• GoHome Professional
www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2 4.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2 4.sprat" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 572 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 600 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dupleks stan u Mirijevu, u novoj zgradi, na 4. spratu, 90m², bez lifta. Ulica Vitezova Karađorđeve Zvezde. Cena 600€. Stan je useljiv od 1 maja. Stan je takođe tek okrečen. Sastoji se od: tri sobe, ✔️ dnevne sobe sa kuhinjom , ✔️ dva kupatila , ✔️ terase.. Opremljenost:....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2022 - 121.500 €
29.01.2023 - 121.400 €
15.02.2023 - 120.000 €
26.03.2023 - 119.000 €
23.06.2023 - 117.000 €
04.08.2023 - 116.990 €
05.01.2024 - 116.100 €
11.02.2024 - 115.900 €
25.02.2024 - 115.700 €
05.06.2024 - 121.500 €
12.07.2024 - 121.600 €
20.01.2025 - 121.700 €
27.04.2025 - 121.800 €
01.06.2025 - 121.600 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja. Čukarica, Žarkovo - Leposave Vujošević4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefonNeposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Žarkovu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj prostrani četvorosoban stan, od 89m2 nalazi se na četvrtom spratu novogradnje iz 2004. godine, pruža savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Raspored stana je pažljivo planiran, omogućavajući optimalnu korišćenje prostora. Svaka soba pruža dovoljno svetlosti i mogućnost prilagođavanja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2 4.sprat'
1.000 €
1.000 €
116.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 950 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran dvosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji u ulici Jove Ilića. Stan se nalazi na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji traže visok nivo komfora, kvalitetnu opremu i odličnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu prestonice, na atraktivnoj lokaciji Gundulićev venac, nalazi se dvosoban stan površine 65m+terasu od 25m, savršeno osmišljen za urbanu životnu dinamiku. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade novije gradnje iz 2010. godine, a pruža jedinstvenu priliku za život u jednoj od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu zgrade.....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 850 €
24.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

PRELEP, POTPUNO NOV NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN STAN - TELEP NADOMAK LIMANA---Agencijska šifra: 9111613. Izdaje se prelep, kompletno orpemljen novim namešteajem četvorosboan stan na 4. spratu nove zgarde sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan površine 87m2 koji se nalazi na četvrtom spratu uredne zgrade u Bloku 63 – jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je potpuno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.250 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u samom srcu Beograda, na Slaviji, površine 87m². Stan ima veliku dnevnu sobu i prostranu kuhinju sa trpezarijom, iz koje se izlazi na veliku terasu okrenutu ka mirnom unutrašnjem dvorištu. Pored dnevnog boravka, stan poseduje dve spavaće sobe – jednu....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 64.000 €, 86,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Komforan, u pravom smislu reči pravi trosoban stan, tj. stančina od 86m2, sa 3 terase, dvostrano orjentisan na 4 spratu, bez lifta, naravno. Raspored prostorija odličan. Predsoblje, dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, ostava, kupatilo, poseban toalet i već pomenute 3 terase. Parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 142.160 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji, odličnog rasporeda, na četvrtom spratu. Iznad stana stan. U blizini zgrade su škola, vrtić, autobusko stajalište, marketi... Za više informacija, pozovite. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.600 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov troiposoban stan od 94m2 u novoizgrađenom poslovno-stambenom kompleksu Lux 51, Bežanijska kosa. Stan je na 4.spratu u lameli A, južno orijentisan ka ulici. Odlikuje se vrhunskim kvalitetom završnih radova (drvo-aluminijumska stolarija, troslojno staklo sa maksimalnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 134.000 €, 85,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Namešten četvorosoban stan 85 m2 na Vračaru, kod Hrama, sa stilskim nameštajem i svim uređajima bele tehnike. Stan ima 3 klima uređaja, centralno grejanje, najbrži optički internet, veliki garderober, wc odvojen od kupatila i odlično je termički izolovan alumInijumskom stolarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 1.100 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 85m2 na četvrtom spratu u zgradi sa dva lifta u centru grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, tri spavaće sobe i kupatila. Grejanje je etažno, radijatori su povezani na wi-fi. Komplet je opremljen nameštajem i svom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 137.000 €, 85,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan i veoma funkcionalan, porodičan troiposoban stan, nalazi se kod parka Čair u starijoj, kvalitetnoj, vojnoj zgradi, na četvrtom spratu bez lifta. Stan se sastoji iz komforne dnevne sobe koja je povezana sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i lodje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 750 € na 650 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.01.2024 - 900 €
21.02.2024 - 850 €
24.01.2025 - 750 €
25.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE ODLIČAN ČETVOROSOBAN STAN U CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9102806. Stan se nalazi na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji. Poseduje 2 toaleta, 2 terase, 3 spavaće sobe uz dnevni boravak i kuhinju. Izdaje se namešten i useljiv je odmah. U blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu opštine Voždovac, na Trošarini, nalazi se prostran trosoban stan površine 95 m, savršeno osmišljen za udoban život. Stan se nalazi na 4 spratu modernog stambenog kompleksa, čime se obezbeđuje savremena gradnja i kvalitetna izolacija. Prostor je pažljivo raspoređen, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 750 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 92420, IV/. Izdaje se četvorosoban stan, 95m2, u Cara Dušana. IV sprat, dvostrano orijentisan, veliki dneveni boravak, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava, hodnik, trpezarija sa kuhinjom. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.600 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

