• GoHome Professional
www.indomio.rs do 18 eura/m2 3.sprat - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs do 18 eura/m2 3.sprat - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 18 eura/m2 3.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs do 18 eura/m2 3.sprat" pronađeno 672 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 17 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 18 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 1000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 320 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Durlan – izdaje se 1.5 stan na odličnoj lokaciji, u blizini Durlanske pijace i Policijske stanice. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Površine je 36 m², kompletno je renoviran, odmah useljiv i opremljen kompletnim nameštajem i belom tehnikom. Grejanje je na inverter....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 1.600 € na 1.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.600 €
10.04.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 147m2. Prostor se nalazi na trećem spratu objekta sa pet spratova i liftom. Prostor je renoviran i polunamešten. Ima kupatilo, dva toaleta, kuhinju, ostavu i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Opremljen je internetom, centralnom klimom....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 147,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
08.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje poslovni prostor površine 147 m2, na trećem spratu zgrade sa liftom. Prostor je renoviran, polunamešten i pogodan za različite poslovne delatnosti. Raspored: kupatilo, dva toaleta, kuhinja, ostava i dve terase sa pogledom na ulicu i dvorište. Prostor je opremljen internetom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma LEP stan, kompletno renoviran, na Duvaništu, u lux kompleksu Magdon, na trećem spratu, IZDAJE se kompletno namešten. Stan je sredjivan u predhodnoj godini, namešten u fulu i kao takav se izdaje. Sastoji se iz dnevnog boravka koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade, na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada. Potpuno je nov i dosad neuseljavan. Karakteriše se spuštenim plafonima sa modernim osvetljenjem. U dekoraciji dnevnog boravka upotrebljena je i dekorativna opeka što prostoru daje nesvakidašnji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

-Izdaje se dvosoban stan na Limanu 3, u ulici Narodnog Fronta, u Novom Sadu. -Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i odmah je useljiv. -Stan je funkcionalnog rasporeda, udoban, svetao i prijatan za život, a sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvoiposoban polunamešten stan u centru grada. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Površine je 51m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno, a naknadno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 68m², smešten na 3. spratu nove zgrade sa liftom, u Čairu Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, dodatni WC i terasu. U potpunosti je moderno namešten i opremljen svim potrebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u centru grada kod hotela Ambasador. Nalazi se na 3 spratu stambene zgrade koja nema lift. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na TA peć. Obavezan je depozit u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se extra namešten četvorosoban stan u diplomatskom naselju,sa dva kompletna kupatila, centralno grejanje klima, blizu škole Ruđer Bošković, Košutnjaka, Ade Ciganlije .. Treći sprat, lift besuman, video nadzor .Bezbedan i miran kraj. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 430 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 91126683.Izdaje se prostran dvosoban stan od 49m2, koji se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u Petrovaradinu, Okrugićeva ulica, površine 57m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, prostorije za odlaganje odeće (poput garderober sobe), hodnika i terase. Stan se nalazi na trećem spratu. Izdaje se potpuno namešten i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 114,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajmo odličan, nenamešten, svetao i prostran dvoetažni stan od 114m² i 14m2 terase u modernoj zgradi na 3 spratu. Stan je odmah useljiv, trostrano orijentisan (sever-zapad-istok) sa pogledom na ulicu i dvorište. Struktura stana i opremljenost: Donji nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo 1,5 polunamešten stan na Adamovićevom naselju. Površine 40m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Odlična lokacija u blizini škola, većih marketa i ostalih sadržaja . Stan se izdaje polunamešten. U stanu ostaje kompletna kuhinja, trpezarijski sto i ugradni plakar. Stan ne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9111325.Izdaje se potpuno namešten i opremljen jednoiposoban stan (40 m2) na 3. spratu stambene zgrade bez lifta, na Novoj Detelinari. Useljiv je 01.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

LEP JEDNOIPOSOBAN DUPLEX, BULEVAR---Agencijska šifra: 9112349.Izdaje se lep,kompletno namešten jednoiposoban duplex, koji se nalazi na trećem spratu zgrade u blizini Bulevara Oslobodjenja.  Na donjoj etaži se nalazi  dnevna soba, kuhinja, kupatilo i prostrana terasa.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 40m2 u novoj stambenoj zgradi u širem centru grada. Stan je na trećem spratu u zgradi sa liftom, video-interfonom, dvorištem i obeleženim parking mestom u dvorištu. Stan ima ulaz, kuhinju povezanu sa trpezarijom i dnevnom sobom sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.200 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten dvoetažni stan na trećem spratu u strogom centru grada, potpuno renoviran. Donja etaža je osmišljena kao dnevna zona koja uključuje dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, dve terase i kupatilo, dok je spavaći deo, sa dve sobe i kupatilom, na drugoj etaži. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Opremljen stan sa odličnim rasporedom. Mali troškovi. Parking u dvorištu. Kvadratura: 69m² Nalazi se na 3. spratu od ukupno 5 spratova. Novo Prostorije: dnevni boravak, soavaća soba, kupatilo, ostava, terasa Opremljenost: Namešteno - TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na trećem spratu stanbene zgrade koja poseduje lift. Stan je površine 46m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe spojene sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je centralno. