

SREMSKA KAMENICA, TROSOBAN, 73M2+30M2 OGRAĐENO DVORIŠTE. Oglašavamo prodaju stana u izgradnji u Sremskoj Kamenici . Stan je trosoban sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila i ograđenog dvorišta od 30m2. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 1008493 ( Miloš....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 270.000 €, 109,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se samostalna prizemna kuća sa zidanom garažom i radionicom ukupne površine 109kvm, na velikom placu ukupne površine 5598kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala (1972g.), stari format cigle sa betonskim plafonom (mogućnost podizanja sprata). U svom sastavu....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 451.200 €, 101,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

ŠIFRA OGLASA: 652 101m2, TROSOBNA Predstavaljamo Vam nesvakidašnju Vilu na našem prostoru, građenu u grčkom stilu na obroncima Fruške Gore. Ono što čini ovu sjajnu nekretninu posebnom, je to da nikoga neće ostaviti ravnodušnim, jer odiše šarmom i lepotom, što možete osetiti jedino....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetno lepu kuću sa otvorenim pogledom, na Dedinju na odličnoj lokaciji u ulici Aleksandra Tirnanića Tiketa. Kuća se sastoji iz tri nivoa. U prizemlju kuće su garaža za dva automobila, kotlarnica (grejanje alternativno na struju i gas,centralni bojler) kupatilo, toalet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 72,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Idealan je za život kao i za izdavanje u poslovne svrhe. Stan je u osnovi dvosoban, uz minimalna ulaganja može se prepraviti u idealan trosoban stan. Stan dvostrane orijetnacije, dnevni boravak i kuhinja gledaju....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 270.000 €, 250,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomoćni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Prodaje se ugostiteljski objekat sa razradjenim poslom. Resort sadrzi Vilu sa 4 lux opremljena kategorizovana apartmana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 200,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzna kuća u nizu na Dedinju, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Ova impozantna i potpuno uknjižena nekretnina pruža savršen spoj komfora, modernog dizajna i praktičnog rasporeda. Detalji nekretnine: Lokacija: prestižno naselje Dedinje,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na više etaža površine 1000m2. Prostor se sastoji od: - odvojene kancelarije na dva sprata (postoji mogućnost prilagođavanja potrebama budućih zakupaca) - kuhinje - toaleti na svakoj etaži - dvorište sa roštiljem, stolovima i prostorom za odmor - klimatizacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 250 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoriste se deli sa jos jednom garsonjerom ali svaka ima svoj ulaz odvojeno. Informatika je oko 3 hiljade, struja i grejanje oko 4 hiljade. Parking dostupan.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 640.000 €, 500,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovna Zgrada i Porodična Kuća Porodična kuća i potpuno nov poslovni objekat smešten u jednoj od najpoznatih ulica na Južnom Telepu sa ukupnom površinom od 500m2 i prostranim dvorištem od 631m2. Porodična kuća sa dve stambene jedinice sa savremenim dizajnom: Prostrana porodična....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 147,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115004, II/II, video nadzor, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, kancelarija. Jedinstvena ponuda stana na Dedinju na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini ambasada, PINKa, škola , Maxija.. Luxus retro stila doprinosi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 288,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

5,0 Savski Venac, Beli dvor, Diane Budisavljevic, 288m2 ( 129m2 uknjizenog stambenog prostora i 67m2 uknjizenih u polusuterenu u funkciji garaze i teretane ), eg ( gas/struja ), VPR + I + PTK + PSUT, odlicna kuca u nizu ( na placu ukupno 5 kuca ), vrlo kvalitetna gradnja 2008.godine,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 113.500 €, 136,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa dvorištem i garažom !!! U mirnom delu grada blizu bolnice , fakulteta , marketa i parkova prodajemo kuću za veću porodicu ili izdavanje . Kuća se sastoji od podruma , prizemlja i sprata , raspored je odličan i funkcionalan . U prizemlju je predoblje iz kog stepenice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 200.000 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam komforan, porodičan stan na mirnoj lokaciji, uknjižen 1/1. Strukturu stana čine veliki dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na veću terasu, tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na manju terasu, WC, kupatilo i komotno predsoblje sa plakarima. Cena je za potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 270,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorospratna, kompletno renovirana kuća (radovi su u toku) površine oko 270m2 i sastoji se iz tri etaže i prizemlja sa garažom i ostavom, pogodna za razne poslovne namene, kao što su kancelarije, ordinacije, edukativne ustanove, IT firme i sl. Lokacija je izuzetno mirna,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 270,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.indomio.rs

