• GoHome Professional
www.indomio.rs do 18 eura/m2 lift - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs do 18 eura/m2 lift - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 18 eura/m2 lift

  • Za upit "www.indomio.rs do 18 eura/m2 lift" pronađeno 2 711 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 17 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 18 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • renovirano
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.5, cg, renoviran, dva mokra čvora, 4/11, lift, lođa. U ponudi imamo renoviran stan koji se nalazi na 4. spratu od ukupno 11 spratova. Stan se sastoji od dnevne sobe koja ima izlaz na lođu, spavaće sobe, jedne manje sobe, odvojene kuhinje, ostave, kupatila i toaleta. U....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u novijoj zgradi, dvostrano orjentisan. Lokacija zgrade je kod Beogradske Arene. U blizini se nalaze svi objekti (prodavnice, restorani, banke, vrtić, škola, park, apoteka ) koji omogućavaju praktičan i udoban život. Stan je namešten tako da omogućava zakupcu da unese i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban, namešten stan u Futoškoj ulici, u Novom Sadu. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja nema lift. Useljiv je od 15.5.2026. Za više informacija pozovite 0668442255. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.000 € na 950 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 950 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 1.000 €
20.03.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122611, VII/XII, lift, terasa, renoviran, parking. Renoviran stan, kvalitetan, komforan i funkcionalan, veoma svetao. Kompletno opremljen i sređen kvalitetnim stvarima, i tehničkim uređajima. Stan ima CG klimatizovan je. Nalazi se na odličnoj lokaciji. Bez kućnih ljubimaca.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91044, V/X, klima, lift, terasa, luks renoviran, garaza, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran i svetao stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Nalazi se u centralnom delu Vračara, nadomak brojnih kulturnih i komercijalnih zbivanja, ustanova....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u poslovnoj zgradi lokacijski pozicioniran tako da se širokim bulevarima i brzim saobraćajnicama lako stiže iz svih delova grada.U neposrednoj blizini zgrade se nalaze stanice javnog prevoza (autobusa,trolejbusa,tramvaja).Do centra grada(knez Mihailove....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 15.600 €, 1200,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor u poslovnovnoj zgradi više kancelarija plus open space 2 mokra čvora četiri lifta od toga jedan teretni www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Vračar, Makenzijeva ulica. Odličan poslovni prostor na šestom spratu površine 300m2. Dva lifta, centralno grejanje. U cenu zakupa je uključeno jedno parking mesto. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Vračar, Mackenzie Street. Excellent office....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.950 €, 150,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor na trećem spratu poslovne zgrade više kancelarija plus open space 2 mokra čvora četiri lifta od toga jedan teretni, www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor na petom spratu poslovne zgrade više kancelarija plus open space 2 mokra čvora četiri lifta od toga jedan teretni Useljivo od decembra 2025 www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 7.800 €, 600,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor na petom spratu poslovne zgrade 6 kancelarija plus open space 2 mokra čvora četiri lifta od toga jedan teretni www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno svetao i funkcionalan stan površine 50m², strukture 2.5, potpuno renoviran i spreman za useljenje. Odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti čine ga veoma prijatnim za svakodnevni život. Stan se nalazi u mirnoj i ušuškanoj ulici, idealnoj za odmor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan u luksuzno poslovnom kompleksu Green Residence, u čijem sklopu su trgovinske radnje i SC. Zgrada sa dva lifta, video nadzorom i interfonom. Lux opremljen novim nameštajem i belom tehnikom renomiranih brendova. Stolarija vrhunskog kvaliteta, elektro sklopive roletne, italijanska....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 700 €
25.03.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129988, IV/, lift, terasa, nov, novogradnja. Potpuno namešten 2.5 stan 50 m², na odličnoj lokaciji.Bez kućnih ljubimaca.Zakupcima na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo poslovni prostor na petom spratu poslovne zgrade 2 kancelarije plus open space 2 mokra čvora četiri lifta od toga jedan teretni lift. www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129651, I/V, klima, lift, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvorišno orijentisan, ka istoku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/5, LIFT, TERASA,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan i kvalitetan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, obe sobe imaju izlaz na terasu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban kompletno opremljen stan u Stepe Stepanovic : LED rasveta EGLO, kuhinja IKEA, ugradna sudoma��ina, ma��ina za ve��, BOSCH inverter, mikrotalasna, fen, mikser. Lo��a opremljena garniturom za sedenje. Autobusko stajali��te ispred zgrade. Stan se izdaje na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja - škola, prodavnica, gradskog prevoza i ostale infrastrukture. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

GREJANJE - CG, sprat 1/6, LIFT, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43093. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću TA peći, mogućnost zakupa garaže po dogovoru, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen stan u novoj zgradi u okviru naselja Stepa Stepanović, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje na gas, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 700 €
20.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novograiznosu dnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/6, LIFT, TERASA,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 900 € na 870 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 870 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 900 €
10.04.2026 - 870 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je kompletno renoviran i u potpunosti namešten, spreman za useljenje. Merene površine je 75m2 i sastoji se od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka, kao i lođe i terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje. Izuzetno je svetao, prostran i funkcionalnog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu opštine Vračar, na poznatoj lokaciji Crveni Krst, nalazi se trosoban stan površine 77m, smešten na petom spratu zgrade starogradnje iz 1980. godine. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju udobnosti i funkcionalnosti, idealna za porodice ili ljude koji žele prostor za rad....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 750 €
20.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, renoviran stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, orijentisan ka mirnoj ulici. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, INTERFON,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.400 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo trosoban stan na četvrtom spratu urđene zgrade,lift,teras,klima,CG,garaža može da se iznajmi u blizini za,stan može da bude i prazan i namešten u zavisnosti od želje zakupaca. www.agencijavila.rs Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima poslovanja. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Blok 58, SAKURA, Savski nasip - Jurija Gagarina; 54m2, 2.0, V/9, toplotne pumpe, lift, interfon, internet, recepcija, garažno mesto; Luksuzan, polunamešten dvosoban stan u prestižnom novoizgrađenom kompleksu Sakura. Stan poseduje terasu koja se prostire dužinom celog stana sa predivnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, dvoiposoban stan površine 54m2. Deseti sprat u zgradi sa dva lifta. Na spratu su samo tri strana. Dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, terasa sa koje se priža predivan panoramski pogled na grad. Slobodan parking oko zgrade. Potreban depozit.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132369, II/IV, klima, lift, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130414, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Luksuzno sređen stan 54m² – Centar Mirijeva, najbolja lokacijaIzdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan od 54m² u samom centru Mirijeva. Stan je veoma svetao, funkcionalan i uređen sa....