• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs centralno grejanje zadnjih 14 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje zadnjih 14 dana" pronađeno 184 nekretnina - prosečna cena 1.409 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2300 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • parking
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.000 €, 279,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan poslovni prostor na ekskluzivnoj lokaciji u Novom Sadu, na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace, u moderno projektovanoj poslovno-stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Objekat se nalazi na izuzetno atraktivnoj i lako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Beograda, u ulici Braće Jugovića, na atraktivnoj lokaciji između Narodnog pozorišta i Studentskog trga. Stan se nalazi na svega minut hoda od Knez Mihailove ulice i Kalemegdana, u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 418.700 €, 106,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan u centru grada u ulici Koče Popovića, na izuzetnoj lokaciji između Beograda na vodi i strogog centra grada, nalazi se ovaj prelep salonac na 4/6 spratova. Sastoji se iz tri velike prostorije, ulaznog dela sa kuhinjom i trpezarijom, dva mokra čvora, hodnikom i terasom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

SKUPŠTINA, STARI GRAD – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi stan na izuzetnoj i jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada – Skupština, Stari Grad. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 u urednoj zgradi sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda, svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao stan površine 76 m², smešten na drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se odlikuje izuzetno dobrim rasporedom prostorija i sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, dve prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.000 €, 287,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo nov neuseljavan poslovni prostor na eksluzivnoj lokaciji u Novom Sadu, Bulevar oslobodjenja, u zgradi modernog dizajna,viskog kvaliteta opreme i gradnje. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji za poslovanje. Neposredno okruženje čini širi gradski centar,a sama lokacija lako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa | 3.0 stan 90m² | Namešten | CG | Odmah useljiv Izdaje se prostran i funkcionalan 3.0 stan površine 90m² na prvom spratu, na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 480 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten stan u naselju Sava Kovačević, u ulici Dragana Rakića. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, kupatila, trpezarije i open space kombinovane sobe. Stan nema terasu. Nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje, infostan je 7.600 dinara. Slobodna parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 800 €, 100,00 m2