• GoHome Professional
www.indomio.rs do 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 80 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 80 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs do 80 m2 što veći" pronađeno 28 249 nekretnina - prosečna cena 1.630 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • klima
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2019.,

www.indomio.rs

Izuzetno opremljen nov stan u tek sagrađenoj zgradi na odličnoj lokaciji (neuseljavan). 2 spavaće sobe, lepa terasa, visina plafona 2,80m. Mogućnost zakupa-doplate do 4 parking mesta u podzemnoj garaži , mogućnost poslovnog prostora sa dosta parking mesta u garaži. U blizini osnovne....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 133.650 €, 88,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine. Ovaj jedinstveni apartmanski kompleks nudi poseban komfor za svoje stanare koji se ne mogu naći na bilo kojoj drugoj zgradi: - Stanari imaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban, moderno opremljen stan u okviru luksuznog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac - Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade novogradnje i prodaje se potpuno opremljen, spreman za useljenje. Stan ima izuzetno funckionalan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 80 m2 što veći'
25.500 €
320.000 €
206.000 €
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 88,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na Novoj Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 15 minuta od centra grada Izuzetan stan za porodično stanovanje. Ako ste u potrazi za nekretninom a volite luksuz ovo je oglas za Vas. Stan....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 110.725 €, 88,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u novoizgrađenom stambenom objektu Plavuša, idealni za one koji traže savršen spoj modernog dizajna, kvalitetne gradnje i fleksibilnih uslova kupovine. Dostupni su stanovi različitih kvadratura i struktura, pažljivo projektovani sa maksimalno iskorišćenim prostorom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.000 €, 88,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno funkcionalan četvorosoban stan u potkrovlju kuće. Sa 88m2 pametno projektovanog prostora, ovaj stan je prava retkost na tržištu: bez prolaznih soba i sa pametnim rešenjima za odlaganje stvari u svim kosinama. Stan se sastoji od svetlog dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 88,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jug Bogdanova, pr, ta, uknjižen-U prilici smo da vam ponudimo stan u kući, odlično organizovan i funkcionalan, na prestižnoj lokaciji. Stan ima jako lep raspored prostorija. poseduje zajedničko dvorište. Zahteva manja ulaganja. Kraj je dobro povezan sa svim delovima grada. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 295.000 €, 88,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Cvetni trg, Njegoševa, četvorosoban, uknjižen, četvorosoban, dupleks od 88m2. Drugi sprat od dva, sa grejanjem na struju -TA. Na prvom nivou su hodnik, kuhinja, trpezarija, dve sobe, kupatilo, ostava i terasa (12m2), a na drugom nivou su dve sobe sa krovnim prozorima. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 950 €, 88,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan poslovni prostor površine 88 m, na jednoj od najprometnijih lokacija u Nišu Voždova ulica. Lokal je na dva nivoa prizemlje 45 m i sprat 43 m, povezan unutrašnjim stepeništem. Prostor ima veliki portal (izlog) ka glavnoj ulici, što ga čini idealnim za delatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2023.,

