• GoHome Professional
www.indomio.rs do 80 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs do 80 m2 što jeftiniji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 80 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs do 80 m2 što jeftiniji" pronađeno 28 253 nekretnina - prosečna cena 1.633 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • klima
    • prizemlje
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 190 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u centru Ćuprije, površine 56m². Stan je u odličnom stanju i predstavlja savršen izbor za sve koji žele da žive u blizini svih važnih sadržaja – prodavnica, restorana, kafića i javnog prevoza. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200 € na 190 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 190 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 220 €
17.04.2026 - 200 €
08.05.2026 - 190 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera kod Starog groblja. Površine je 25m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je na struju, troškovi su minimalni. Stan je opremljen svim neophodnim stvarima. i uređajima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 190 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u zgradi na Paliluli, kod Svetinikolske česme. Površina stana je 25m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije, kupatila i terase. Stan se izdaje nenamešten. Grejanje je etažno. Stan je lepo orjentisan i osvetljen, tako da ima puno dnevne svetlosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 200 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u kući u Duvanistu, ul.Branka Miljkovića, 74m2 na III (trećem) spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju. Cena mesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 200 €, 70,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ugostiteljski objekat - naselje Ilina Voda Lokal se sastoji iz dve prostorije, kuhinje, ostave i tri toaleta. Izdaje se na minimum šest meseci i obavezan je depozit u visini kirije. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 200 €, 67,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.indomio.rs

Lokal pogodan za uslužnu delatnost ali vrlo lako može da se preuredi i za potrebe drugih delatnosti. Sastoji se iz dva dela od kojih je jedan deo površine 43m2 a drugi 24m2. Prodaje se u viđenom stanju sa zatečenim inventarom. Stolarija je metalna sa drvenom oblogom u jednom delu....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor za izdavanje, smešten na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, sa izuzetnom vidljivošću i lakom pristupačnošću. Lokal je pogodan za različite vrste delatnosti – trgovinu, kancelarijske poslove, salone lepote ili druge uslužne aktivnosti. Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MEDVEĐA, 200 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u Lece, Medveđa. Površine je 64m2, nalazi se na I spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu je na struju. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim uređajima. Pogodan je za radnike rudnika.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 200 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na 7. spratu u zgradi sa 2 lifta, površine 62 m2. U svom sastavu ima predsoblje, 2 sobe, trpezariju, ostavu, kuhinju i terasu. Grejanje je na toplanu sa ugrađenim alokatorima. Postoji mogućnost unosa nameštaja u jednu sobu i opremanja kuhinje. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SUBOTICA, 200 €, 60,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Subotica-Novo selo, kancelarijski prostor za izdavanje od 60kvm, poseduje dve prostrane prostorije u potkrovlju od kojih je jedna opremljena kuhinjom. Poseduje i jedno kupatilo na ulazu. Sve prostorije su renovirane sa PVC stolarijom, Keramikom na podovima i grejanjem na struju TA....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150 € na 200 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, PARAĆIN, 200 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150 €
19.04.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo nameštenu kuću sa zasebnom spavaćom sobom blizu škole Stevan Jakovljević. Moguća upotreba zajedničkog dvorišta .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 200 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan u Kertvarošu. Stan se sastoji od hodnika, jedne zasebne sobe, kupatila, velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjim. Iz dnevnog boravka je ulaz u još jednu manju sobu. Iz kuhinje je izlaz na terasu. Nalazi se na visokom prizemlju. Izdaje se potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i veliku terasu od 10m2. Opremljen je za život, kompletna bela tehnika, veš mašina, tv. Nalazi se na mirnoj lokaciji. Izdaje se na duži vremenski period, depozit je obavezan. Grejanje je na TA peć, PVC....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 170 € na 200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170 €
10.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan na odlučnoj lokaciji u Jagodini. Stan se sastoji iz osunčanog dnevnog boravka sa izlazim na terasu sa koje se pruža prelep pogled, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i kuhinje sa šankom. Kontakt telefon : 065/8222-442 Bojan .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 200 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan dvosoban stan iznad hotela Marica. Ukupna površina stana je 52m2, nalazi se na drugom spratu manje porodične stambene zgrade. Sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, preko....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 200 €, 50,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se kancelarijski prostor od 50m2 u centru grada. Sastoji se iz jedne velike prostorije i toaleta. Postoji mogućnost grejanja na gas ili preko klima uređaja. Lokal je zaseban. Mogućnost izdavanje sa kompletnim inventarom i tada je cena 350e mesečno. Izdaje se na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 200 €, 50,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 50m² na atraktivnoj lokaciji u Čairu, u neposrednoj blizini restorana Tratoria. Objekat ima direktan prilaz ulici, što ga čini idealnim za skladišni ili pomoćni poslovni prostor. Stan je u izvornom stanju, a zakupac ima mogućnost renoviranja prostora po sopstvenim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 200 €, 50,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u jednoj od prometnijih ulica u gradu. Pogodan je za razne vrste delatnosti. Pozovite nas: 064/8312-082 065/8570-477 035/570-477 Ili nas posetite u agenciji u Paraćinu; Kralja Petra I 53, lokal 6 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 200 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan na Paliluli. Površine je 50m,nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Grejanje je TA. Stan je opremljen nameštajem i uređjaima ( u dogovoru sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta – savršen za studente! Stan je opremljen nameštajem i pruža udoban prostor za život i učenje. Lokacija je odlična – svega nekoliko minuta hoda do fakulteta, prodavnica, kafića i gradskog prevoza. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan kod Apelacionog sudaIzdaje se stan u ulici Dimitrovgradska u blizini Novog NišaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,trpezarije ,1 spavaće sobe, kupatila i terase.Ukupna površina stana je45 m2 i nalazi se u prizemlju u zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 200 €, 44,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u Durlanu blizu tri solitera, površine 44m2. Sastoji se iz dve prostorije i toaleta. Kompletno je renoviran i pogodan za razne delatnosti. Postoji mogućnost korišćenja i dvorišta ispred lokala. Grejanje je na struju, a postoji mogućnost ugradnje inverter klime u dogovoru....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230 € na 200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 200 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 250 €
