• GoHome Professional
www.indomio.rs do 80 m2 što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs do 80 m2 što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 80 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs do 80 m2 što jeftiniji" pronađeno 28 253 nekretnina - prosečna cena 1.633 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 4.sprat
    • podrum
    • lift
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 150 €, 10,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 200 € na 160 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 200 €
29.04.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Komforan namešten stan u kući u prizemlju,,sa posebnim ulazom na prvom spratu,na prelepoj lokaciji kod akva parka. Stan poseduje kablovsku ,internet, kao i grejanje na gas, sopstveni kotao i klimu .Parking mesto, dve velike terase. Stan se izdaje na duži vremeski period, minimum 6....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lep i funkcionalan stan na Sarioj medji Stan se sastoji : velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu . Odvojena mala spavaća soba , hodnik i kupatiilo. Nalazi se u mirnom delu grada , ispred zgrade uvek ima mesta za parkiranje . U blizini je mini pijaca , market....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 160 €, 32,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u starom podzemnom prolazu, u blizini hotela Ambasador na Trgu Kralja Milana, površine 33m2 bez mokrog čvora i sanitarije. Lokal je pravilnog oblika, sa velikim aluminijumskim portalima koji su odlični za reklamu. Grejanje je na struju i donosite sopstveno grejno telo.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 180 € na 160 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180 €
20.02.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa , prostrana i lepo očuvana garsonjera, sa terasom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, predsoblja i kupatila. Stan se nalazi u novijoj zgradi, izdaje ae namešten , stolarija je potpuno nova,kuhinja sa svim elementima, kupatilo takođe opremljeno ima veš mašinu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 160 €, 25,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Pogodan za različite namene. Obavezan depozit u visini od 300 eura. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 160 €, 16,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na odličnoj lokaciji na prvom spratu tržnog centra sa velikim izlogom u centru Stare Pazove. Lokal ima 16 kvadrata, klimatizovan, centralno grejanje, mokri čvor. Pogodan za razne vrste delatnosti. Odmah useljiv. Agencijska nadoknada iznosi 200 eura. . .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 170 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 190 €
29.03.2026 - 180 €
10.05.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 59m2 u naselju Tabane. Stan poseduje dve spavaće sobe. Grejanje je na TA peć, pvc i drvena stolarija, vodomer u stanu.Ugrađena je nova klima. Kompletno opremljen. Izdaje se na duži vremenski period i obavezan je depozit. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 170 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u naselju Tabane, Jagodina U ponudi je dvosoban stan za izdavanje u naselju Tabane u Jagodini. Stan ima 51 m², renoviran je i izdaje se prazan, što vam daje mogućnost da prostor uredite po sopstvenom ukusu. Raspored prostorija je funkcionalan i veoma prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 170 €, 50,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u prizemlju kuće, kao kancelarijski prostor, u Durlanu površine 50m2 sa grejanjem i hlađenjem na inverter klime (u svakoj sobi po jedna). Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kompletno nameštenom kuhinjom, odvojene sobe sa ugradnim ormarima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PRIJEPOLJE, 170 €, 50,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE višenamenski lokal u Prijepolji, ul Rajka Divca 007 , u prizemlju porodično poslovne zgrade, u neposrednoj blizini Bolnice. Prostor je površine 38 m² i sastoji se od dve prostorije i toaleta. Pogodan je za različite namene. Preporuka. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 170 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 180 €
25.02.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonski stan u neposrednoj blizini naselja Prozivka. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i jedne velike sobe. Stan je svetao, namešten i opremljen belom tehnikom. Nalazi u prizemlju kuće a ulazi se iz ajnforta. Grejanje je na struju na radijatore ili inverter klimu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 170 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan stan na prizemlju zgrade, idealan za one koji traže komfor i praktičnost. Stan sadrži: Posebnu spavaću sobu, kupatilo moderno uređeno, prostranu dnevnu sobu povezana sa kuhinjom i trpezarijom. Podrum za dodatni prostor za odlaganje. Opcija garaže: Ukoliko vam....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 170 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Bubnju ul.Prvog maja, 30 kvm, na petom spratu, sa centralnim grejanjem, nema lifta u zgradi.Sastoji se od predsoblja, sobe,čajne kuhinjice i kupatila. Obavezna kirija kao depozit, kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Useljiv od 05.05.2026 cena: 170 eura+ komunalije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 170 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u Duvaništu. Nalazi se u prizemlju porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina stana je 25 m2. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Stan je lepo....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 170 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200 €
27.04.2026 - 180 €
08.05.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Gara��a u stambenoj zgradi na Bulevaru kod stare okretnice tramvaja, 25m2, rolo vrata. Mogu��e je smestiti 2 auta + jedan ispred gara��e. Pogodna i za neki magacin. Zakup 170e+depozit 50e + agencijska provizija 50% od iznosa prve kirije Vladimir 064/17-444-23 GREJANJE - Ostalo, sprat....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 170 €, 24,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 200 €
15.04.2026 - 190 €
22.04.2026 - 180 €