www.indomio.rs

Belgrade Waterfront-ARIA, built in 2023, brand new, never been used nor occupied 2 bedroom apartment. Modern furniture, bright and sunny, panoramic city view, 2 teraces, 2 bathrooms. Garage places included in the stated price. Available now. Agency fee 50% Aleksandar Jovanović 062240144....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 77.350 €, 88,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kuci povrsine 88m2 na mirnoj lokaciji u gradu. Stan se sastoji iz ulazinog hodnika, kuhinje, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe i kupatia. Stanje stana je izvorno, dakle potrebna je odredjena investicija oko renoviranja. U postupku uknjizenja. Ovo je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 59.000 €, 88,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna kuća od čvrstog materijala u naselju Novo selo. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i tri sobe. Unutrašnjost kuće je renovirana, potrebno je uraditi završne radove. Stolarija je PVC. Pored kuće je pomoćna prostorija. Struja je trofazna, voda je gradska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 225.403 €, 88,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Stambeni objekat Park Residence se gradi u centru urbanizovanog dela Mirijeva koji je opremljen kompletnom gradskom infrastrukturom na adresi Grge Jankesa br. 6. Ova lokacija, dovoljno udaljena i zelenilom zaštićena od saobraćajnica, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 800 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji u Zemunu, u ulici Pregrevica, smešten na 1. spratu nove i kvalitetno građene zgrade. U okviru ograđenog dvorišta sa kapijom obezbeđeno je parking mesto. Stan je površine 88m² i odlikuje se odličnim rasporedom i veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 128.000 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo predivan dupleks u blizini centra Resnika. Ušuškan u zelenilu, ovaj stan odlikuje miran ambijent i celodnevna osvetljenost. Poseduje pripadajući podrum. U blizini se nalaze igrališta, škola, obdanište, dom zdravlja, radnje i stajališta GSP. Nikakva ulaganja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 88,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 34946, II/II, terasa, uknjižen, garaza. ***RETKO U PONUDI***Svetao, dvostrano orijentisan, komforan četvorosoban stan, odlično lokacijski pozicioniran. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi novije gradnje, Porodična kraj, udaljen od gradske vreve, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 153.340 €, 88,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi trosoban duplex kod crkve na Telepu mirna ulica. Oko zgrade dovoljno slobodnog parkinga. Skola, vrtic i autobusko stajaliste na 100 m. Zaledje bulevara Patrijarha Pavla. U donjoj etazi dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojena kuhinja, kupatilo i terasa. Na gornjoj etazi dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 108.770 €, 88,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Useljiv stan u novogradnji, četvorosoban velikim dnevnim boravkom i 3 spavaće sobe. Kvalitetna gradnja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 250.000 €, 88,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 54m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 88m2. ( dodatnih 15....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 310.000 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 88m2 (terasa), 7/7, CG, lift, interfon, internet, ktv, telefon, klima. Bulevar Kralja Aleksandra je druga ulica po dužini u Beogradu i najstarija aktivna ulica Beograda. Kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja sam centar grada, odnosno Trg Nikole Pašića, sa periferijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan od 88m2 na odličnoj lokaciji,Izuzetno funkcionalan, svetao, dobre strukture sa panoramskim pogledom. Poseduje hodnik, toalet, dnevni boravak, trpezariju sa izlaskom na veliku lođu, kuhinju sa lođom, odvojen spavaći blok hodnik sa tri sobe,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 154.500 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalan petosoban stan na odličnoj poziciji i lokaciji! Stan je u dva nivoa i odlično je održavan. Na prvoj etaži komforna dnevna soba sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja sa izlaskom na terasu, dva sanitarna čvora, tri spavaće sobe koje su dvorišno orijentisane i to je sve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.100 €, 88,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u ulici Obilićev venac u Nišu. Nalazi se do same ulice, ulični je lokal. Površina prostora je 88 m2, plus magacinski prostor od 90 m2. Prostor čini prodajni deo, kancelarija, dva sanitarna čvora i odvojeni magacinski deo. Dvorišni deo objekta je uredjen....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 110.725 €, 88,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim cenama i idealnim kvadraturama! Na samo nekoliko minuta od centra grada i neposredno uz auto-put, nalazi se ekskluzivni, moderno uređen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 201.690 €, 88,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je troiposoban stan koji se nalazi u novom stambenom objektu spratnosti Po1+Po2+P+5 na lepoj lokaciji u blizini keja. Površine je 87,69m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
05.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski režijski troškovi.Parking....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 152.000 €, 88,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 162 m2 i na odličnoj lokaciji za život ili poslovnu delatnost, blizu škole, pešačkog mosta kod Delte, važnih saobraćajnica i budućeg "Niša na vodi". Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa ostavom, trpezarije,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 275.000 € na 269.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 269.000 €, 88,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 275.000 €
19.04.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi koja je povučena od ulice, izvorno dvoiposoban stan, renoviran 2000 godine, dvostrano orjentisan, svetao, funkcionalan raspored. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, kuhinja šankom odvojena od trpezarije, zazidana terasa iz dnevne sobe, hodnik koji odvaja spavaći deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.500 €, 88,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