17.04.2026 - 230 €
24.04.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran jednosoban stan u blizini Sajma, Kralja Petra I, površine 41m2. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi sa liftom. Izdaje se delimično namešten. Sastoji se iz sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u Durlanu. Nalazi se u prizemlju kuće sa posebnim ulazom. Sastoji se iz dva nivoa. U prizemlju je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilom, a na drugom nivou je spavaća soba. Stan je sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 200 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE -jednosoban - DIF/ Zaštita na radu — 40m², CG, lift, pogodan za studente. Mesečni zakup: 200eur .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 200 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U Sremskoj Kamenici naselje Čardak izdajemo stan u kući površine oko 40m2.Stan je komplet namešten ima odvojenu kuhinju kupatilo i dnevni boravak sa trpezarijom u kome ima dva ležajeva. Grejanje je na TA -struju na podu su pločice.(Moj Dom nekretnine u Novom Sadu, registracioni broj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LESKOVAC, 200 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednosoban stan u zgradi ,, Leteksa” blizu Bulevara Nikole Pašića.Stan je površine 40m2 i nalazi se na III spratu. .Sastoji se od hodnika, kupatila,t rpezarije sa kuhinjom i velike dnevne sobe. Stan je potpuno sređen i okrečen. Veoma je svetao i orijentisan je na istočnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 200 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u blizini ambulante u Duvaništu. Površine je 40m2, nalazi se na prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Grejanje je na struju. Stan je opremljen nameštajem i uređajima. Nalazi se na dobroj lokaciji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 200 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nalazi se na petom spratu nove stambene zgrade sa liftom. Jednoiposoban je po strukturi. Pored prostranog dnevno-trpezarijskog prostora, sastoji se još iz spavaće sobe, kratkog hodnika i kupatila. Opremljen je lepim komadima nameštaja i svim neophodnim tehničkim uređajima. Klimatizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 200 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u kući na Apelovcu, u blizini Pivare.. Stan se nalazi u na 1. spratu kuće bez vlasnika.. Površine je 38m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa ostavom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju, putem TA peći. Stan poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 200 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi novogradnje izdaje se prazan stan sa garažnim mestom na duži vremenski period nepušačima. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Na podovima je tarket, prozori su PVC a grejanje je podno na gas. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 200 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan je smešten na drugom spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz dnevno-trpezarijskog prostora, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Uređen je sa ukusom i opremljen lepim komadima nameštaja. Grejanje je centralno. Za zakupce stana postoji odgovarajući parking prostor u....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 200 €, 38,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u prizemlji, u širem centru grada površine 38m2. Nalazi se u veoma prometnoj ulici i ima parking ispred. U blizini je sud, na desetak minuta hoda je sam centar i pešačka zona, pa je lokal pogodan za advokatske kancelarije, knjigovodstva Sastoji se od jedne velike....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SUBOTICA, 200 €, 36,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo dva poslovna prostora sa galerijama, svaki po 36 m2, prizemni, kancelarijskog tipa, okrenuti prema uličnom frontu - ul. Antona Aškerca (Kertvaroš). Cena je po poslovnom prostoru (pojedinačno). .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 200 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban, renoviran, dvorišni stan površine oko 35m2 u Miletićevoj, Zrenjanin. Sastoji se od ulazne prostorije gde je smeštena kuhinja s trpezarijom, sobe i kupatila. Sve renovirano i opremljeno novim nameštajem i tehnikom. Grejanje - inverter klima. Kontrolno brojilo za struju.....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230 € na 200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 250 €
22.04.2026 - 230 €
10.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan površine 34m² u zgradi novije gradnje. Stan je idealan za jednu osobu ili par. Struktura stana: -Dnevni boravak sa kuhinjom -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa Grejanje je podno na električni kotao, što obezbeđuje ravnomernu i prijatnu temperaturu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220 € na 200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 200 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220 €
10.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 34m2 na devetom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, jedne višenamenske prostorije, ostave, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SOMBOR, 200 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR-Apatinski put IZDAJE SE NOV, NAMEŠTEN, STAN 32 m2 u prizemlju zgrade.Ima parking Cena: 200 e/mesec + depozit kontakt: 060 0420 918 FLAT nekretnine Sombor upisane u Registar posrednika pod br 628 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 200 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nameštena garsonjera na Bubnju sa parking mestom. Stan je slobodan od 01.05.2026. godine. . .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 200 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 32 m2 NOVO NASELJE 2 ul Simeona Piščevića, nameštena garsonjera, 3 sprat od 4, cg, terasa, vm, USELJIV ! CENA 200 Evra + 200 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 Novo Naselje Simeuna Piščevića 32 m2 – 200 Evra IZ 7968 Agencija VENIS Registar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 200 €, 31,00 m2
Sačuvaj