• GoHome Professional
www.indomio.rs dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs dvorište - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs dvorište" pronađeno 3 885 nekretnina - prosečna cena 1.483 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • interfon
    • klima
    • 1.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 170,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.600 €, 35,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna garsonjera površine 34,45 m² u Vrnjačkoj Banji, u prirodnom okruženju i na odličnoj lokaciji u blizini centra, policijske stanice, škole i opštine. Stan je u izgradnji i projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa naglaskom na funkcionalnost, komfor i prirodnu....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 339.900 €, 220,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se novija kuća, izgrađena 2018. godine, smeštena na svega 3 km od centra Novog Sada. Ova kuća, površine oko 220 m2, izgrađena je sa visokim nivoom kvaliteta i prostire se na tri nivoa: suteren, prizemlje i sprat, što je lepo prikazano na slikama. Objekat je potpuno legalizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 343.000 €, 97,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, funkcionalan, uknjižen, dvostrano orijentisan (jugoistok-severozapad), svetao, četvorosoban salonski stan visokih plafona, na prvom od četiri sprata uredne i dobro održavane zgrade sa liftom, u samom centru grada u Takovskoj ulici. Sastoji se....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. U mogućnosti smo da vam ponudimo kuću sa piscem,mesto Rajkovac,iznad Vlaškog polja,opština....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 465.300 €, 290,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Telep, prodaje se samostalna kuća na dve etaže, uknjižena. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata sa dva trosobna stana. Kuća je kvalitetno građena, lepo dvorište sa garažom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, etažno grejanje na gas. Za više informacija pozovite 060-6211-685....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2023. - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.indomio.rs

Prizemna vikendica sa prelepim dvorištem.Sastoji se od trpezarije sa kuhinjom , kupatila i ostave.Na samom placu se nalazi dosta voćki i to: 5 stabala trešanja, 10 stabala višanja, 1 stablo jabuka, 15 stabala krušaka, 110 stabala šljiva, 6 oraha, 5 kajsija, 4 lešnika, 15 kupina, 10....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 123.600 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepo uređena i funkcionalna kuća površine 54 m² u mirnom delu Veternika, idealna kako za porodičan život, tako i kao investicija. Ukupna površina placa iznosi 84 m². Nekretnina se trenutno u dokumentaciji vodi kao garaža, ali je započet proces prenamene u stambeni objekat,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 698.000 € na 669.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 669.000 €, 155,00 m2 cca 4320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 698.000 €
22.05.2026 - 669.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Dorćolu, u mirnoj ulici koja pruža potpunu privatnost u samom centru grada. Kuća je nedavno kompletno renovirana, pažljivo osmišljena kao moderan i funkcionalan prostor, sa naglaskom na svetlost, otvorenost i povezanost enterijera sa spoljnim ambijentom. Ukupna....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 61.800 €, 80,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća novije gradnje sa dvorištem punim zelenila. Kuća je zidana 2011. godine i ima tri sobe, kupatilo, kuhinju koja je povezana sa dnevnom sobom, predsoblje, odvojenu ostavu, dva ulaza u kuću, te se raspored prostora može lako prilagoditi želji kupca. Iza stambenog....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 385.000 €, 250,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno opremljenu kuću sa bazenom, u mirnoj ulici, u Novim Banovcima sa pogledom na Dunav. Kuća se prostire na placu od 9 ari, prilikom gradnje se vodilo računa o svakom detalju, građena tako da vlasniku pruži udobnost i visok kvalitet življenja. Sastoji se od prizemlja....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu priliku kako za prodaju stanova za stanovanje, tako i za poslovni prostor (lokal, ordinacija, kancelarija, apoteka). Stan ima 67m², uz mogućnost....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 170.000 €, 230,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: K655 Predivan kutak udobnosti i harmonije - prodaje se kvalitetna prelepa kuća površine 230 m2. Sa svojom prostranošću i umirujućim prirodnim okruženjem, ova kuća nije samo prostor, već pravo iskustvo porodičnog života. U srcu 4 ara placa, kuća nudi sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 480.000 €, 74500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE UREĐENO POLJOPRIVREDNO GAZDINSTVO LOKACIJA Šumadijska regija, blizu Aranđelovca 6 km Ukupna površina 7,44 ha OPIS NEKRETNINE Kompletno ograđeno imanje sa video nadzorom i dva pristupa. Jugozapadno orijentisan teren na blagoj padini (250-330m nadmorske visine) sa stalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.980 €, 25,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija! Uknjižen idealan jednoiposoban stan u samo 25m2. Nalazi se u blizini Limanske pijace, Promenade, fakulteta. Okrenut je na dvorište, tako da je mir i tišina. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Cena nije fiksna. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Savršena....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