41650, 061 234 30 11 Stefanela, Troiposoban stan od 88m2 na jednom nivou na prvom spratu. Dvostrano orijentisan. U dvorištu parking za stanare. Uknjižen. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 320.000 €, 88,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Moderna gradnja sa sistemom "smart home" na odličnoj lokaciji, pozicionirana između Banjice i ulice Vojvode Stepe. Najnoviji materijali ugrađeni u zgradu, rađeni po standardima energetske efikasnosti. Stan je izvorno trosoban, adaptiran u četvorosoban. Dvostrano orijentisan.....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 100.000 €, 88,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija: Prokuplje Površina osnove: 88 m² Površina dvorišta: 168 m² Cena: 100.000 € Ova trospratna kuća pruža idealan spoj funkcionalnosti i prostranosti, savršena za porodični život ili kombinaciju stambenog i poslovnog prostora. Raspored prostorija: Prizemlje: Poslovni prostor/lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.500 €, 88,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone u centru Novog Sada. Ova nekretnina smeštena je u manjoj stambenoj zgradi na prvom spratu, pružajući intimu i mir....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 180.600 €, 88,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji vrhunskog kvaliteta i opreme! Preporuka! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 1.700 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#45384, Izdavanje, Stan, Beograd, VOŽDOVAC, 88 m. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 262.900 €, 88,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan ulični lokal izgradnji, na svega 10-tak min.lagane šetnje do pešačke zone. U lokalu je predviđen sanitarni čvor kao i ulaz sa zadnje strane za eventualnu potrebu snabdevanja. Rok završetka kompleksa je od 9-12 meseci. Kvalitetna gradnja, grejanje će se plaćati po utrošku.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 88,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.indomio.rs

Nova Kolonija - trosobna prizemna kuća površine 88m2 na placu površine 1,5 ara. Čvrsta gradnja, trofazna struja, pvc stolarija i demit fasada. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 162.900 €, 88,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, trosoban stan, na osmom spratu, u neposrednoj blizini OŠ Dušan Radović. Zgrada ima lift, interfon i odlično se održava. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe, odvojene trpezarije, posebne kuhinje koja ima izlaz na manju lođu, tri spavaće sobe, hodnika, odvojenog....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 180.250 €, 88,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija. Nalazi se na idealnom četvrtom spratu, dvostrano orijentisan, dnevni boravak na ulicu, spavaće sobe na dvorište. Odlično održavan, zahteva samo higijenska ulaganja. U blizini zgrade su osnovna škola, vrtić, marketi, kafići....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 139.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 139.500 €, 88,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 145.000 €
06.04.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda, veoma je funkcionalan. Stan se prodaje potpuno namešten. Odmah je useljiv. Grejanje je na struju ali postoji i priključak na gas tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije - Nušićeva 3.0, 88m2 (lođa 10m2), 6/6, TA, lift, telefon, podrum Jedinstvena prilika za kupovinu prostranog salonskog stana u srcu grada. Grejna površina stana iznosi 78m2 (od toga 70m2 puna visina, a 8m2 kosina od 0.6m do 1.6m) a površina lođe je 10m2. Stan ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Ponuda br. 11671 BG – LUX 3.5-soban, 88m2, 3.sprat Gročanska ulica Od 1.5.2025. Mesečna cena zakupa: 1500 e + depozit. Agencijska provizija: 50% od dogovorenog iznosa 1. mesečne rate. Kontakt - 063519533, office@stanovi. rs , Agencija MEGATRANS NEKRETNINE - www. stanovi.rs - Redni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 774)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>