Kuca u Meljaku sa građevinskom dozvolom 270m2 dvorištem i njivom od 1,25 hektara. Dva četvorosobna stana + 40m2 u prizemlju , letnji boravak + dodatne ekonomske prostorije (ostava za ogrev, kotlarnica,prostorija za alat pribor) , grejanje na kotao (struja čvrsto gorivo). Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 90.000 €, 117,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se novija renovirana kuća i poseban objekat - poslovni prostor, ugostiteljski objekat u radu, blizu centra Turije. Kuća i ugostiteljski objekat se nalaze na parceli od 1224 m2, sa lepo uređenim dvorištem i pomoćnim objektima. Kuća ima 117m2 i ima dve velike sobe i jednu manju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 54.60m2 + 76m2, terasa 27.5, dvorište 4.3 ara TA, VPR/III, telefon, interfon, podrum, parking. U procesu legalizacije. Stan od 54,6m2 sa pripadajućim dvorištem površine 4.30 ari. Dvorište poseduje zaseban ulaz, gde se može ući kolima. Stan se nalazi na nivou visokog prizemlja(2.5....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban stan uz doplatu ili plac od 3-4 ara u okolini (Kolonija, Kupusara) sa objektom. Kuća je spratna, suteren je takođe stambeni prostor, sastoji....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 58.000 € na 60.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 60.000 €, 112,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 49.000 €
15.10.2025 - 58.000 €
22.02.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Zrenjaninu, naselje Mičkei, površine oko 79 m2 na placu od 2.72 ara. Kuća se sastoji od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe do ulice i kupatila. Grejanje na plin, struja trofazna, gradska kanalizacija. Dvorište ograđeno i popločano i ćine ga pomoćne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje Tatarsko Brdo, ulica Mare Ognjanovic. Sazidana je, odnosno useljena krajem avgusta 2020. godine. Od centra grada udaljena je 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 697.000 €, 215,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa kuća, 215m2, terase, PR+I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, video nadzor, alarm, KATV, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, dvorište 1a Ekskluzivna kuća na Dedinju, novije gradnje, u blizini Belog dvora. Kuća je visokog....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 1.700 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.700 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća kao poslovni prostor, na atraktivnoj lokaciji, na Viniku. Izdaje se nenamešten. Površina prostora je 200m2. Sastoji se od pet prostorija, dva kupatila, jednog toaleta i dve terase. Pregradni zidovi mogu se rušiti u zavisnosti od potrebe zakupca. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 153.000 €, 73,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na prvom spratu iznad koga se nalazi lako dostupan tavanski prostor.Objekat se sastoji ima svoje pripadajuće dvorište u koje možete parkirati svog četvorotočkaša. Na samom ulazu je prostran hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije. Dve spavaće sobe su južno orijentisane.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 69.000 €, 92,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u Golubincima na odličnoj lokaciji - blizina centra. Uknjiženo 1/1. Plac je podeljen u tri dela: dvorište sa kućom, ekonomsko dvorište i bašta, voćnjak. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 67.000 €, 91,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: K567 Na prodaju renovirana, kompletno nameštena i odmah useljiva kuća površine 91 m², smeštena na 6 ari ograđenog placa, na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Ova nekretnina predstavlja retku priliku da imate mir, zelenilo i privatnost u centru Mladenovac, uz sve gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.150 €, 47,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi izuzetan dvosoban stan u novogradnji u najboljem i najmirinijem delu Karaburme. Zgrada modernog izgleda, sa malim brojem stanova, okružena zelenilom sa vrhunskim kvalitetom ugrađenog materijala. Infrastrukturno odlično povezana sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 155.000 €, 205,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu kuću na odličnoj lokaciji u užem centru Pančeva, pored osnovne škole, vrtića, bolnice, velikog tržnog centra, Narodne bašte, šetališta Tamiš, pošte i raznih prodavnica u ulici Cara Lazara. Kuća je spratna, površine 205 m2, građena po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.350 €, 126,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi izuzetno svetao i prostran duplex stan površine 126m² (90m² u prizemlju + 36m² na spratu), smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Adamovićevo naselje. Raspored prostorija: Donja etaža: prostrani dnevni boravak, velika trpezarija sa kuhinjom, dve komforne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 280.000 €, 340,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,