BW SENSA Dostupan od: 26. decembra 2025. Površina: 84 m² **Cena: **1.800 € mesečno Sprat: četvrti sprat od osam (zgrada sa liftom, stan ne gleda direktno na Savsku ulicu) Prostran i moderno dizajniran enterijer sastoji se od potpuno opremljene kuhinje povezane sa open space dnevnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 111.250 €, 84,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,trosoban uknjižen stan četvrti sprat, iznad ima tavan, u mirnoj zgradi sa devet stanova, zaključano dvorište, novi lift. Zgrada je iz 1989g. Stan je u izvornom stanju.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051827 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 137.775 €, 84,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se četvorosoban stan u izgradnji površine 83.50kvm koji se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan u svom sastavu poseduje: tri spavaće sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, degažman, hodnik, kupatilo, toalet i balkon. U stanovima se postavljaju....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 84,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 1.100 €
25.02.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan površine 84 m2 u centru Beograda u lepoj i mirnoj ulici na četvrtom spratu, u zgradi sa četiri sprata i liftom. Stan je dvostrano orijentisan i sa jedne strane gleda na ulicu, a sa druge na dvoriše zgrade tako da je tokom celog dana svetao i osunčan. Na svakom spratu su po dva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 700 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru grada, površine 84 kvm, na četvrtom spratu, sa centralnim grejanjem, liftom u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, toaleta, dve sobe , dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom , dve terase. Obezbeđeno parking mesto. Izdaje se opremljen stan. Obavezna kirija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 83,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto kvadratura veća i ima 94 m2,raćionalno iskorišćenog prostora . Stan nudi besprekorni komfor, porodici sa više dece, sve je pažljivo birano i sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN DUPLEX U CENTRU---Agencijska šifra: 9112192.Izdaje se odličan, kompletno namešten duplex na 4. spratu stambene zgrade sa liftom u Centru.Stan ukupne površine 97 m² raspoređen je na dve etaže: Donji nivo sadrži svetao dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa prirodnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u naselju Crveni Krst, opština Vračar, nalazi se prostran troiposoban stan površine 97m. Ova nekretnina je smeštena na četvrtom spratu moderno projektovane zgrade iz 2009. godine, koja nudi savremen životni stil u jednom od najpoželjnijih delova Beograda. Stan....

 
 
 
  Stan, MEDOŠEVAC, 130.000 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan od 83m², koji se nalazi u naselju Stevan Sinđelić, na 4. spratu zgrade bez lifta. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i odvojenog toaleta.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 128.000 €, 98,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep stan u strogom centru grada odličnog rasporeda prostorija, na četvrtom spratu u zgradi bez lifta, površine 98 m2. U svom sastavu ima predsoblje Iz kojeg se ulazi u kuhinju, toalet i veliku dnevnu sobu kao i posebni deo stana gde su smeštene 2 spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u izdavanju trosobnog stana, u centru Niša, od 82 kvadrata po ceni od 1000 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. -------------------------------------------- Trosoban stan:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad, Dobračina ulica, blizina Narodnog pozorišta, 82 m2, dvosoban salonski stan na četvrtom spratu održavane stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, zastakljene terase pretvorene u radnu sobu, kupatila, hodnika i balkona. Stan je komplet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 850 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN PET FRIENDLY ČETVOROSOBAN STAN - LIMAN 2---Agencijska šifra: 9112490. Izdaje se komforan, namešten četvorosoban stan na 4. spratu zgarde, na Limanu 2. Stan se sastoji od dnevnog boravka (koji će se opremiti u dogovoru sa zakupcem), odvojene kuhinje, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima površinu od 82m2 i prelepu lođu gde možete uživati u svežem vazduhu. Za udobnost i toplinu tokom hladnih dana, stan je opremljen TA grejanjem putem uljanih radijatora, kao i podnim grejanjem. Uživaćete u prijatnom ambijentu....