13.05.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 9111456.Izdaje se nameštena garsonjera na spratu kuće na Podbari. Useljiva od 01.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 200 € na 170 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 170 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 200 €
24.04.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan,površine 23m2,lociran u Petrovaradinskom podgrađu, ulica Vladimira Nazora, u neposrednoj blizini petrovaradinskog mosta Duga, Dunavskog keja,Vojne bolnice, udaljen je 10minuta hoda do pešačke zone centra grada. Pozicioniran je na prvom spratu obnovljene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Klisa, 170 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena, dvorišna  garsonjera na Klisi, u blizini Najlon pijace i tržnog centra Big. U stanu je podno grejanje. Troškovi su mali. Stan ima jako dobru termoizolaciju Ima ležaj za spavanje i fotelju na razvlačenje. Stan je slobodan od 01.06.2026. (AleksUna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 170 €, 19,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor 19m2 u samom centru grada, Svetozara Miletića ulica, suteren, pogodno za kancelarije. Ima centralno grejanje, zajednički toalet. Cena 170eu+depozit. Pogodno za kancelarije i slično. Provizija u visini jedne zakupnine. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 180 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten na mirnoj i prijatnoj lokaciji, idealnoj za porodičan život ili uživanje u svakodnevnom komforu. Stan je polunamešten i sastoji se od: prostrane dnevne sobe odvojene kuhinje spavaće sobe kupatila terase sa prelepim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, JAGODINA, 180 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prizemna kuća površine 50m², smeštena u širem centru grada, na mirnoj i lako dostupnoj lokaciji. Kuća je funkcionalna, idealna za samce, parove ili manju porodicu. Struktura: – Prizemna kuća – Dnevni boravak, kuhinja i kupatilo – Dvorište Prednosti: – Blizina svih važnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 180 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u potkrovlju porodične stambene zgrade u centru 3. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, jedne zasebne spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka. Potpuno je namešten i opremljen belom tehnikom. Grejanje je na struju. Stan ima zaseban ulaz iz dvorišta. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 180 €, 41,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za magacin na odličnoj lokaciji na Altini, po strukturi dvosoban, renoviran, ima parking pored zgrade. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 180 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera od 36m2 nedaleko od centra grada. Smeštena je u suterenu i sastoji se od dela za spavanje, devnog boravka i kuhinje kao i kupatila sa tuš kabinom. Na podovima je parket, prozori su PVC, grejanje na gadsku toplanu sa alokatorima. Ima obezveđen internet i TV paket. Obavezan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 180 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednosoban stan površine 35m2 u naselju Brzi Brod, nedaleko od marketa Idea i samog centra. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa zasebnim ulazom. Sastoji se od hodnika sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, spavaće sobe. Grejanje je na struju, TA peć. Stan je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 180 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u ulici Zrinjskog i Frankopana 1a. Smešten je na trecem spratu u zgradi sa liftom. Stan ima pristojnu terasu sa pogledom na dvorišni deo. Grejanje je gradsko uz alokatore. Zgrada je građena 1998 godine Zrinjskog i Frankopana - Centar 2 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 180 €, 31,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru preko Lepenice, površine 31kvm, prizemlje, centralno grejanje, klima u lokalu. Lokal se sastoji od jedne prostorije i toaleta, izdaje se prazan lokal, obavezna kirija kao depozit. Slobodan Cena: 180 eura + komunalije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, stan sa nameštajem, na Avijatičarskom naselju. Mali troškovi.Slobodan je odmah.(AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200 € na 180 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 180 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 200 €
06.05.2026 - 180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na IV spratu, nije poslednji u zgradi bez lifta. Nalazi u blizini gimnazije Svetozar Markovic i fakulteta DIF i Zastita na radu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, višenamenske prostorije, kupatila i terase. Grejanje u stanu je TA. Izdaje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforna garsonjera u Donjoj Vrežini – idealna za samce ili parove, pogodna za dugoročni najam. Stan površine 30m² nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta, u mirnom delu naselja. U blizini se nalaze svi važni sadržaji: Lidl i DIS marketi, crkva Svetog Vasilija Ostroškog,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200 € na 180 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 180 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 200 €
06.05.2026 - 180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera površine 28m2 na četvrtom spratu, nije poslednji, u zgradi bez lifta u blizini DIF-a. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, jedne višenamenske prostorije, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 180 €, 27,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u centru grada, PC Ambasador, NišIzdaje se odličan lokal na prvom spratu 27m2 u centru u PC Ambasador Lokal ima mini kuhinju i mokri čvor.Zbog svoje lokacije i strukture lokal je idealan zasve vrste delatnosti.Za više informacija slobodno kontaktirajte putem pozivaOvo je samo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 180 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini gradskog parka Čair. Smeštena je na prvom spratu stambene zgrade. Pored glavne prostorije sastoji se još iz terase i kupatila. Opremljena je lepim i novim komadima nameštaja i uređena sa ukusom. Grejanje je na struju. Za ostatak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 180 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo namešten stan u zgradi sa liftom. Soba sa kuhinjom koja izlazi na terasu,kupatilo. Centralno grejanje, Za više informacije i razgledanje pozovite :065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034. Zakupac plaća agencisko....