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana u novoj zgradi sa velikom terasom dvostrano orjentisan. Podno grejanje,poseban toalet ,dve spavaće sobe Blizu Vuka. GREJANJE - CG, sprat 3/3 ID oglasa: 43056. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je funkcionalan i kompletno namešten dvosoban stan površine 52m2 koji se nalazi na Limanu 3 jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi sa liftom što dodatno doprinosi komforu svakodnevnog života. Nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV Stan za izdavanje na Panteleju u Niša sa parkingom u podzemnoj garazi. Po strukturi stan je jednoiposoban, povrsine 45m2, na 3. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, kupatilo i odvojena spavaca soba. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 630 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Mirijevo, 73 m2, 2 spavaće sobe, dnevna, trpezarija, hodnik, kuhinja, kupatilo i velika terasa sa prilazom iz dnevne i spavaće sobe. Kupatilo i kuhinja sa prirodnom ventilacijom. Zgrada sa malo stanova, parking ispred zgrade. Stan je namešten, kvalitetno opremljen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nameštena garsonjera površine 29m², na odličnoj lokaciji – Bulevar, u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Garsonjera je funkcionalna i svetla, idealna za jednu osobu ili par. Grejanje je centralno, a stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 58m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Ambasador. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase /jedna terasa je zatvorena/. Grejanje je TA. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo polunamešten stan u Aleksandrovoj zradi . Stan je po strukturi dvosoban, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Dvorišno orijentisan, ima terasu. Odmah useljiv. Za više informacija pozovite 066/8442266. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten trosoban stan u naselju Duvanište. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na trećem spratu, zgrada ima lift. Površina stana je 70m², struktura je trosobna – idealan za porodicu ili par. Stan je funkcionalno uređen i odmah useljiv. Grejanje je centralno, a stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 650 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00682 NS - 3 soban LUX, 76 m2, ul. Jovana Subotića , 3. sprat, Useljiv odmah Zastakljena terasa.. Stan nema parking mesto. Mesečna cena zakupa: 650e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine.....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 700 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 850 €
22.04.2026 - 800 €
26.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan površine 82m2 koji se nalazi u samom centru Novog Sada na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi bez lifta u mirnoj jednosmernoj ulici sa drvoredom bez bučnih lokala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdajem namešten, jednoiposoba, renoviran stan 41m2, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Stan je odmah useljiv, ima klima, cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 270 € na 290 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 290 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 270 €
11.03.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan 34m2 na Novom Naselju, Tozin sokak, 3. sprat, lift u zgradi. Stan je renoviran, kuhinja odvojena od sobe ima klima, tv, terasa, Cena 290eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan kod Filozofskog fakulteta na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, površine 47m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, odvojene dve spavaće sobe, velike terase i kupatila. Grejanje je centralno. Potpuno je opremljen svom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 141,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne Bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan - Podbara (Bele Njive)Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan od 46 m2 u novoj zgradi na Podbari, u ulici Bele Njive. Stan se nalazi na 3. spratu, funkcionalnog rasporeda, svetao i odmah useljiv.Karakteristike:46 m2dvosobannova zgradaspratkompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN POLUNAMEŠTEN PET-FRIENDLY STAN U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112650.Izdaje se polunamešten dvosoban stan, koji se nalazi na 3. spratu zgrade u Železničkoj ulici, sam centar grada. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra 9109267. Izdaje se komforan, kompeltno namešten dvosoban stan na 3. spratu zgarde sa liftom, u Centru. Stan je useljiv od 01.03.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo vam lepo sređen dvosoban stan na Novom Beogradu u bloku 63. Nalazi se na trećem spratu zgrade u Gandijevoj ulici. Stan poseduje 60 kvadratnih metara terasom, natkrivena u celosti i popločana i ograđena. Stan je sačinjen od zasebne spavaće sobe. Dnevna soba i trpezarija su otvorene....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 550 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 600 €
22.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, 65m²,sa garažnim mestom. Stan je kompletno namešten, nalazi se u ulici Voje Veljkovića na 3. spratu. -dvosoban -maksimalna udobnost -kraj je tih i miran -ima lepu terasicu. -100m od Bulevara Kralja Aleksandra i stare trambajske okretnice. -grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep nov 2,5 stan, 65m2, 3 sprat, EG, inverter klima, licno parking mesto na pocetku Visnjicke banje 5km od Trga republike. Stan ima 2 spavace sobe, koncept dnevnog boravka sa kuhinjom, komforno kupatilo i kompletno je namesten. Slobodan. Minimalni zakup 6 meseci. Niski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1644 – 2-soban, kompletno opremljen, 65m2 centar, Trg Ferenca Fehera, 3.sprat Odlična lokacija ! Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 550 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 320 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan u Durlanu kod Durlanske pijace. Stan se nalazi na 3.spratu manje stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 38m2 i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, kupatila i velike terase. Grejanje u stanu....