• GoHome Professional
www.indomio.rs do 70 m2 2.sprat zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs do 70 m2 2.sprat zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 70 m2 2.sprat zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs do 70 m2 2.sprat zadnjih 14 dana" pronađeno 244 nekretnina - prosečna cena 913 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • interfon
    • lift
    • 3.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Merkur. Fantastičan dvosoban stan. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade sa liftom. Stan se sastoji iz hodnika u kom ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.870 €, 40,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOSOBAN STAN, DETELINARA---Agencijska šifra: 1007994.Prodaje se dvosoban stan na 2. spratu novije zgrade sa lifom na Detelinari. Stan sa idealnim rasporedom, iz hodnika se ide u sve prostorije. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i izdvojene kuhinje, prostrane spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN PET-FRIENDLY STAN SA PARKINGOM U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9111639.Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Potpuno je namešten, uključujući u dnevni boravak (što se ne vidi na fotografijama) gde....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan na Vračaru Nov, kompletno namešten stan u Cerskoj ulici, površine 40m². Stan ima odvojenu spavaću sobu, kvalitetan nov nameštaj, terasu i nalazi se na 2. spratu u zgradi sa liftom. Cena: 650€ mesečno Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA TELEPU ---Agencijska šifra: 9112441. Izdaje se lepo opremljen jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Telepu. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv je od 25.5.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina se nalazi na veoma traženoj lokaciji koja pruža odličan balans između urbanog života i mirnog porodičnog okruženja. Stan je izuzetno svetao,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforna garsonjera kod crkve Svetog Luke. Nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 40m2 i sastoji se od ulaznog dela, jedne višenameske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Grejanje je centralno, a ugrađen je i klima uređaj. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Podbara Struktura: Dvosoban stan Dostupan : Odmah useljiv Spratnost: 2. sprat (bez lifta) Parking: Besplatan, van zone naplate ✅ Dugoročni zakup ❌ Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Cena zakupa: 400 € Depozit: 400 € Stan se nalazi u mirnom delu grada, idealan za parove ili pojedince....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132219, II/, klima, lift, terasa. Idealan dvosoban u ulici Starine Novaka, stan sa savrsenim rasporedom, na drugom spratu zgrade iz 2018g.Iz hodnika se ide u sve prostorijeIzdvojena kuhinjaVeoma svetao i dvorišno orjentisan (orijentisan prema jugu), sa pogledom na zelenilo.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan 39m2 na odličnoj lokaciji u centru grada -Grčkoškolska ulica. Useljivo odmah. Stan je na 2 spratu zgrade bez lifta, ima terasu, klimatizovan. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Za ozbiljne zakupce na duži period bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opreljnjen jednoiposoban stan na drugom spratu u ulici Sime Matavulja. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća sobe, kupatilo, terasa. Grejanje sa kalorimterima, niski mesečni troškovi. Idealno za zaposlene samce ili parove. Useljivo od 15.06. Potreban depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforna garsonjera u blizini Doma Zdravlja u ulici Vojvode Stepe u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 38m2 sa centralnim grejanjem (stan poseduje i običnu klimu za rashlađivanje). Stan se sastoji iz jedne višenamenske prostorije s trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dorćol - Kapetan Mišina 1.0, 38m2, CG, klima, lift, 2/5, telefon, interfon Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan površine 38m2, smešten na drugom spratu uredne i mirne zgrade u samom centru grada. Idealna lokacija za one koji žele da žive u urbanoj sredini, na korak....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada, u naselju Centar. Stan je dvorišno orijentisan, moderno opremljen i nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Površine je 40 m² i poseduje jedno kupatilo. Nedavno su kupljeni nova ugaona garnitura i tepih, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan od 37 m² u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace, na odličnoj lokaciji u opštini Stari Grad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno pet, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Potpuno je opremljen i spreman za useljenje, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevski bulevar, 2/3, eg,-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Prodaje se odlično pozicioniran svetao dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se škola, market, restoran i crkva. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 37 m2, smešten na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom, u ulici Radoja Dakića, u blizini naselja Zelena avenija u Zemunu.Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma svetao i prijatan za boravak. