• GoHome Professional
www.indomio.rs do 80 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs do 80 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 80 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs do 80 m2 što veći" pronađeno 28 251 nekretnina - prosečna cena 1.630 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 118.450 €, 88,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Novi Bulevar,dobar troiposoban stan u blizini Bulevara Patrijarha Pavla a opet sklonjen od buke,novija gradnja,uknjižen stan. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051901 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.100 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude prostran, luksuzno uređen trosoban stan od 88 m² grejne površine, sa dodatnih pet terasa od čega je jedna veća i četiri manje. Stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija – Smederevska ulica, Profesorska kolonija. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 201.687 €, 88,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i kvalitet stanovanja. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta sa liftom. Orijentacija stana je severo-istočna i stan gleda na....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRNJAČA, 500 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Ovča - Nušićeva kuća, 88m2, prizemlje, peć na drva, parking, struja, voda, asfaltni put, plac 7 ari U ponudi je funkcionalna kuća površine 88 m², idealna za sve koji žele mir, prostor i privatnost nadomak grada. Kuća je dobro organizovana i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.280 €, 88,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odlično održavan stan u sklopu porodične kuće, uknjižen 1/1. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole ´ Jožef Atila´ Ovaj stambeni prostor čini ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 281.600 €, 88,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi-veiki stan u najlepšem delu Zemuna u blizini Ideja, Zemnska pijaca, kafići, restorani. Više autobuskih linija - povezanost sa svim delovima grada. Stan bez dodatnih ulaganja. Delom natkriven - iznad se nalazi još jedan sprat Uknjižen bez tereta i zabeležbi. Mogućnost....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 88,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renovirana kuća u blizini centra grada. Nalazi se u zajedničkom dvorištu. Sastoji se od dve velike sobe, dve kuhinje i dva kupatila. Kuća ima dva ulaza i moguće je napraviti dva odvojena stana. Takođe je moguće pregraditi prostorije i napraviti tri zasebne sobe.....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 167.200 € na 199.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 199.000 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 167.200 €
06.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i hodnika - Stan je jedini stan na tom spratu - Prodaje se namešten - U navedenu cenu ulaze i dva parking mesta u dvorištu zgrade (jedina dva parking mesta) - Zgrada poseduje biciklanu Cena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 88,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Renovirana kuća od 88 m2 na placu od 373 m2 u Malom Bajmoku. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, dve sobe, kupatila sa kadom i dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom. Podovi su laminat i pločice, prozori su PVC i drveni, a grejanje je na čvrsto gorivo (kalijeva peć)....

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 40.000 €, 88,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvorišni stan u Odžacima, stan ima 88m2 i poseduje dve spavaće sobe, hodnik, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, špajz, malu sobu i kupatilo. Popodu laminat i pločice i patos, grejanje na čvrsto gorivo i klimu. Gradska voda, trofazna struja, kanalizacija. Plac je 934m2....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je 3.0 – soban stan na odličnoj lokaciji. U mirnoj ulici, zaklonjen od buke, a istovremeno u blizini svih sadržaja i centra grada. Namešten, prostran i udoban. Komotno predsoblje, garderober, kupatilo, dve sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom . Etažno grejanje. Idealan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 65.000 €, 88,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

