• GoHome Professional
www.indomio.rs bazen do 190000 eura pala cena - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs bazen do 190000 eura pala cena - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs bazen do 190000 eura pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs bazen do 190000 eura pala cena" pronađeno 49 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 959 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-22%

Promena cene sa 1.800 € na 1.400 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 1.400 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 1.300 €
29.09.2025 - 1.800 €
04.03.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljena četvoroiposobna kuća na 3 etaže u ekskluzivnom naselju Lipov gaj. Kompleks zatvorenog tipa sa nadzorom i čuvarima. Prva etaža- dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, toalet Druga etaža- dve klimatizovane spavaće sobe, walk in garderober, kupatilo Treća....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.500 € na 1.200 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Adice, 1.200 €, 135,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 1.800 €
14.11.2025 - 1.500 €
22.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZNA, NAMEŠTENA PETOSOBNA KUĆA, PET FRIENDLY, LIPOV GAJ---Agencijska šifra: 9111202.Izdaje se luksuzno nameštena i opremljena petosobna kuća (135 m2) u Lipovom Gaju. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje i toaleta u prizemlju. Na prvoj etaži se....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
12.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi prostor ukupne povrsine 92kvm, sa terasom, 3 odvojene sobe i dva kupatila. Prostor se nalazi u lux zgradi, preko puta studentskog doma 4. April. Uz prostor ide i parking mesto u garazi, plus ostava 12kvm. Grejanje, razvod struje, kamere, bezbednost su radjene po namodernijem....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 1.700 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.700 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća kao poslovni prostor, na atraktivnoj lokaciji, na Viniku. Izdaje se nenamešten. Površina prostora je 200m2. Sastoji se od pet prostorija, dva kupatila, jednog toaleta i dve terase. Pregradni zidovi mogu se rušiti u zavisnosti od potrebe zakupca. Grejanje je na struju.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 800 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 43 m2 koji se nalazi u okviru savremenog kompleksa Xenon u Vojislava Ilića. Zgrada projektovana kao smart building , što pruža viši nivo komfora i kvaliteta stanovanja grejanje i hlađenje kroz zidove (maksimalan komfor, bez klasičnih klima....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 450 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se fenomenalan, nikada useljivan stan u jednoj od najlepših ulica Banovog brda. Stan je renoviran i sve stvari u njemu su pod garancijom. Mogućnosti prijave na adresu. Dobrodošli su strani državljanini. Stan nije pet friendly. Prva autobuska stanica je na 3 min hoda od stana,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 170 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 180 €
25.02.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonski stan u neposrednoj blizini naselja Prozivka. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i jedne velike sobe. Stan je svetao, namešten i opremljen belom tehnikom. Nalazi u prizemlju kuće a ulazi se iz ajnforta. Grejanje je na struju na radijatore ili inverter klimu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-49 (od ukupno 49)

<< <1 2> >>