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 37 m², u ulici Džordža Vašingtona, u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi na drugom spratu od pet, uredno održavane zgrade sa liftom. Mesečne režije 50eura. Stan je useljiv od 05. juna 2026. Grejanje putem inverter klime i norveškog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan površine 37 m², u ulici Džordža Vašingtona, na odličnoj lokaciji u centru grada, na pešačkoj distanci od Skadarlije i u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Stan je svetao,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 37,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno uređen jednoiposoban stan površine 37 m, smešten u mirnom delu Pančeva naselje Sodara, u neposrednoj blizini Tamiškog keja. Idealan izbor za život, ali i kao investicija, s obzirom da je stan trenutno izdat. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom (ukupno....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 37 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uknjižen ( zemljišne knjige ) cena: 78.000....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 530 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, grejanje pomoću norveških radijatora, centar grada. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Norveški radijatori,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA ADAMOVIĆEVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112684.Izdaje se namešten komforan jednoiposoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Adamovićevom Naselju. U cenu mesečnog zakupa je uračunato i privatno parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Maksima Gorkog, 2/2, nr, uknjižen-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-17.00m2, Na prodaju jednoiposoban, sređen stan na drugom spratu u ulici Maksima Gorkog na Vračaru. Stan je uknjižen na 17m2 zbog postojećih kosina, a stvarna kvadratura je 37m2. Prostor je iskorišćen maksimalno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban nov stan, parking ispred zgrade, moguc zakup garaznog mesta. Lokacija-Somborski bulevar, Telep Novi Sad Stan je moderno opremljen, vodilo se racuna o svim detaljima. Drugi sprat, lift, mali troskovi s obzirom da je grejanje na gas i ima kalorimetre. Kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, kod Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 36 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 40.000 €, 36,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Gat, prodaje se jednosoban stan površine 36kvm na drugom spratu (2/2). U svom sastavu stan poseduje: ulazni hodnik, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, sobu sa terasom i kupatilo. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika, TFS, grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen mali stan, u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, odvojena spavaća soba, etažno grejanje. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112705.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. U cenu mesečnog zakupa je uračunato i parking mesto u dvorištu zgrade.Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u Gostivarskoj ulici. Drugi sprat, površina 35m2, info stan do hiljadu dinara, grejanje i hladjenje klima uredjajem, a mesečna potrošnja struje od dve do pet hiljada din, kablovska 3400 din, čišćenje stepenista tromesečno 610din i održavanje zgrade 1200din. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 320 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru grada u ulici Miloja Pavlovića, površine 35 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri ), lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Stan je kompletno opremljen, odmah useljiv,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je lep i prijatan dupleks stan smešten na odličnoj lokaciji na Karaburmi. Ušuškan u mirnom okruženju, a opet nadomak svih potrebnih sadržaja za udoban život, stan nudi pravi balans komfora i praktičnosti. U blizini se nalaze prodavnice, škole, vrtići i pijaca, dok je centar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, opremljen stan sa dnevnom i spavaćom sobom (2.0), 35m2, novogradnja, lux, II sprat, fizičko obezbedjenje u zgradi 24h. Mesečne režije 160eura. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.600 €, 35,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Karađorđeve zvezde, 2/4, ta, uknjižen,-Stvarna površina-35m2 , ugovorna površina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, smešten na drugom spratu pristojne zgrade sa ukupno četiri etaže. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i savremenim enterijerom, a spreman....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 350 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 400 €
20.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan – Zemun, Galenika Izdaje se svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u mirnom delu Zemuna, naselje Galenika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 3 sprata u urednoj zgradi. Stan je sveže renoviran, veoma prijatan za boravak i odlično organizovanog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.887 €, 35,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi moderan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu – Lekino brdo. Stan se nalazi na drugom spratu i orijentisan je ka dvorišnoj strani objekta, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Struktura stana: ulazni hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 35,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan 35m2 na bulevaru Osobođenja, u blizini Futoške pijace i centra grada. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja poseduje dva lifta, i prilagođena je osobama sa invaliditetom.....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?