U centru grada na odličnoj lokaciji prodaju se dva dvorišna stana oba od 44m2. Stanovi su u zavšnoj fazi renovirana. Prozori su PVC, grejanje je na struju. Pogodani su za delatnosti kancelarijskog tipa ili kao "stan na dan". .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 88,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite poslovni prostor renoviran po svetskim standardima, imamo privilegiju da vam ponudimo prostor uknjizen na 88m2, u prizemlju lepe predratne zgrade. Struktura: 3 velike ordinacije, svaka ima mokri čvor; velika čekaonica, kuhinja, 2 toaleta, ostava. Visina plafona je 2.8m,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BISTRICA, 900 €, 88,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 1.000 €
22.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje četvorosobnog stan u poslovne svrhe u blizini Bulevara Evrope. Vrhunski kvalitet gradnje i luksuzne opreme u stanu. Nalazi se na prvom spratu u novoj urbanoj vili. - ulične orijentacije - mogućnost izdavanja parking mesta ispred zgrade i garažnog mesta. - kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 264.000 €, 88,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u srcu Banjice, nova zgrada. Ova lokacija pruža savršen balans između mirnog porodičnog života i urbane infrastrukture. Cena stana je 272.800 evra + PDV 10%. Mogućnost povrata PDV-a za kupca prvog stana. Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 88m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,tri terase i ima svoje parking mesto u podzemnoj garaži. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, MEDOŠEVAC, 206.072 €, 88,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su moderni stanovi različitih kvadratura, idealni za život ili izdavanje: Porodični stanovi (64–89 m²) Više spavaćih soba, prostrana dnevna zona, kupatilo, terasa Spratnost: I-V | Orijentacija: kej / dvorište Dodatne informacije: Kvalitetna gradnja i savremeni materijali....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 74.000 €, 88,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se prizemna samostalna kuća površine 88kvm na placu površine 756kvm. Građena je od čvrstog materijala 2007 godine. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu, tri spavaće, kuhinju, kupatilo i kotlarnicu. U dvorištu je nadkrivena terasa sa zidanim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 88,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosobna salonska kuća za adaptaciju na Prozivci. Kuća je na velikom placu na veoma atraktivnoj lokaciji. Vodovod i kanalizacija su gradski, struja je trofazna. Grejanje je na čvrsto gorivo. Gas je u ulici. Plac je pogodan i za izgradnju većeg stambenog ili poslovnog objekta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 199.050 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Dunava i Pupinovog mosta, kao i budućeg novog Zemunskoj keja se nalazi luksuzna lamela sa 2 ulaza, raznih struktura stanova, kao i poslovnih prostora. Objekat se sastoji od dve identične lamele, preslikane kao u ogledalu. Radi se o smart home stanovima, odličnih termoizolacionih....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 34.000 €, 88,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2024.,

www.indomio.rs

Udaljeno 2 km od centra grada Loznica (Zapadna Srbija) u naseljenom mestu Lozničko Polje prodaju se dve kućice sa garažom i pomoćnim zgradama. Površina glavne kuće je 65 m2. Ispred ulaza u kuću se nalazi mala zatvorena terasa, dalje hodnik vodi u tri izolovane sobe, jedna od kojih....

 
 
 
  Stan, MEDOŠEVAC, 201.700 €, 88,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su dva identična stana u izgradnji, površine po 88m², koja se nalaze na drugom i trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe (od kojih glavna spavaća soba poseduje sopstveno kupatilo), dodatnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.150 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prostran i svetao stan na u samom srcu Vračara u ulici Cara Nikolaja II u prekoputa Čuburskog parka. Stan se nalazi na IV. spratu i sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa odvojenom trpezarijom i kuhinjom, odvojenog spavaćeg bloka sa dve velike spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.100 €, 88,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#49023, Izdavanje, Lokal, Beograd, CENTAR, 88 m. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 281.600 € na 279.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 279.900 €, 88,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 281.600 €
13.03.2026 - 279.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 88 m2 na jedinstvenoj lokaciji u Glavnoj ulici, svega nekoliko koraka od Gospodske ulice-pešačke zone, u neposrednoj blizini Dunavskog keja, pijace, pozorišta Madlenijanum i svih bitnih sadržaja za kvalitetan život. Retka prilika-savršen spoj istorijske lokacije....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 275.000 € na 260.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 260.000 €, 88,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 275.000 €
22.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U lepoj predratnoj zgradi u parteru prodajemo četvorosoban stan, trenutno uknjižen ka o poslovni prostor. Od nekadašnjeg stana u prizemlju, upravo prenamenom je dobijen ovaj po svim svetskim parametrima, izuzetno kvalitetan poslovni prostor. Urađena je kompletna hidroizolacija, vodovodna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 220.000 €, 88,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u Pobedinoj ulici površine 88 m2. Radi kao kafić. Poseduje dva mokra čvor. Svojina privatna 1/1. Za više informacija javite se .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 275.000 € na 260.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 260.000 €, 88,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 298.000 €
03.04.2026 - 275.000 €
24.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija u gradu, u ulici Rige od Fere, u neposrednoj blizini Kalemegdana, nalazi se potpuno renoviran poslovni prostor koji pruža idealan balans između reprezentativne adrese i mirnog radnog okruženja. Smešten u prizemlju uredno održavane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 380.000 €, 88,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 88m2, 4.0, 2/8, lift, pametna zgrada, recepcija, spa centar, bazen. Odličan, luksuzan porodični četvorosoban stan u okviru stambeno - poslovno - hotelskog kompleksa XENON iz 2018.godine u pametnoj zgradi. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe (od kojih je jedna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u centru Beograda, u Skadarliji, na samo 50 m od Beograda na vodi. Nalazi se na 5. spratu zgrade od 9 spratova i ima 88 m². Stan je kompletno renoviran i opremljen novim modernim nameštajem i elektronskim uređajima. Sastoji se od dnevne sobe, dve velike spavaće sobe,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 1.400 €, 88,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