127m2 stambenog prostora + dve terase 61m2, parking za dva automobil, 11.5 ari placa. Plac uknjižen, objekat predat na legalizaciju. Retka ponuda na tržištu - LUKSUZNA KUĆA sa velikim placem u Borči (u blizini vile Anđela) Prodaja je hitna! Cena: 398.000 € Zašto je ovo prava prilika?....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 64,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, Krunski venac u jednoj od najlepših ulica ,Smiljanićevoj. U vrlo održavanoj zgradi, gradnje socrealizam, na prvom spratu, sa po dve stambene jedinice nalazi se stan. Sigurnosna ulazna vrata, veliko predsoblje, velika spavaća soba....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 310.000 €, 302,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem od 14,59 ari. Ova impresivna nekretnina pruža savršen spoj komfora, elegancije i funkcionalnosti, idealna za one koji traže vrhunski životni stil.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 270.000 €, 528,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zamislite da živite u mirnoj ulici, a da ste zapravo u samom centru Ćuprije. Sve što vam treba – škola, prodavnica, apoteka – na par minuta hoda, a kod kuće vas čeka mir, prostor i udobnost. * Ova nekretnina je više od kuće – to je uređeno porodično imanje koje čine: * Glavna kuća....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 295.000 € na 220.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 220.000 €, 193,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.07.2025 - 295.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120667, 4.65a, klima, terasa, uknjižen, garaža(2), dvorište/bašta. HIT CENA ZA DVE KUĆE! Dve kuće na jednom placu površine 465 m², u mirnom i zelenom delu Klise. Kuće imaju 96m² i 97m², u dobrom su stanju, održavane i funkcionalne.Svaka kuća ima po tri sobe i kuhinju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BATAJNICA, 460.000 €, 324,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, funkcionalan višenamenski prostor u Ugrinovcima u glavnoj ulici koja povezuje dve petlje na autoputevima. Ukupna povrsina objekta je 330m2 na 15 ari placa. Sastoji se od višenamenskog proizvodno-magacinskog prostora površine 220m2 i kancelarijskog prostora oko 110m2./mogucnost....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 78.000 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115233, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 179.000 €, 75,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan troiposoban stan na jednoj od glavnih Voždovačkih ulica. Uprkos svojoj urbanoj lokaciji zgrada je uvučena u odnosu na ulicu i poseduje unutrašnje dvorište sa velikim brojem parking mesta. U blizini prodavnica,fakulteta, autobuskog i tramvajskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 580.000 €, 365,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119060, PR/III, pomoćni objekti(1), klima, uknjižen, renoviran, zidani, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ugostiteljski objekat. Prodaje se restoran na Ibraskoj magistrali. U svojoj strukturi poseduje recepciju, salu, kuhinju sa pomoćnim prostorijama, magacin,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 50.000 €, 135,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvorišni stan za adaptaciju, površine 135 m2. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo, centralnu sobu iz koje se ulazi u 2 sobe do ulice i kuhinju sa ostavom. U dvorištu se nalazi garaža. Dvorište je zajedničko ali postoji mogućnot otvaranja posebnog ulaza i postavljanja....

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 210.000 €, 260,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

Za svaku preporuku !!! U ponudi zasebna vertikala koja se nalazi na lepo odžavanom i ograđenom placu od 3,4ara, pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se iz tri nivoa koji su povezani unutrašnjim stepeništem, ali mogu da funkcionišu i kao zasebne stambene jedinice. Raspored : - prizemlje:garaža/radionica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg Dorćola, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu, nalazi se izuzetan stan površine 224m2, smešten u luksuznoj novogradnji koja objedinjuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 3.000.000 €, 561,00 m2 cca 5350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen i namešten restoran u Zemunu, na tri nivoa. U SUTERENU se nalazi: Četiri rashladne komore, 2 magacina, vešernica, soba sa protiv požarnom opremom, 2 svlačionice (muška i ženska), sa tuš kabinama, prostorija za pripremu ribe, kancelarija. Iz suterena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.350 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41389, 061 234 30 11 Stefanela, Stan se nalazi u novijoj, izuzetno kvalitetno građenoj zgradi, koja je kompletno pokrivena video nadzorom i poseduje jedinstveno privatno dvoriste u sklopu zgrade koje je na raspolaganju stanarima. Stan je dvorisno orjentisan i samim tim nema buke .....

