• GoHome Professional
www.indomio.rs centralno grejanje Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs centralno grejanje Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs centralno grejanje Zadnjih 14 dana renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs centralno grejanje zadnjih 14 dana renovirano" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 1.422 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 231.000 €, 105,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u samom centru grada, na minut od pešačke zone, Saborne crkve, par minuta hoda do Ekonomskog i Pravnog fakulteta, idealna nekretnina za nekog ko želi komfor i lokaciju. Stan je po strukturi trosoban, uknjižene površine 105 m2 plus velika terasa, koja ne ulazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – renoviran jednoiposoban stan u centru, Đorđa Jovanovića, odmah useljiv Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u ulici Đorđa Jovanovića, na uglu sa Kosovskom ulicom. Stan se nalazi na svega nekoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan Centar, 45m2 + PARKING U centru Novog Sada, Petra Drapšina ulica izdaje se renoviran dvosoban stan od 45 kvadratnih metara. Stan se nalazi na petom spratu šestosproratnice iz 2007. godine sa liftom. Nekretnina je u potpunosti nameštena. Kuhinja sadrži kompletne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs centralno grejanje zadnjih 14 dana renovirano'
155.000 €
800 €
223.000 €
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u centru Kragujevac, na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan je moderno uređen, veoma funkcionalan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Poseduje centralno grejanje (CG), što omogućava maksimalnu udobnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kumanovska, 2/5, cg-Stvarna površina-76m2 , ugovorna površina-76.00m2, Ušuškan u jednoj od najtraženijih ulica, ovaj svetao i funkcionalan trosoban stan pruža savršen spoj komfora i praktičnosti. Smešten na drugom spratu održavane zgrade sa liftom, okrenut ka mirnom trgu i ulici,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje LUX stana 40m², terasa, parking, CG – Pavilljoni, Radoja Dakića Izdaje se kompletno namešten i moderno renoviran jednosoban LUX stan od 40m² sa terasom, na odličnoj lokaciji u Radoja Dakića, Pavilljoni, Novi Beograd, na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, useljiv stan odličan za stanovanje kao i za poslovni prostor. Ostaje nova ugradna kuhinja. Centralno grejanje, protočna topla voda, visina plafona 3.0m. Odličan pozicija zgrade, blizina Trošarine. Uknjižen. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Bulevaru Zorana Đinđića, u Bloku 30, nadomak novog Merkatora. Nalazi se na 11. spratu i dvostrano je orijentisan, što doprinosi prijatnom osećaju prostora i boljoj osvetljenosti. Stan je 2.0 strukture i sastoji se od dnevnog boravka, velike trpezarije, kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar prodaja salonskog stana u odličnoj zgradi. Uredan mermerni ulaz, rukohvati od kovanog gvoždja. Na svakom spratu su samo po dva stana. Prodaje se vrlo svetao, trostran salonski stan. U dobrom stanju. Visina plafona je 3,20. Od prostorija ima dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.000 €, 61,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan, klasičan dvosoban stan sa malim troškovima. Nalazi se na V spratu zgrade sa liftom kod Prve beogradske gimnazije i ima parking u dvorištu. Stan ima dve terase i odvojenu kuhinju i trpezariju, svetao je, dvostran i renoviran je pre nekoliko godina. Grejna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep dvosoban stan u kući sa posebnim ulazom na I spratu blizu centra. Stan ima dve sobe sa 5 udobna ležaja, kupatilo, potpuno opremljenu kuhinju i trpezariju i lepu veliku terasu. U svakoj sobi ima tv, gradsko centralno grejanje, novo renoviran stan.Posteljina se menja svakih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan za izdavanje Skadarlija Na uglu ulica Bulevar despota Stefana i Skadarske, za izdavanje salonski stan površine 130m2. Stan je prazan, renoviran, ima centralno grejanje, klimatizaciju. Idealan za poslovni prostor. Odmah useljiv. Agencijska provizija iznosi 50% na ugovorenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Stadiona Crvene zvezde, Savski venac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban život. Odmah je useljiv i nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 30,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i atraktivan poslovni prostor na top lokaciji u Njegoševoj ulici, u kvalitetnoj salonskoj zgradi sa mermernim ulazom, u blizini opštine Vračar i Kalenić pijace. Prostor je višenamenskog tipa, moderno dizajniran i nalazi se u polusuterenu zgrade. Ima površinu od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

