• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 7 dana potkrovlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs Zadnjih 7 dana potkrovlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 7 dana potkrovlje pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po ceni
    • do 69000 eura
    • do 87000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 873 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parking
    • 3.sprat
    • opremljen
    • lođa
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 50,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 125.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj simpatičan, funkcionalan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jugo-zapadno), nalazi se u stambenoj zgradi sa svega nekoliko stanova. Zgrada je rekonstruisana 2016. godine. Na odličnoj je lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra i svih sadržaja neophodnih za život.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban i kompletno namešten stan u naselju Galenika u Zemunu, poznatom po zelenilu, igralištima i dobroj infrastrukturi. Stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja i predstavlja retku priliku na tržištu. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje pala cena'
50.000 €
180.000 €
 
-19%

Promena cene sa 134.000 € na 109.180 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 109.180 €, 55,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 107.000 €
14.12.2025 - 134.000 €
15.05.2026 - 109.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Čortanovci – kuća na prodaju, 100 m od glavnog puta, idealna za odmor i život u prirodi Na prodaju je kuća površine 55 m² u Čortanovcima, smeštena na samo 100 metara od glavnog puta, u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja. Kuća se sastoji iz više funkcionalnih nivoa. U suterenu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 180.000 €, 355,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 200.000 €
18.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostrana porodična kuća površine 355m², smeštena na placu od 5.5 ari u mirnom delu Leštana. Nekretnina se prostire na više nivoa i pruža veliki potencijal kako za porodičan život, tako i za kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Posebnu vrednost kući daju velike....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 341.500 € na 306.660 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 306.660 €, 114,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 341.500 €
17.05.2026 - 306.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Botanička bašta, Cvijićeva, 4.5, 114m2, uknjižen Jedinstveno potkrovlje u Cvijićevoj ulici, nadomak Botaničke bašte prava oaza za ljubitelje posebnog ambijenta Stan se nalazi na 5. spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta ( postoji mogućnost ugradnje). Mirna ulica, a istovremeno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 188.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 188.000 €, 171,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 198.000 €
17.05.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena, lux, nameštena kuća sa bazenom. Sastoji se od tri nivoa: I nivo - podrum, soba i tehnička soba; II nivo - dnevna soba sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo i terasa; III nivo (potkrovlje) - 2 sobe i kupatilo. Plac je ravan i ima 10 ari na kojem se nalazi bazen i letnjikovac, kao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>