 
 
 
  Kuća, UB, 105.000 €, 225,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Sređena kuća 225 m2 na Ubu, Stublenica Plac površine 30 ari Kuća sa dve etaže Jedan deo sređen kao poseban stan, spavaća soba, dnevna soba, kupatilo i kuhinja Drugi deo dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, toalet i 3 spavaće sobe Garaža za 2 automobila, ostava i magacin....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 250.000 €, 483,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Pogodna za staracki dom. Kuca je uknjizena, ima 483m2 i 8,11ara kultivisanog placa. U prednjem delu dvorista su breze, kedrovi, borovi i jelke, parking mesta za dva auta, zidana kuca za psa, dok je zadnje dvoriste pod vocnjakom. Prizemlje: hodnik u mermeru, kupatilo, kuhinja i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 140.000 €, 44,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi dvorišni stan po strukturi dvosoban ukupne površine 44,54 m2,uknjiženo na 22 m2. Odlična lokacija. Dvorište na korišćenje i dve šupe. .

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 180.000 €, 230,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

KUCA SE NALAZI NA ULASKU U TEMERIN, UDALJENA OD GLAVNOG PUTA OKO 150 metara. UDALJENOST OD NOVOG SADA JE 20 KILOMETARA(centar grada - centar Temerina), STIZE SE ZA 15 MINUTA, NORMALNE VOZNJE. KUCA JE DOBRO ODRZAVANA TAKO DA NIJE POTREBNO VELIKO ULAGANJE, PVC STOLARIJA, JEDINO TREBA....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.800 €, 63,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 146.800 €, 57,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

Podaje se odličan trosoban stan, na dobroj lokaciji. Uknjižen 1/1, bez tereta. Prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, terasa, prostor za plakare. U sklopu zgrade postoji prelepo dvorište sa igralištem za decu. U okolini se nalaze škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2022.,

www.indomio.rs

20285, 061 234 30 11 Stefanela, Dvosoban stan, dvorišno orijentisan. U dvorištu zgrade se nalazi zajednički parking sa dovoljnim brojem parking mesta, zelenom površinom, zajedničkim zidanim roštiljem. Zgrada poseduje biciklanu, lift, zgrada se uredno održava. Stan sa dobrim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 95.000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Alibunar, Centar, Banatska, 200m2+5.26ari 200m2+5.26m2, 4.0, PR/2, EG, Gas, terasa, garaža, parking, podrum, telefon Porodična stambena zgrada, uknjižen, ograđeno dvorište 5.26ari....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 295.000 €, 77,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban salonski stan na prvom spratu stambene zgrade. Ukupna površina iznosi77 m (od toga - uknjiženo 75 m + 2 m2 površine zastakljune lođe). Stan se sastoji oddnevnog boravka, odvojene trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe,kupatilaizastakljene lodjesa pogledom na dvorište.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.000 €, 98,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

- Na prodaju kuća u Rumi - 98m2 u osnovi, ukupno korisne površine 241m2 - Površina placa iznosi 400m2 - Porodično naselje u blizini svih bitnih sadržaja (škole, vrtić, prodavnice, igralište, restorani, frizeri - sve na dohvat ruke, odlična povezanost sa centrom grada). -Kuća je spratna,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BARAJEVO, 500 €, 99,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću za izdavanje kompletno nameštenu u ograđenom prostoru na samo par minuta od autobusa linije 869 Banovo brdo - Draževac i linije 591 Lasta, Banovo brdo - Vranić. Vranić je naselje sa svom potrebnom infrastrukturom, Dom zdravlja, pošta, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 267.000 €, 162,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju nov potpuno opremljen petosoban stan nedaleko od centra Obrenovca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 39.000 €, 3212,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Mladenovac - Amerić plac, 32,12 ara, uknjižen Odličan plac, pravougaonog oblika, trenutno poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko zemljište. Plac je na oko pola sata vožnje automobilom od Beograda i oko 10-tak minuta vožnje od auto-puta. Do njega se stiže makadamskim....