CRVENI KRST, VRAČAR – JEDNOSOBAN STAN U BLIZINI BEOGRADSKOG DRAMSKOG POZORIŠTA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i kompletno opremljen jednosoban stan na odličnoj lokaciji – Crveni krst, Vračar, u neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 880 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i svetao dvosoban stan površine 54 m2, smešten na odličnoj lokaciji u srcu Vračara, na uglu Baba Višnjine i Njegoševe ulice. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i video nadzorom.Stan je kompletno renoviran i funkcionalno organizovan, pružajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 87,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvadratura: 87m2 (uknjiženo) / 95m2 (merena građevinska površina) Prodaje se izuzetan, retko dostupan salonski stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu. Stan je kompletno i temeljno renoviran sa vrhunskim stilom, spajajući vanvremensku arhitekturu i moderan luksuz. Maksimalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 650 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran jednosoban stan sa terasom, površine 33m2, na 7. spratu održavane zgrade sa dva lifta, interfonom i video nadzorom. Stan se izdaje prvi put nakon renoviranja – sve je novo i poseduje prelep otvoren pogled. Stan ima centralno grejanje, klimu, veš mašinu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude svetao, kompletno renoviran i namešten četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru despota Stefana, u neposrednoj blizini centra grada i Botaničke bašte. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kompletno opremljene kuhinje, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112629, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na najboljoj lokaciji Bežanijske kose!Sadrži na prvoj etaži: dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, radnu (ili spavaću) sobu, kupatilo, hodnik-degažman,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Paviljoni U parkovskom okruženju General Ždanove ulice, u Paviljonima, nalazi se ovaj jednosoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U neposrednom okruženju su Institut za majku i dete,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 630 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ustanička, kod hotela Srbija, kompletno renoviran, sve novo, useljiv odmah. Centralno grejanje, klimatizovan. Ne primaju se kućni ljubimci. ID: 8051 Dragica Mrkobrad 063/8269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 575.000 €, 117,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Beograda, u Svetogorskoj ulici, nalazi se potpuno renoviran stan koji spaja savremeni komfor i autentičan gradski karakter. Smešten na petom spratu zgrade iz tridesetih godina dvadesetog veka sa liftom, stan površine 117 m odlikuju visoki plafoni, obilje prirodnog svetla....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u naselju Filmski grad, u mirnom i zelenilom okruženom kraju. Uknjižen je na 20m2 kao garaža, dok je realna kvadratura oko 40m2 funkcionalnog stambenog prostora. Stan je lepo organizovan, svetao i spreman za useljenje. Poseduje centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan dvosoban stan na Novom Beogradu – Fontana, ulica Narodnih heroja. Stan ima 60 m², centralno grejanje, lift i uknjižen je, spreman za odmah useljenje. Stan je kompletno renoviran. Prostorije stana: -Hodnik -Kuhinjsko-trpezarijski prostor sa dnevnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 2.900 €, 187,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativan poslovni prostor u poslovnom centru Stari Merkator na Novom Beogradu, površine 187 m², na 3. spratu u urednoj zgradi starije gradnje. Prostor je kompletno renoviran, opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od 7 kancelarija, kuhinje, dva sanitarna čvora i dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, PR/I, telefon, interfon, parking. Dvosoban stan na odličnoj lokaciji pored lidla i kompleksa Zelena avenija. Nalazi se u manjem objektu sa još jednim stanom iznad. Stan je renoviran, odmah useljiv. Poseduje parking mesto ispred ulaza. Računi su izuzetno niski( centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 40,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski kancelarijski prostor u zgradi kulturnog nasleđa – 40 m² U jednoj od najreprezentativnijih zgrada u samom srcu Beograda, koja uživa status kulturnog nasleđa, izdaje se vrhunski opremljen kancelarijski prostor površine 40 m². Prostor se nalazi na trećem spratu....