#48531, Izdavanje, Lokal, Beograd, ZEMUN PUPINOV MOST, 88 m. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 198.000 €, 88,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Cetvorosoban nov stan u centru grada kod Doma zdravlja Stan se nalazi na I spratu nove zgrade sa liftom, povrsine od 88m2 sa etaznim grejanjem na struju i aluminijumskim radijatorima i termo glavama. Na podu je hrastov parket 10x100 visoke klase, stolarija je aluminijumska sa uradjenom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lux 3.0 stan u Zemunu, od 88 m2, koji može da se koristi kao poslovno-kancelarijski prostor. Prodaje se kompletno namešten. Grejanje je podno, postoje i tri klime kao i unutrašnji i spoljašnji video nadzor. Stan je vrlo funkcionalan i urađen od visoko kvalitetnih materijala.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 395.000 €, 88,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan, potpuno opremljen i luksuzno uređen četvorosoban stan površine 88 m2, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje u samom centru Vračara, u Šumatovačkoj ulici. Stan je južno orijentisan, izuzetno svetao i uređen najkvalitetnijim materijalima, sa pažljivo odabranim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Četvorosoban prazan stan (ima kuh.elemente sa tehnikom i klimom) na Telepu kod Crkve,blizina Bulera Patrijarha Pavla,gradskog prevoza,stan ima kuhinju.dve velike sobe,dve manje,dva kupatila,dve terase i dva parking mesta u dvorištu,izdaje se na duže vreme.Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 167.770 €, 88,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 88.3 m2. Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistok-jugozapad-severozapad. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 88m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje u stanu je etažno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 350.000 €, 88,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u naselju Profesorska kolonija. Stan se nalazi u manjoj, predratnoj zgradi, u visokom prizemlju, što ga čini pogodnim kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje veliko zajedničko dvorište koje budući vlasnik može....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Bagremar. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, dve spavaće sobe,predsoblja, hodnika i kupatila. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 88,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 42404, III/VI, klima, lift, terasa, nov luks, garaza, parking, stambena zgrada. Potpuno namešten stan 3.0 stan 88 m², na odličnoj lokaciji.Na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 66.000 €, 88,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobra kuća u vikend naselju Babe (opština Sopot), gradnja 80 -ih godina. Naselje je udaljeno od Beograda (centar) oko 46 km, od Sopota 5 km i od Ralje 4 km. Kuća se nalazi na parceli površine 14.39 m2 koja je delimično pod voćem. Do kuće se dolazi asfaltnim putem koji izlazi na glavni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 777)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>