• GoHome Professional
www.indomio.rs bazen do 200000 eura pala cena priz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs bazen do 200000 eura pala cena priz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs bazen do 200000 eura pala cena prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs bazen do 200000 eura pala cena prizemlje" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 767 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 366 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-26%

Promena cene sa 250.000 € na 185.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 185.000 €, 252,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 250.000 €
22.03.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličnu, kvalitetno građenu kuću sa placem od 12 ari na prodaju, na najboljoj lokaciji na Kosmaju, tačno prekoputa manastira Tresije, sa asvaltnim prilazom, kapijom za ulaz vozila i odvojenim pešačkim ulazom, uličnom rasvetom kao i strujom, vodom i kanalizacijom.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 190.000 €, 191,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću, površine 191m2 koja se nalazi na placu od 28,5 ari. Kuća se sastoji od tri etaže, podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje: hodnik, dnevna soba iz koje se izlazi na terasu, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pk: tri spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
10.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
04.02.2026 - 129.000 €
08.02.2026 - 126.900 €
04.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs bazen do 200000 eura pala cena prizemlje'
179.000 €
3.300 €
1.200 €
 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 120.000 €, 171,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
12.09.2025 - 130.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

U Kljajićevu, blizu bazena, prodaje se spratna kuća 171m2, uknjiženo prizemlje i dva sprata, građena 1996 godine koja se sastoji od 6 soba, dva dnevna boravka, dve kuhinje, tri kupatila plus poseban toalet. Sve u fulu napravljeno i opremljeno. Demit fasada, PVC stolarija, GC na pelet.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 170 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 180 €
25.02.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonski stan u neposrednoj blizini naselja Prozivka. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i jedne velike sobe. Stan je svetao, namešten i opremljen belom tehnikom. Nalazi u prizemlju kuće a ulazi se iz ajnforta. Grejanje je na struju na radijatore ili inverter klimu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>